PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

JACK KELLAR

کاربر سایت
May 5, 2017
71
shiv=a knife or razor used as a weapon.

یه اسکرین شات از شمشیر نشون بده متشکرت میشم همینطور از تبر - در ضمن از نظر خودتون و دوست محترم فکر نکن معنی shiv قمه و شمشیر باشه یه جور چاقو هست !
اونی که شما میگی واسه باز کردن درای قفل و کشتن کلیکرا هستش.توی بازی هم قمه هست هم تبر شما اگه دقيق بازی کرده بودی میدیدی.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اونی که شما میگی واسه باز کردن درای قفل و کشتن کلیکرا هستش.توی بازی هم قمه هست هم تبر شما اگه دقيق بازی کرده بودی میدیدی.
من رو ps3 بازی کردم یادم نمیاد شما لطف کن اسکرین شات بده ممنونت میشم

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
من رو ps3 بازی کردم یادم نمیاد شما لطف کن اسکرین شات بده ممنونت میشم
قمه یا نیمچه یا شمشیر هر چی اسمشو میزاری هست جول هم برمیداره از جلو بیشتر شارگ میزنه از پشت سر هم که فرو میکنه تو بدن طرف البته مدلایه مختلفی زدم من مثلا میکنه تو شیکمش بعد طرف زانو میزنه در میاره میزنه تو گردنش :D سه تا ضربه میشه باهاش زد که وقتی مثل چوب قیچی میسازیش میشه ۶ ضربه البته شکل ظاهریش فرقی نمیکنه مثل چوب و میله که قیچی دیده میشد .

تویه آنلاین بازی هم این قمه هستش خیلی هم خوبه :D

Logical Gamer

کاربر سایت
Apr 25, 2017
18

یه اسکرین شات از شمشیر نشون بده متشکرت میشم همینطور از تبر - در ضمن از نظر خودتون و دوست محترم فکر نکن معنی shiv قمه و شمشیر باشه یه جور چاقو هست !
داداش فکر کنم کلا از اون اول اشتباه گرفتی چی گفتم
Shiv اون چاقو هایی هستش که با مواد اولیه میتونه خود جول بسازه، همونایی که باهاش کلیکر میکشه یا در باز میکنه، من اون رو نمیگم، در فصل زمستان اون قسمتی که الی با دیوید درگیر میشه رو میگم، با یه چیزی شبیه شمشیر دیوید رو میکشه، و اندازش اصلا با چیزی مثل چاقو قابل مقایسه نیست، جدا از این شمشیر و تبر هم در طول بازی موجوده و هرکس که بازی رو بازی کرده باشه اینو میدونه، جای تعجب داره که میگی تبر و شمشیر ندیدی /:)

• Like
Reactions: -7-

Logical Gamer

کاربر سایت
Apr 25, 2017
18
قمه یا نیمچه یا شمشیر هر چی اسمشو میزاری هست جول هم برمیداره از جلو بیشتر شارگ میزنه از پشت سر هم که فرو میکنه تو بدن طرف البته مدلایه مختلفی زدم من مثلا میکنه تو شیکمش بعد طرف زانو میزنه در میاره میزنه تو گردنش :D سه تا ضربه میشه باهاش زد که وقتی مثل چوب قیچی میسازیش میشه ۶ ضربه البته شکل ظاهریش فرقی نمیکنه مثل چوب و میله که قیچی دیده میشد .

تویه آنلاین بازی هم این قمه هستش خیلی هم خوبه :D
بله دقیقا :D تبر تازه بهتر از اینم هست، چون اون 4 بار میشه استفاده کرد و با اپگرید جمعا میشه 7 بار

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
لامصب آدم رو وسوسه میکنه که هی بری بازی کنیش... هنوز که هنوزه 1ــش رو بازی میکنم گریم میگیره که چرا یه دختره 14 ساله باید توی این شرایط زندگی کنه..! چرا؟اونجا که الی از کمپ فرار میکنه و باید با اسب پیداش کنی,استرس میگیرم و واقعا میگم نکنه جای دوری رفته باشه.
:((:((:((:D:D:D:x:x:x

JACK KELLAR

کاربر سایت
May 5, 2017
71
تو این انتظار یکبار دیگه شروع کردمش و همون اوايل یه چیز عجیب دیدم.اونجا که برای اولین بار باید نردبون پیدا کنی.برای وارد شدن به اينجا از زیر زمین میان.و مسیر با یه تخته چوب بسته هستش.وقتی میان تخته رو دوباره برمیگردونن سر جاش و مسیر رو میبندن.حالا اگه یکم از تخته دور بشی مثلا تا اون گودال اب وسط محیط بری و برگردی تخته کنار رفته انگار کسی رد شده!

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
من با این بازی زندگی کردم هنوزم دارم آنلاینشو بازی میکنم .
از این شماره فقط اینو میخوام که گرافیکش پرچم دار باشه ایرادات نسخه اولو بگیرن یه آنلاین توپم بزارن بقیه چیزا برا من مهم نیست همون نسخه اول هم باشه راضیم:D

خیلی این بازیو رفتم ولذت بردم ولی چیزی که خیلی مسخره بود تو بازی مخفی کاریش بود
اینکه یه جا بشینی چند نفر بیان حرف بزنن بعد از هم جدا بشن با اینکه خیلی کلیشه ایه و ایده نیست ولی ایراد هم نیست . ایراد اینه که چرا وقتی دنبالشون میری همشون بی هدف هستن و فقط پشتشونو میکنن به ما که خفشون کنیم :D مثلا یارو جلوش هیچی نیست دیواره واستاده نگاه میکنه. ( تو درجه گرندد بارها شده دشمنا واستادن و هیچ حرکتی نداشتن و اینو میزارم رو حساب باگ و اصلا کاری ندارم به این نکته)

یه مثال بزنم واسه همه جا بیوفته همون اول بازی که با تس دنبال رابرت هستن تو مسیر چندجا درگیری هست یه جاش که باید بکشی کلیدو برداری مثال خوبیه اونجا وقتی مخفی میری دارن با هم صحبت میکنن همینکه حرفشون تموم میشه یهو روشونو میکنن به طرف بی منطق ترین مکان :D یعنی دیوار و به زبون بی زبونی میگن بیا بکش مارو :D اولش میگی شاید به خاطر اینه که گیمر دستش را بیوفته اما این مشکل تا آخر بازی هست . فقط یه جا خیلی خوبه اونم تویه بیمارستان آخر بازی هست که دوست دارم دشمنا نو نسخه دوم مثل تویه بیمارستان سگ‌ باشن .

امیدوارم تویه این نسخه اگرم پیشرفت نداشت که داره حداقل اینجوری تو درو دیوار نباشن :D

بخش مخفی کاری تو قسمتایه مبتلا شده ها خیلی شاخ هست دستش نزنن:D وقتی میخوای از وسط کلیکرا و رانرا آروم بری زیر لب باید دعا بخونی :D
از نسخه دوم توقع دارم موجوداته جدید بیاد و البته متنوع بقیه چیزاش راضی کننده بود همون نسخه یک باشه حله.

درباره هوش الی یا تس یا هر کی همراهمونه اصلا بحثی نیست چون بعضیا دیدم میگن چرا الی دیده نمیشد یا چرا فلان اینجور چیزارو فقط یه احمق میتونه بگه و معلومه اصلا درک کافی از یه بازی اونم رو پلی۳ نداره .

همه اینا که گفتم تجربه تو گرندد بود شاید تو درجه هایه پایین تر هوش اون آدمایه احمق بهتر میشه:D

در آخر به هر چند زیاد امید ندارم ولی به امید E3 ونمایش THELASTOFUSPARTII :D

• Like
Reactions: Unkn0w

JACK KELLAR

کاربر سایت
May 5, 2017
71
من با این بازی زندگی کردم هنوزم دارم آنلاینشو بازی میکنم .
از این شماره فقط اینو میخوام که گرافیکش پرچم دار باشه ایرادات نسخه اولو بگیرن یه آنلاین توپم بزارن بقیه چیزا برا من مهم نیست همون نسخه اول هم باشه راضیم:D

خیلی این بازیو رفتم ولذت بردم ولی چیزی که خیلی مسخره بود تو بازی مخفی کاریش بود
اینکه یه جا بشینی چند نفر بیان حرف بزنن بعد از هم جدا بشن با اینکه خیلی کلیشه ایه و ایده نیست ولی ایراد هم نیست . ایراد اینه که چرا وقتی دنبالشون میری همشون بی هدف هستن و فقط پشتشونو میکنن به ما که خفشون کنیم :D مثلا یارو جلوش هیچی نیست دیواره واستاده نگاه میکنه. ( تو درجه گرندد بارها شده دشمنا واستادن و هیچ حرکتی نداشتن و اینو میزارم رو حساب باگ و اصلا کاری ندارم به این نکته)

یه مثال بزنم واسه همه جا بیوفته همون اول بازی که با تس دنبال رابرت هستن تو مسیر چندجا درگیری هست یه جاش که باید بکشی کلیدو برداری مثال خوبیه اونجا وقتی مخفی میری دارن با هم صحبت میکنن همینکه حرفشون تموم میشه یهو روشونو میکنن به طرف بی منطق ترین مکان :D یعنی دیوار و به زبون بی زبونی میگن بیا بکش مارو :D اولش میگی شاید به خاطر اینه که گیمر دستش را بیوفته اما این مشکل تا آخر بازی هست . فقط یه جا خیلی خوبه اونم تویه بیمارستان آخر بازی هست که دوست دارم دشمنا نو نسخه دوم مثل تویه بیمارستان سگ‌ باشن .

امیدوارم تویه این نسخه اگرم پیشرفت نداشت که داره حداقل اینجوری تو درو دیوار نباشن :D

بخش مخفی کاری تو قسمتایه مبتلا شده ها خیلی شاخ هست دستش نزنن:D وقتی میخوای از وسط کلیکرا و رانرا آروم بری زیر لب باید دعا بخونی :D
از نسخه دوم توقع دارم موجوداته جدید بیاد و البته متنوع بقیه چیزاش راضی کننده بود همون نسخه یک باشه حله.

درباره هوش الی یا تس یا هر کی همراهمونه اصلا بحثی نیست چون بعضیا دیدم میگن چرا الی دیده نمیشد یا چرا فلان اینجور چیزارو فقط یه احمق میتونه بگه و معلومه اصلا درک کافی از یه بازی اونم رو پلی۳ نداره .

همه اینا که گفتم تجربه تو گرندد بود شاید تو درجه هایه پایین تر هوش اون آدمایه احمق بهتر میشه:D

در آخر به هر چند زیاد امید ندارم ولی به امید E3 ونمایش THELASTOFUSPARTII :D
در مورد هوش مصنوعی تا حدودی موافقم ولی با این حال این بازی بهترین هوش مصنوعی رو داره بنظرم و ما باید بگیم ایکاش کلا هوش مصنوعی پيشرفت کنه وگرنه این بازی دین خودشو ادا کرده.

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
در مورد هوش مصنوعی تا حدودی موافقم ولی با این حال این بازی بهترین هوش مصنوعی رو داره بنظرم و ما باید بگیم ایکاش کلا هوش مصنوعی پيشرفت کنه وگرنه این بازی دین خودشو ادا کرده.

اگه قرار بود نتونن پس اون تیکه بیمارستان هم باید همه درو دیوارو نگاه میکردن ما هم از پشت خفشون میکردیم . حالا نمیدونم چرا همه بازی رو اونجوری درست نکردن ولی حداقل از پارت ۲ انتظار دارم بی منطق نباشن و واقعا واقع گرایانه باشه بازی . بدون شک رو پلی۴ خیلی دستشون بازتره بی صبرانه منتظر E3هستم هر چند میدونم چیزی نشون نمیدن مگه اینکه بخوان حسابی بهمون حال بدن که در کنار گاد اینم نشون بدن .

JACK KELLAR

کاربر سایت
May 5, 2017
71
اگه قرار بود نتونن پس اون تیکه بیمارستان هم باید همه درو دیوارو نگاه میکردن ما هم از پشت خفشون میکردیم . حالا نمیدونم چرا همه بازی رو اونجوری درست نکردن ولی حداقل از پارت ۲ انتظار دارم بی منطق نباشن و واقعا واقع گرایانه باشه بازی . بدون شک رو پلی۴ خیلی دستشون بازتره بی صبرانه منتظر E3هستم هر چند میدونم چیزی نشون نمیدن مگه اینکه بخوان حسابی بهمون حال بدن که در کنار گاد اینم نشون بدن .
اونجا از جاهایی هست که از حضور ما باخبرن و دنبالمون میگردن فرق داره با وقتی که عادی دارن گشت میزنن و نگهبانی میدن.

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر