PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
با توجه ب نظرات دوستان منم موافقم ک تاپیک ب کس دیگه ای سپرده بشه.
ناسلامتی بهترین IP خانواده پلی استیشنه!!

موفق باشید!
ماشالله ايشون اصلا فرصت ندادن به بقيه اون از gow جديد كه به نظرم بايد sajadkh تاپيك رو ميزد اينم از تلو.
بالاترم توضیح دادم، اطلاعات رسمی که فعلا از بازی اومده توضیح داده شده!
هرجوری نگاه میکنم فعلا با اطلاعات فعلی، مشکلی نداره پست اول که قرار باشه اتفاقی بیفته!

اگر مشکل فن آرته، تاپیک های زیادی هم هستن که فن آرت ها رو نزاشتن! (از همین نمونه تاپیک های کامل که مثال زدید!:D)
جدا از اون، پرسونا و TLG که هر دو منتشر شدن، مطمئنا اطلاعات خیلی بیشتری رو شامل میشه! و الان میشه حتی مثلا پایانش رو هم تو پست اول گذاشت:-"
جناب ME هم که همین نوامبر(N7)، یه عالمه اطلاعات جدید دادن، و ده صفحه اطلاعات تو GI داشت! به سلامتی کمتر از سه ماه دیگه هم عرضه میشه! نه بازیی که یک ماه از معرفیش گذشته با یک تیزر و گفتن در مراحل اولیه ساخت هست ، یا GOW که اونم جز همون نمایش اطلاعات خاصی ازش نیمده!

دقیقا بگید به چی معترضید، تا بدونم چه کنم با تاپیک:D، انتقاد میکنید، پیشنهادم بدید کنارش!

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
@Akiba
شما فعلا پست اول را دیزاین و سکشن بندی کن تا اطلاعات جدید برسن.:D هر قسمت هم که اطلاعات نداری بنویس آپدیت خواهد شد. :D
بالاتر گفتم، دیزاینرمان گرفتار است، از همون روز اولم قولش رو ازش گرفتم:-" (خودتم میدونی کیه دیگه:-" امضای FF XV هم زد:-")

اگر واقعا براتون مهمه که 4تا تیتر زده بشه و مطلبش خالی باشه و واقعا عجله دارید، بگید تا بگم یکی دیگه انجام بده!:D

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
بالاتر گفتم، دیزاینرمان گرفتار است، از همون روز اولم قولش رو ازش گرفتم:-" (خودتم میدونی کیه دیگه:-" امضای FF XV هم زد:-")

اگر واقعا براتون مهمه که 4تا تیتر زده بشه و مطلبش خالی باشه و واقعا عجله دارید، بگید تا بگم یکی دیگه انجام بده!:D
اون دیزاینر عزیز که نصف تاپیک های فروم را دست گرفته. :D
دمش گرم. :D
@Akiba شرمنده الان تاپیک های دیگه ای که زدی رو هم دیدم از پسش بر نمیای:Dتازه اینا چیزای ساده ای بودن. مراسم تنفیذ TLOU II و GOW رو خودت اعلام کن:D

Fat Princess Adventure
Ratchet & Clank
Infamous: First Light
بابا بنده خدا چی کار کنه،الان واقعا هیچی نیست. :|
بذارید یه چهار خط اطلاعات بدن، بعد بگین بروز نمی کنه. :D
پ.ن :من از این تغییر زننده تاپیک یه خاطره خیلی خوبی برام موند امسال. :| بعد از کلی التماس به اون فرد و گوش نکردنش، تاپیک را دست گرفتم، بعد تو یه ربع کلی تغییرات دادم، یه رفرش که کردم دیدم تاپیک را ازم گرفتن. :|
بعد تا همین الانشم اون تاپیک یه خط فراتر از تغییراتی که من تو یه ربع دادم،بهش اضافه نشده.

کلا اگه قراره تاپیک را بروز نکنید، تاپیک نزنید. :/

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
@Akiba شرمنده الان تاپیک های دیگه ای که زدی رو هم دیدم از پسش بر نمیای:Dتازه اینا چیزای ساده ای بودن. مراسم تنفیذ TLOU II و GOW رو خودت اعلام کن:D

Fat Princess Adventure
Ratchet & Clank
Infamous: First Light
اونا با اینا فرق دارن ، بعد تو زمان خودشون انصافی اوضاعشون بهتر از خیلی تاپیکای دیگه بود!(اون موقع قانون تاپیک کامل ترم نبود:-")
الانم معرفیه بازی همینه! هر وقت اطلاعات اومد، شد مثل اونا، بگو فردین دوتا بزنه تو گوش من، یه بن مادام العمر هم بزنه تنگش، تاپیک رو بده یکی دیگه:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Oakenshield

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اونا با اینا فرق دارن ، بعد تو زمان خودشون انصافی اوضاعشون بهتر از خیلی تاپیکای دیگه بود!(اون موقع قانون تاپیک کامل ترم نبود:-")
الانم معرفیه بازی همینه! هر وقت اطلاعات اومد، شد مثل اونا، بگو فردین دوتا بزنه تو گوش من، یه بن مادام العمر هم بزنه تنگش، تاپیک رو بده یکی دیگه:D
حداقل عکساشون رو توی یه آپلودسنتر دیگه آپلود کن که اینقدر تاپیکش ضایع نباشه :D :سوت بلبلی:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
پس دستکم GOW رو بده به sajadkh چون هم زبان بلده هم ثابت کرده کوچکترین اخبار GOW رو توی تاپیکش پوشش میده اینم نمونه کارش Horizon Zero Dawn:-"اینجوری میتونی تمام انرژیتو بزاری روی تاپیک TLOU II و یه چیز مشتی ازش در بیاری و بار مسئولیت به روز رسانی تاپیک ها بین بچه ها تقسیم میشه.من فقط دارم به سود خودت اینو پیشنهاد میدم که اذیت نشی وگرنه اصراری به این موضوع نیست:-"

آخرین ویرایش:

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
شخصا بهترین تاپیکی که برای یه بازی توی این فروم دیدم تاپیک gears of war 4 بود، واقعا این کاربر musician با عشق تمام همه اتفاقات و لایه های بازی اعم از فن آرت، کامیک بوک، تریلرها، حواشی و اخبارش رو پوشش داد، کاری کرد که من توی این ۶ ۷ سالی که عضو این فروم بودم ندیدم کسی بکنه، حتی همین الانم‌بعد از ریلیز بازی بازم خوب به تاپیکش رسیدگی میکنه.

ای علی نامرد:-"! پس من?! تاپیک اویل ویتین چی?! مهرداد عالی بود اما منم عالی بدم. تازه من تک و تنها بودم! $-):-"

• Like
Reactions: uriel

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اون دیزاینر عزیز که نصف تاپیک های فروم را دست گرفته. :D
دمش گرم. :D
کارش درسته آخه! همه میرن سراغش:-" :D، خودشم تاپیک فایتینگ هایی رو برداشته که خیلی کار میبرن:D

حداقل عکساشون رو توی یه آپلودسنتر دیگه آپلود کن که اینقدر تاپیکش ضایع نباشه :D :سوت بلبلی:
انجام شد! :D

پس دستکم GOW رو بده به sajadkh چون هم زبان بلده هم ثابت کرده کوچکترین اخبار GOW رو توی تاپیکش پوشش میده اینم نمونه کارش Horizon Zero Dawn:-"اینجوری میتونی تمام انرژیتو بزاری روی تاپیک TLOU II و یه چیز مشتی ازش در بیاری و بار مسئولیت به روز رسانی تاپیک ها بین بچه ها تقسیم میشه.من فقط دارم به سود خودت اینو پیشنهاد میدم که اذیت نشی وگرنه اصراری به این موضوع نیست:-"
گویا ما هرچی بگیم، شما فرق بازیی که ازش اطلاعات اومده، و بازیی که ازش اطلاعاتی نیمده! رو تشخیص نمیدی! :D من دیگه کاری برای این مورد نمیتونم بکنم:D
سجاد هم کارش درسته دمش گرم! :D ، ولی ما هم چیزایی در رابطه با همین GOW گزاشتیم و بیکار نبودیم و به امون خدا ولش نکردیم! ، در مورد قبلی ها و مخصوصا GOW:A هم اگر حضور ذهن داشته باشی،باید بدونی که وقتی اطلاعات میومد(خبرها،کمیک ها،جواب کمیک ها، حدس ها و ...) من و @T1SHTΛЯ ریز به ریز اخبار رو پوشش میدادیم! :D
کارت از پیشنهاد گذشته، اون یکباره،گفتی، گفتم چشم! مهلت بدید!:D اصرار هم که اصلا نداری،الان چندین پست دادی:D ولی خوب...گفتم انشاالله OK بشه،چشم! :D
سجاد هم بنده خدا هم تعداد تاپیک هایی که داره زیاده:D،بار اینطرف کم بشه،اونطرف زیاد میشه! :-"

---
اینم احسان بنده خدا میگه ...
یه مقدار به من فرصت بدید و کار عجله ای نشه چیز خوبی ازش در میاد :D
بصبرید:D ، تاپیک هایی که بخش دیزاین ـشون رو دست گرفته رو انجام داده و واقعا کارهای خوبی شدن! :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
کارش درسته آخه! همه میرن سراغش:-" :D، خودشم تاپیک فایتینگ هایی رو برداشته که خیلی کار میبرن:D

انجام شد! :D

گویا ما هرچی بگیم، شما فرق بازیی که ازش اطلاعات اومده، و بازیی که ازش اطلاعاتی نیمده! رو تشخیص نمیدی! :D من دیگه کاری برای این مورد نمیتونم بکنم:D
سجاد هم کارش درسته دمش گرم! :D ، ولی ما هم چیزایی در رابطه با همین GOW گزاشتیم و بیکار نبودیم و به امون خدا ولش نکردیم! ، در مورد قبلی ها و مخصوصا GOW:A هم اگر حضور ذهن داشته باشی،باید بدونی که وقتی اطلاعات میومد(خبرها،کمیک ها،جواب کمیک ها، حدس ها و ...) من و @T1SHTΛЯ ریز به ریز اخبار رو پوشش میدادیم! :D
کارت از پیشنهاد گذشته، اون یکباره،گفتی، گفتم چشم! مهلت بدید!:D اصرار هم که اصلا نداری،الان چندین پست دادی:D ولی خوب...گفتم انشاالله OK بشه،چشم! :D
سجاد هم بنده خدا هم تعداد تاپیک هایی که داره زیاده:D،بار اینطرف کم بشه،اونطرف زیاد میشه! :-"

---
اینم احسان بنده خدا میگه ...

بصبرید:D ، تاپیک هایی که بخش دیزاین ـشون رو دست گرفته رو انجام داده و واقعا کارهای خوبی شدن! :D
صبر ایوب نداریم :D امیر بدو فقط :-" نمیدونم سبیلاشو میخوای بدی دست جعفر ، فوکولشو دست اوس محمود :D هر کار میکنی زود باش:-"
نمیدونم چطور شد ماکان زودتر از تو تاپیک CRASH رو احداث کرد تعجبه واقعا :D
امیر تو همش از خودت میگی ، یکم گوش کن ببین بچه ها چی میگن انتظار کار شاق نداریم (نمیشه داشت:D:-") ، یکم نظمو ترتیب دادن و همچنین تفکیک موضوعات این همه آیه تفسیر کردن نمیخواد که الان همه بهت میگن باز برمیگردی سرخونه اول :-" دیگه واسه همچین تاپیکی نباید/نمیزاریم:D کم کاری بشه:-"

یه پیشنهاد : توی پست اول میتونی بزنی کارهای هنریتون ، مقاله ، و مطالبی که باعث کاملتر شدن این بخش میشه رو برای من ارسال کنید با نام خودتون درج میشه .

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
صبر ایوب نداریم :D امیر بدو فقط :-" نمیدونم سبیلاشو میخوای بدی دست جعفر ، فوکولشو دست اوس محمود :D هر کار میکنی زود باش:-"
نمیدونم چطور شد ماکان زودتر از تو تاپیک CRASH رو احداث کرد تعجبه واقعا :D
امیر تو همش از خودت میگی ، یکم گوش کن ببین بچه ها چی میگن انتظار کار شاق نداریم (نمیشه داشت:D:-") ، یکم نظمو ترتیب دادن و همچنین تفکیک موضوعات این همه آیه تفسیر کردن نمیخواد که الان همه بهت میگن باز برمیگردی سرخونه اول :-" دیگه واسه همچین تاپیکی نباید/نمیزاریم:D کم کاری بشه:-"

یه پیشنهاد : توی پست اول میتونی بزنی کارهای هنریتون ، مقاله ، و مطالبی که باعث کاملتر شدن این بخش میشه رو برای من ارسال کنید با نام خودتون درج میشه .
سریع تر... برو یه نگاه به تقویمت بنداز بعد بگو مرد حسابی! :D میخوای عکس تاریخ امتحان هام رو بزارم، یا اینکه امروز از صبح تو سفر بودم؟(هواپیما، بعدشم اتوبوس، و شب رسیدم:|)
بصبرید! نگفتم انجام نمیشه که! هزارتا بازی هم هستن که بیشتر یک ماه ازشون گذشته و بازی های بزرگی هستن، ولی اونا هم چنین مواردی براشون انجام نشده!

---

در مورد تفکیک موضوعی، الان درسته تیتر نداره، ولی یکم نگاه کنی تفکیک شده و قاطی نیستن!:D
این از تفکیک، اطلاعات هم هست، پس اینجا مشکلی نداریم:D اینم از دیدگاه کاربرها!:D یعنی مشکل شما الان اینه که تاپیک خوشگل نیست؟ اول گیر دادید کامل نیستا!:D

---

اون رو گفتم! شرمنده، این چیزها رو توی پست اول نمیزارم، و به اطلاعات رسمی اختصاص داره:D ، تاپیک رو مثل U4 من ترجیح میدم باشه! اطلاعات رسمی هم وقتی بیاد قرار میگیره! وقتی بیاد! شرمنده، تو ND کار نمیکنم من متاسفانه!:(

------
به هر حال در مورد این موضوع به فردین پیام دادم ، هرچی گفت OKهه، اصلا گفت واگذار کن بده amirone هم حرفی ندارم دیگه! خوبه؟:D
پس فعلا این موضوع رو ببندید، انتقادی داشتید pm و پروفایلم هست، بیشتر تاپیک رو به بی راهه نکشونید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: uriel and amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر