PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322

کار یکی از طراح های سابق یوبی سافته، صرفا خودش رو به چالس کشیده ببینه چیکارا میتونه بکنه:D
عکس دوم هم نوشته مثلا در صورت پایان بازی، چاقوی الی اونجا اضافه میشه:D

مراحل کارش :
Last Of Us: Part II - Fan art - Main Menu , Vin Hill
آخه چرا با روح و روونمون بازی میکنین?
نمیگین آدم سکته بزنه بیچاره میشه

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من فکر میکنم اینا میخوان یه بلایی سر جوئل بیارن که اینطوری مقدمه چینی میکنن[-( . ولی اگه اینکارو کنن خیلی ضدحاله ، امیدوارم این اتفاق نیفته . گرچه من مطمئنم ناتی داگ میدونه داره چیکار میکنه ولی بهرحال دلست با جوئل یه چیز دیگست .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من فکر میکنم اینا میخوان یه بلایی سر جوئل بیارن که اینطوری مقدمه چینی میکنن[-( . ولی اگه اینکارو کنن خیلی ضدحاله ، امیدوارم این اتفاق نیفته . گرچه من مطمئنم ناتی داگ میدونه داره چیکار میکنه ولی بهرحال دلست با جوئل یه چیز دیگست .
کدوم مقدمه چینی؟:|
همه دیگه میدونند اگه کسی بتونه تو تریلری به نام ناتی داگ چیزی رو پیش بینی کنه یعنی اون تریلر از ناتی داگ نبوده:D
این فن ارت ها هم که نشونه اشتیاق طرفدارا به بازیه:D
من خودم بشخصه اخرین ما رو با جوئل میشناسم و ناتی هم به طور حتم قسمتی از بازی رو قابل کنترل با جوئل میکنه همون طور که قسمتایی که با الی بازی میکردیم از اکشن کمتر و روند ارومی پیش میرفت این طرف کاملا برعکسه و اونجایی که قراره با جوئل باشه قراره کلی خون بریزیم:D

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کدوم مقدمه چینی؟:|
همه دیگه میدونند اگه کسی بتونه تو تریلری به نام ناتی داگ چیزی رو پیش بینی کنه یعنی اون تریلر از ناتی داگ نبوده:D
این فن ارت ها هم که نشونه اشتیاق طرفدارا به بازیه:D
من خودم بشخصه اخرین ما رو با جوئل میشناسم و ناتی هم به طور حتم قسمتی از بازی رو قابل کنترل با جوئل میکنه همون طور که قسمتایی که با الی بازی میکردیم از اکشن کمتر و روند ارومی پیش میرفت این طرف کاملا برعکسه و اونجایی که قراره با جوئل باشه قراره کلی خون بریزیم:D
درباره جوئل نظری ندارم ولی اینطور که معلومه با الی هم قراره ایندفعه کلی خون بریزیم از تریلر مشخص بود :D

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
خدایا صبر بده اول به من بعد همه اونایی که منتظر لستن
فک کن آنلاینش با گرافیک خفن چه شود .
هنوزم که هنوزه هیچ آنلاینی با من مچ نمیشه منم با هیچ آنلاینی مچ نمیشم
فقط آنلاین لست
ماهی یه بارم داستانی میرم تا لست ۲ بیاد
واقعا اوج هنر گیم رو به همه نشون داده لست

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
هرچقدر هم جوئل رو دوست دارم امیدوارم مثل Uncharted 4 سوسول بازی در نیارن ، تریلر اولی U4 خیلی اتمسفر متفاوت و تاریکی داشت اما بازی نهایی از این لحاظ نا امیدم کرد ...

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
هرچقدر هم جوئل رو دوست دارم امیدوارم مثل Uncharted 4 سوسول بازی در نیارن ، تریلر اولی U4 خیلی اتمسفر متفاوت و تاریکی داشت اما بازی نهایی از این لحاظ نا امیدم کرد ...
دوست عزیز اینکه انچارتد و لست رو با هم مقایسته میکنی اگه دلیلت بخاطر اینه که جفتشون ساخته ناتی داگ هست کلا در اشتباهی ! انچارتد خودش شاهکاره که تو سبک خودش عالی و تک هست و میشه با بازی مثل تام رایدر آخری مقایسته کردش ! لست هم تو سبک خودش آخر زمانی عالی هست و خودم بیصبرانه منتظرشم ! این دوتا بازی با هم خیلی فرق دارند نمیشه با هم مقایسته کرد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر