PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظرم دیگه به اندازه کافی گفتید ، هرکی هرچی خواست گفت ، چند روزی دندون سر جیگرتون بذارین ، اگه حرکتی نزد همونطور که خودشم گفت ، تاپیک رو واگذار میکنه به شخص دیگه !
فعلا که اطلاعاتی نیمده از بازی و تاریخی هم نداره ! همینطور تریلر و عکس خاصی هم نداره غیر از فن آرت ها ، الانم‌که تاپیک کلا رفته تو باقالیا
وقت کنه حتما یه دستی به پست اول میکشه و چیزایی که لازم باشه رو داخل پست اول قرار میده
البته امیدوارم سوت بلبلی رو وارد پست اول نکنه :D

موفق باشیم

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
یه خورده دوستان جوگیر شدن. مگه اومدیم نمایشگاه که خوشگلش کنه پست اول رو؟! همین که هست در عین سادگی خیلی هم عالی و کامله من که هیچ نقصی نمی بینم. دیگه نمیتونه که از خودش اطلاعات منتشر کنه که وقتی سازنده چیزی نگفته!
PosteAvvalIsGood# :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بابا بیخیالش بشید بنده خدا رو! |: یک بار گفتید بسته دیگه ||: الان دقیقا چه اطلاعاتی از بازی اومده که تو پست اول نیست ؟؟؟ بگید؟؟؟؟ چی اومده؟ مگه از خودش باید اطلاعات و فن ارت دربیاره...شما اگه واقعا پیشنهادی دارید خیلی محترمانه تو پیام خصوصی باید بهش میگفتید...نه این که تو فروم و جلو همه این کاربر!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
با اجازه من یک مطلب میگم
من قصدم دفاع از شخص خاصی نیست فقط میخوام بگم اینجا فرومه و عمومیه درسته صاحب تاپیک در برابر تاپپیکی که زده مسئول هست ولی تامین تمام اطلاعات با اون نیست (البته استارتر وظیفش زیاده) تاپیکهای خیلی مهمی رو سراغ دارم که فقط 50درصد کل اطلاعات رو صاحب تاپیک قرار داده
اگه تمام مسئولیت فقط با یک نفر بود این همه تصویر و تریلر رو کاربران دیگر قرار نمیدادن ، حتی بعضی کاربرا لینک صفحات خبر زبان اصلی رو تو تاپیکها میزارن تا صاحب تاپیک ببینه وقرار بده

دوستانی که اینقدر معترض هستن با یک سرچ کوچک نام بازی راحت متوجه میشید که آیا خبری بتازگی منتشر شده یا نه ، این که فقط بگیم پس کو خبر که نشد شما خبر جدید پیدا کن بعد بیا بگو پس چرا قرار نمیگیره
بازم مسئولیت صاحب تاپیک رو بالا میدونم
باهم مهربون باشیم
:happ:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
بعد اینکه ملت انواع اقسام نظریه ها رو دادن و دیگه واقعا چیزی نمونده برای بحث بخاطر اطلاعات کمی که از بازی اومده ،ملت از سر بیکاری گیر دادن به استارتر تاپیک:D
الان همه خداییش لنگه پست اولینو هیچ اطلاعاتی از این بازی ندارین؟:D

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
این بازی دیگه بخواد خیلی خیلی زود بیاد 2 سال دیگست...پس اینقدر نگین خبر تازه بزار...هر وقت شد میزاره.
اگر یکماه قبل انتشار بود بله کم کاری کردن اما دیگه نه اینقدر زمان که فقط یه تریلر ازش اومده

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دقت کردین همه میگن جول مرده یا میمیره در بازی ؟یک از تئوری های در مورد خط داستانی بازی .
خوب این تئوری بیشتر با منطق جور در میاد الی در حال توهم زدن .:D
درسته خیلی ها الان میان میگن تو UC هم بود یک چیز مسخره ای میشه اگه اینجا هم باشه اما به این دقت کنید که الی در مغزش یک ریشه بافتی از کلیکر ها رو داره خوب چه اتفاقی این وسط میفته ؟
1. ریشه بزرگتر میشه .
2.مغز الی رشد میکنه و اون ریشه در مغزش فشار به بخش زیادی از مغز میاره .

اگه به این موضوع هم دقت کنیم مشخص نیست که چه اثر بلند مدتی روی الی میزاره این موضوع به نظر من اگه این وسط موضوع خوبی برای چسبیدن بهش باشه مشکلات شخصیتی یا اختلاات فکری در الی هستش .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دقت کردین همه میگن جول مرده یا میمیره در بازی ؟یک از تئوری های در مورد خط داستانی بازی .
خوب این تئوری بیشتر با منطق جور در میاد الی در حال توهم زدن .:D
درسته خیلی ها الان میان میگن تو UC هم بود یک چیز مسخره ای میشه اگه اینجا هم باشه اما به این دقت کنید که الی در مغزش یک ریشه بافتی از کلیکر ها رو داره خوب چه اتفاقی این وسط میفته ؟
1. ریشه بزرگتر میشه .
2.مغز الی رشد میکنه و اون ریشه در مغزش فشار به بخش زیادی از مغز میاره .

اگه به این موضوع هم دقت کنیم مشخص نیست که چه اثر بلند مدتی روی الی میزاره این موضوع به نظر من اگه این وسط موضوع خوبی برای چسبیدن بهش باشه مشکلات شخصیتی یا اختلاات فکری در الی هستش .
Batman Arkham Knight - ND Edition :-"
نچ! مورد پسند نیست:D

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
همه این چیز هایی که در اومده به نظرم تا حدودی حدس و گمانه؛ شاید بیش از 2 سال مونده تا رلیز بازی و تا اون موقع ممکنه خیلی چیز ها حتی طراحی الی هم تغییر کنه
اما ...
چیزی که تغییر نخواهد کرد تم بازیه
به شدت دارک شده بازی -- حتی از بازی اول هم شدید تر
بازی اول برای من تمش عشق بود
اما این بار دقیقاً برعکس، تنفر تم اصلیه داستانه
و الی که به نظر کاملاً معصومیتش رو از دست داده و اون سرزندگی و سرشار از زندگی بودن، جای خودش رو به نفرت و انتقام داده
یا حضرت نقد ........

• Like
Reactions: IMANOKA

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
خیلی گشتی تا پیدا کنی نه؟ رفتی از 15 صفحه قبل نقل قول کردی:D
خوش باشی
اصلا نگشتم . این تایپیک چون بازیش پر طرفداره زود به روز میشه . از سابقه پروفایلت دیدم.
اینقدر بیکار نیستم . من سابقه ام 2012 هست نگاه کنی بیشتر از بیست تا نظر نداده بودم تا الان . تا حالا هم چون به کسی توهین نکردم اینجا . کسی هم به من توهین نکرده بود .اما کار شما تو اون تایپیک متفاوت بود .:-bdهر کس نظرش محترمه .شما این بازی رو دوست داشتی یکی هم این بازی رو دوست نداره . قرار نیست همدیگه رو مسخره کنیم. کار شما با کار کسی که میبینه تو خیابون کسی مشکلی به وجود میاد براش یا دردسر. یا سوال ادرسی میپرسه .عوض کمک کردن مسخره کنه . هیچ فرقی نداشت .
خواستم ببینی کارت زشت بود .

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
اصلا نگشتم . این تایپیک چون بازیش پر طرفداره زود به روز میشه . از سابقه پروفایلت دیدم.
اینقدر بیکار نیستم . من سابقه ام 2012 هست نگاه کنی بیشتر از بیست تا نظر نداده بودم تا الان . تا حالا هم چون به کسی توهین نکردم اینجا . کسی هم به من توهین نکرده بود .اما کار شما تو اون تایپیک متفاوت بود .:-bdهر کس نظرش محترمه .شما این بازی رو دوست داشتی یکی هم این بازی رو دوست نداره . قرار نیست همدیگه رو مسخره کنیم. کار شما با کار کسی که میبینه تو خیابون کسی مشکلی به وجود میاد براش یا دردسر. یا سوال ادرسی میپرسه .عوض کمک کردن مسخره کنه . هیچ فرقی نداشت .
خواستم ببینی کارت زشت بود .
قرار نیست درباره هر چیزی هر نظری خواستیم بدیم و اسمش رو بذاریم سلیقه
و تازه توقع داشته باشیم همه بهش احترام هم بذارن
بهتره اون نقدتون نسبت به Left Behind رو توی تاپیک TLOU مطرح کنید تا واکنش بقیه رو هم ببینید

• Like
Reactions: mahdi-ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر