PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
احتمالش صفره.
جاس ودون کارگردان اونجرز:
به مردم چیزی که میخوان رو نده، بلکه چیزی که احتیاج دارن
مرگ جول حین بازی یا ایتکه قبلا توی اتفاقاتی مرده باشه هم فضای کلی بازی رو سیاه تر میکنه هم بار احساسی اش رو.

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab

مرگ جول حین بازی یا ایتکه قبلا توی اتفاقاتی مرده باشه هم فضای کلی بازی رو سیاه تر میکنه هم بار احساسی اش رو.

احتمالش صفره. تو تریلر آخر اون پسره میاد به الی میگه داشتم با Your Oldman صحبت می‌کردم که مشخصا منظورش جز جول کسی نمی‌تونه باشه.
اینکه در حین بازی بمیره یا زنده بمونه زن بگیره بچه‌دار بشه هم خیلی برای اهمیتی نداره و پیگیرش نیستم. به نظرم هر اتفاقی بیافته در نهایت به واسطه‌ی اینکه در کلیت داستان چه تاثیری قراره داشته باشه و به کجا ببرتش قابل صحبته.

• Like
Reactions: Ehsan95_76

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
سلام
تاریخ انتشار بازی تایید شده؟

پ.ن:من یه ذره که نه خیلی از اخبار گیم دورم:(
نه هنوز
اگه بیاد مطمئنا countdown شو تو پست اول هم قرار میدن 8->
پ.ن:فک کنم تنها تاپیکی باشه که صفحه هاش فقط داره با ارت جلو میره :D

• Like
Reactions: voldmort and Inanc

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
میون بحثتون خواستم یاداوری کنم توی بازیسنتر نیتن و النا و سالی هم کشته شدن قبل انتشار یو۴ :D
حامله کردن الی توسط جوئل رو هم بگو خوب :D ولی خودمونمیا فن تئوری همیشه چیز جذابی بوده تا باشه از همین فن تئوریا البته نه از اون تئوریا بالا :D
پ.ن:فک کنم تنها تاپیکی باشه که صفحه هاش فقط داره با ارت جلو میره :D
CP2077 :D بعد این بازی که منتشر شد باید من و بقیه اونجا همچنان ارت بزاریم تا بازی منتشر بشه :p

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
CP2077 :D بعد این بازی که منتشر شد باید من و بقیه اونجا همچنان ارت بزاریم تا بازی منتشر بشه :p
گفتم فقط ارت :D بخاطر این بود که تو CP2077 حداقل کارگردانی کسی هر از چند گاهی حداقل در مورد زاویه سوم شخص :D حرف میزنه تا جایی که من دنبال کردم تاپیکش رو

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel

به نظرم دیگه مرگ یکی از کارتر‌های اصلی یه داستان بیش از اینکه داستان رو احساسی یا سیاه‌تر کنه کلیشه‌ای و نخ نما میکنه.
مرگ یکی از کارترهای اصلی چیزیه که هر نویسنده تازه کار بخواد یه پیک داستانی داشته باشه رو وارد داستان میکنه. من یکی انتظارم بیشتر از این حرفاست که
ناتی داگ برای احساسی کردن داستان (یا دارک کردنش) از مرگ جول استفاده کنه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بین این همه بی خبری یه ویدیو خیلی ناشناخته تو یوتوب دیدم به نظرم خیلی جالب اومد . ببینید نظرتون رو بگید
این ویدیو نگاه نکردم ولب جالبه منم امده بودم بگم یه ویدیو تو youtube دیدم که احتمال میداد بازی کامل شده باشه نمیدونم چرا کسی بهش اشاره نکرد
فقط خدا کنه این days gone سریع تر درست کنن بدن بیرون که تا نیاد تاریخ عرضه tlou مشخص نمیشهx-(

• Like
Reactions: Hero Man

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر