PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
پس از 12 سال ریاست و 15 سال مجموع عضویت در Naughty Dog یکی از دو مدیر فراموش نشدنی این استودیو( Christophe Balestra‏ ) اعلام کرد آخرین روز کاریش 3 آپریل 2017 هست و از ND جدا میشه.گفته که میخواد با خانوادش وقت بیشتری رو سپری کنه که واقعا حقشه چون 15 سال کار کردن تو همچین استودیویی صخره رو خورد میکنه چه برسه به انسان

5qg8_emam-naghi-islamukogukfdhb.jpg

پ.ن: شانس اوردیم Bruce Straley فقط به یه مرخصی کوتاه مدت قانع شد و از Naughty Dog فرار نکرد:Dانصافا اگه در میرفت هم باید بهش حق میدادیم:Dاگه میبینیم neil druckmann داره یه ضرب ادامه میده به این دلیله که نیروهای ماورایی سر پا نگهش داشتن وگرنه با این وضع هر آدم نرمالی 48 ساعته تموم کرده بود:Cheesygrin:

v8bq_emam-naghi-islamukogukfdhbrg.jpg

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
پس از 12 سال ریاست و 15 سال مجموع عضویت در Naughty Dog یکی از دو مدیر فراموش نشدنی این استودیو( Christophe Balestra‏ ) اعلام کرد آخرین روز کاریش 3 آپریل 2017 هست و از ND جدا میشه.گفته که میخواد با خانوادش وقت بیشتری رو سپری کنه که واقعا حقشه چون 15 سال کار کردن تو همچین استودیویی صخره رو خورد میکنه چه برسه به انسان

5qg8_emam-naghi-islamukogukfdhb.jpg

پ.ن: شانس اوردیم Bruce Straley فقط به یه مرخصی کوتاه مدت قانع شد و از Naughty Dog فرار نکرد:Dانصافا اگه در میرفت هم باید بهش حق میدادیم:Dاگه میبینیم neil druckmann داره یه ضرب ادامه میده به این دلیله که نیروهای ماورایی سر پا نگهش داشتن وگرنه با این وضع هر آدم نرمالی 48 ساعته تموم کرده بود:Cheesygrin:

v8bq_emam-naghi-islamukogukfdhbrg.jpg
خیلی ناراحت شدم.امیدوارم با رفتن ایشون مشکلی برای استودیو پیش نیاد

• Like
Reactions: Jack cooper

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344

اینا واقعا حق ندارن بازی بد بسازن اصلا دست خودشون نیست و اختیارشو ندارن . وقتی لست آدمهایه عاقل و بالغ رو به مرز جنون میکشه و اشک همرو در میاره دیگه حق انتخاب رو برای نیل درکمن به ۲ گذینه خلاصه میکنن ساخت بازی شاهکار و دیگری ساخت بازی ابر شاهکار :-w

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708

اینا واقعا حق ندارن بازی بد بسازن اصلا دست خودشون نیست و اختیارشو ندارن . وقتی لست آدمهایه عاقل و بالغ رو به مرز جنون میکشه و اشک همرو در میاره دیگه حق انتخاب رو برای نیل درکمن به ۲ گذینه خلاصه میکنن ساخت بازی شاهکار و دیگری ساخت بازی ابر شاهکار :-w
ناتی داگ واقعا غولیه واسه خودش . کلا یکی ناتی داگ یکی راک استار یکی هم سانتامونیکا فقط بلدن بازیه کامل و بدون نقص بسازن . شما نگاه کن تو همه زمینه ها این استدیو ها شاهکار میسازن . از تو گرافیک گرفته تا داستان و گیمپلیه . اونوقت گیمپلی ای که اینا میسازن واقعا کامله نه مثل استدیوهایه دیگه که همه چیزو خرچپون میکنن تو بازی . بعدم اینا به فرمولی رسیدن که بازیهاشون باحال میشه .
فقط من الان تو کفم ببینم دلست 2 چی میشه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

من تو خونه از حالت معمولی هم اروم تر حرف میزنم ... ولی بعد از معرفی بازی جوری جیغ و داد میکردم که تو استادیوم هم نکرده بودم تا حالا ...
تاثیری که tlou بر مخاطبش گذاشته چیزیه که توی تمام رسانه ها یه چیز نادره ... تک تک کسایی که مرعوب اون روح بازی و در اتمسفرش شناور شدن .... یه حس عجیبه که قبلا من خودم تجربش نکرده بودم .... واقعا حس میکنی بازی ذهن رو تسخیر کرده و مسخش شدی. برای همین همچین حساسیت عجیبی فن های بازی دارن نسبت بهش ...
این موسیقی متنش خیلی لعنتیه .....
شما فقط Walkthrough ملت رو برید ببنید ... که چطور بازی لحظه لحظه اش با روح و روان پلیر ها بازی میکنه ... و چقدر تحت تاثیر قرارشون میده ... حالا هیجان و استرس یا اندوه و تاثر .

بعد اینجا هنوز میان تاپیک میزنن ... the last of us یک بازی بی ارزش و .... بلاه بلاه بلاه.

البته دیگه انقدر انتظارتمون از ناتی داگ رفته بالا شاهکارم تحویلمون بده ... المان های بازی سازی رو متحول کنه ...باز میگیم نه کامل نبود.

آخرین ویرایش:

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
چند اظهار نظر از ناتی گاد:x

ناتی داگ : بعد از ساخت Uncharted The Lost Legacy عنوان The Last of Us 2 وارد مرحله تولید کامل می شود

Naughty Dog Will Focus on The Last Of Us 2, After They Are Done With Uncharted The Lost Legacy | SegmentNext

ناتی داگ : داستان اخرین ما 2 شگفت انگیز است و تبدیل به یک بازی بزرگ خواهد شد

The Last of Us Part 2 will be 'amazing,' says Naughty Dog
صبر ایوب میخواد تا بازی رلیز بشه.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
کاش این Lost Legacy رو نمیساختن ، اصلا واسم جذاب نبود تریلراش و گیم پلی هاش .
تمام تمرکزشون باید روی این بازی باشه .
اتفاقا همه مشتاقن با بانو بازی کنن:D
همه از زمان آنچازتد 2 تا الان مشتاقیم:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
چند اظهار نظر از ناتی گاد:x

ناتی داگ : بعد از ساخت Uncharted The Lost Legacy عنوان The Last of Us 2 وارد مرحله تولید کامل می شود

Naughty Dog Will Focus on The Last Of Us 2, After They Are Done With Uncharted The Lost Legacy | SegmentNext

ناتی داگ : داستان اخرین ما 2 شگفت انگیز است و تبدیل به یک بازی بزرگ خواهد شد

The Last of Us Part 2 will be 'amazing,' says Naughty Dog

داستان رو که شکی نداریم ... ولی من همچنان در نبود بروس نگران گیم پلی و لول دیزاینم

اتفاقا همه مشتاقن با بانو بازی کنن:D
همه از زمان آنچازتد 2 تا الان مشتاقیم:D

شاید باور نکنید ولی من کل انچارتد کالکشن رو با اسکین کلویی رفتم یه بار

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر