PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
921
نام
Ahmad
مسئله اي كه جديدا خيلي داره ازش سوء استفاده ميشه مسئله آمار تجاوزات جنسي يا sexual harassment ها هست كه لازم چند تا نكته مهم رو راجع بهش بگم.
ميدونيد بيشترين آمار تجاوزات جنسي براي كجاست؟ ... سوئد حالا الان ممكنه يه عده بريزن بگن آها اين براي اين كه بيشتر مردمش دين ندارن و بي بند بارن و فلان... اما اين دوستان دو تا مسئله مهم رو فراموش كردن
1.توي كشور هايي مثل ايران يا هند آمار رسمي از تجاوزات جنسي به بيرون درز نميكنه
2. مفهوم تجاوز جنسي توي كشور ها فرق ميكنه به طوري كه توي سوئد اگر زني به طور مثال ٥٠ بار در سال رابطه جنسي بدون رضايت با همسر خودش داشته باشه ٥٠ تا كيس تجاوز ثبت ميشه كه البته رابطه جنسي در ايران حق مرد چه با رضايت چه بدون رضايت :D
فرهنگي كه بخواد اين مسئله رو توجيه كنه ولي عشق دو نفر به هم رو منزجر كننده بدونه رو بايد ... توش
درود بر شما.لذت میبرم وقتی میبینم بین نسل جوان به جای تعصب و یا بی تفاوتی نسبت به مسایل اجتماعی و سی یا سی،این میزان از آگاهی و ذهن روشن داره شکل میگیره.اضافه میکنم که در سوئد یا مثلا استرالیا که خودم از نزدیک آگاهم،خشونت کلامی با بار جنسی مانند متلک گفتن که در کشور ما نقل دهان بعضی مرد نماها هست،مصداق آزار جنسی به حساب میاد.=D>

• Like
Reactions: EL-BARTO

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
میگم این همرا الی در درجه اول جوئل باشه خوبه اما اگه نبود اون زن پهلوونه باشه ، بازم اگر اونم نبود دوست الی باشه خوبه ، لامصب دماغش خیلی گوگولی مگولیه :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
میگم این همرا الی در درجه اول جوئل باشه خوبه اما اگه نبود اون زن پهلوونه باشه ، بازم اگر اونم نبود دوست الی باشه خوبه ، لامصب دماغش خیلی گوگولی مگولیه :D

فقط سگ اوفف :D جدا تو بازی ها همراه سگ که موشن کپچر و هوش مصنوعی قوی داشته باشه تاحالا نداشتیم

يشتر دخترا ديدم اينجورين

بله بیشتر دخترها یک ذره به جنس موافق هم گرایش دارن ولی بخاطر اون یه ذره به کسی نمیگن Bi ، باید خیلی بیشتر باشه تقریبا بطور مساوی به هردوجنس گرایش داشته باشن تا این برچسب رو بخورن
حالا چرا اینجا سوال رو پرسیدین الی که بای نیست گود بایه :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من كاري به لست و الي و نيل و اين جريانات ندارم ولي به عنوان كسي يا يكي از كساني كه profile هاي اون وريهارو ديدم بايد اذعان كنم اين جريان lez يه جور epidemic هست كه بخش زيادي از دخترهاي اونوري رو شامل ميشه و همينجور توي كامنت قبلي اشاره كردم جاي خودشو به Bi داره ميده و يه جور مد جنسي هست
در مورد الي هم اصلا برام مهم نيست اين مد جنسيش ولي من عاشق اون الي معصوم بودم جوري كه واقعا خوشم اومده بود ازش البته به عنوان يه دختر معصوم و painful ولي متاسفانه اين قيافه جديدش اصلا اون حس قبلي رو نداره اينم مال اون رابطه جنسيش نيست ناتي ميتونست فيسشو بهتر در بياره جوري كه اون حس معصوميت رو داشته باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
فقط سگ اوفف :D جدا تو بازی ها همراه سگ که موشن کپچر و هوش مصنوعی قوی داشته باشه تاحالا نداشتیم
عقش من DD :x

اگر الی همراه سگ داره، مثل DD یه چشم بند براش بزارن:)) خفن میشه:p

• Like
Reactions: IMANOKA

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
من عاشق اون الي معصوم بودم جوري كه واقعا خوشم اومده بود ازش البته به عنوان يه دختر معصوم و painful ولي متاسفانه اين قيافه جديدش اصلا اون حس قبلي رو نداره اينم مال اون رابطه جنسيش نيست ناتي ميتونست فيسشو بهتر در بياره جوري كه اون حس معصوميت رو داشته باشه

اگه اینطور که شما میگی درست باشه خیلی هم خوبه چون حتی یه آدم در شرایط عادی و خوب هم با بزرگ شدن معصومیت و سادگی گذشته رو از دست میده و تنفر جای عشق و نگاه معصومانه به زندگی رو می گیره
حالا چه برسه به دنیایی که این بازی داره، و این نشونه ی دقت سازنده هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: vaan 2

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه اینطور که شما میگی درست باشه خیلی هم خوبه چون حتی یه آدم در شرایط عادی و خوب هم با بزرگ شدن معصومیت و سادگی گذشته رو از دست میده و تنفر جای عشق و نگاه معصومانه به زندگی رو می گیره
حالا چه برسه به دنیایی که این بازی داره، و این نشونه ی دقت سازنده هست

البته استثنا هم هست مثه selena gomez

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
البته استثنا هم هست مثه selena gomez

در واقعیت بله ولی در fiction بیشتر مواقع قیافه کاراکتر هارو با حالتشون مچ میکنن ، الی پر از نفرت و انتقام جویی هست . تو سینما ام همینه اکثر موارد بازیگرایی انتخاب میکنن که قیافشون به نقششون بخوره
دلیلش واضحه تداعی شدن بهتر در ذهن مخاطب

در ضمن قیافه الی در طول گیمپلی و همچنین تریلر اولی که گیتار میزد خداییش جذاب بودا
فقط تو تایم لاین کلیسا و دوسدخترش بی ریخت بود انگا تازه بلوغ زده ها ، بیشتر سلیقه ای هست البته .

• Like
Reactions: Akiba

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
تولید مثل، جلوتر از حتا تنفس و تغذیه اولین دلیل حیات موجوداته. مشخصه همجنسگرایی چیزی جز انحراف در سیر طبیعی حیات نیست.
البته اینم مشخصه که به کسی ربطی نداره هر فرد کنج عزلتش دوست داره چطوری خودش رو ارضا کنه.
دوران عوض شده و خیلیا هم شاید باشن که همجسن گرا نباشن اما بچه هم نمیخوان داشته باشن.
خیلی از همین ها هم بچه اداپت میکنن و بچه ایی که تو یتیم خونه بزرگ میشه اینبار توسط والدین ساپورت مالی میشه.
حالا خیلیا میگن بچه هم به پدر و هم مادر نیاز داره درست، ولی الان خیلیا از بچه ها تک والد هستن و خیلیاشونم با وجود پدر و مادر بدترین تربیت رو باهاش بزرگ شدند.
پس دلیل حیات در مورد انسان چیزایی هست که خودش انتخاب میکنه، و دوم اینکه بچه هم به والد دارای صلاحیت نیاز داره نه صرفا یه نر و مونث در زندگیش.
زندگی هم فقط ارضا کردن نیست، نمیدونم چرا یسری فکر میکنن همجسنگرا ها احساسات ادمای هترو رو ندارن و صرفا فقط از سر شهوت و ... اینطورین.
تیم کوک و الن دجنرس و ... خیلیای دیگه اینطورن و دارن زندگیشونم میکنن دلایل از زندگی رو هم دارن و به خلق الله هم از خیلیا از ادمای دیگه بیشتر سود رسوندن.
قبلا هم تو همین تاپیک گفتم بیشتر از چند صد حیوان دیگه هم ذاتا این حرکات رو از خودشون نشون میدن (حالا اینو گفتم یسری میگن حیون ها اینطوری نیستن و طبیعی زندگیشونو میکنن و یسری دیگه هم میگن انسان حیوان نیست و ...) و خلاصه اخر سر برمیگردیم به اون قسمت دوم حرفتون، همونطوری که هیچ کسی حق نداره برای من و شما تعیین کنه با کی وارد رابطه بشیم و فردا با کی ازدواج کنیم در مورد باقی هم افراد فارغ از گرایششون این حق محفوظه.
وگرنه اگر قرار به تولید مثل صرفا به دلیل اینکه اولین دلیل حیات موجودات هست این جور ادما رو سرکوب کنیم و حقوق زندگی رو ازشون بگیریم، باید آدمایی که تنها میمونن و ازدواج نمیکنن یا بچه دلشون نمیخاد و بچه دار هم نمیشن هم اینطور باهاشون رفتار میکردیم چون سیر طبیعی رو نمیرن و این صوبتا...

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
دوران عوض شده و خیلیا هم شاید باشن که همجسن گرا نباشن اما بچه هم نمیخوان داشته باشن.
خیلی از همین ها هم بچه اداپت میکنن و بچه ایی که تو یتیم خونه بزرگ میشه اینبار توسط والدین ساپورت مالی میشه.
حالا خیلیا میگن بچه هم به پدر و هم مادر نیاز داره درست، ولی الان خیلیا از بچه ها تک والد هستن و خیلیاشونم با وجود پدر و مادر بدترین تربیت رو باهاش بزرگ شدند.
پس دلیل حیات در مورد انسان چیزایی هست که خودش انتخاب میکنه، و دوم اینکه بچه هم به والد دارای صلاحیت نیاز داره نه صرفا یه نر و مونث در زندگیش.
زندگی هم فقط ارضا کردن نیست، نمیدونم چرا یسری فکر میکنن همجسنگرا ها احساسات ادمای هترو رو ندارن و صرفا فقط از سر شهوت و ... اینطورین.
تیم کوک و الن دجنرس و ... خیلیای دیگه اینطورن و دارن زندگیشونم میکنن دلایل از زندگی رو هم دارن و به خلق الله هم از خیلیا از ادمای دیگه بیشتر سود رسوندن.
قبلا هم تو همین تاپیک گفتم بیشتر از چند صد حیوان دیگه هم ذاتا این حرکات رو از خودشون نشون میدن (حالا اینو گفتم یسری میگن حیون ها اینطوری نیستن و طبیعی زندگیشونو میکنن و یسری دیگه هم میگن انسان حیوان نیست و ...) و خلاصه اخر سر برمیگردیم به اون قسمت دوم حرفتون، همونطوری که هیچ کسی حق نداره برای من و شما تعیین کنه با کی وارد رابطه بشیم و فردا با کی ازدواج کنیم در مورد باقی هم افراد فارغ از گرایششون این حق محفوظه.
وگرنه اگر قرار به تولید مثل صرفا به دلیل اینکه اولین دلیل حیات موجودات هست این جور ادما رو سرکوب کنیم و حقوق زندگی رو ازشون بگیریم، باید آدمایی که تنها میمونن و ازدواج نمیکنن یا بچه دلشون نمیخاد و بچه دار هم نمیشن هم اینطور باهاشون رفتار میکردیم چون سیر طبیعی رو نمیرن و این صوبتا...
دوست من حرفای شما ارتباط چندانی به گفته‌ی من ندارن، البته شاید شما فکر کردید که منظور من از کلمه‌ی انحراف، انحراف اخلاقی هست در حالی که چنین نیست و این انحراف فرگشتی هست. سه میلیارد سال از عمر چهار میلیارد ساله‌ی حیات فقط تلاش پروتئین‌ها و آمینواسیدها برای تکثیر خودشون بوده، یعنی قبل از اینکه چیزی به اسم تنفس، تغذیه، فتوسنتز و... تعریف بشه این تولید مثل بوده که ارجحیت داشته و احتمالاً تا روزی که حیات زمینی وجود داره این قضیه تغییری نمی‌کنه. گرایش جنسی برای تولید مثل اونقدر عمیق هست که راست‌گراها هم برای توجیه ژنتیکی همجنسگرایی تئوری 50-50 بودن ژنتیک - روان‌شناسی رو نهایتاً تونستن برای تعدیل‌سازی ارائه بدن.
حتا با قبول این دیدگاه باز عقده‌های روانی‌ای که ریشه در سرکوب جنسی و سرکوب گرایش جنسی دارند رو جامعه با پذیرش همجنسگراها نمی‌تونه حل کنه. البته این حرف به این معنی نیست که این افراد بیمار روانی هستند، فقط عقده‌ها در این اشخاص به سمت گرایش جنسی معطوفه. تمامی انسان‌ها کمابیش عقده‌هایی دارند که ریشه‌شون متفاوته.
من دلیل استفاده از عنصر همجنسگرایی در بازی TLOU رو تاثیر ناخودآگاه از ایدئولوژی حاکم می‌بینم. صدر اسلام 1400 سال پیش با همجنسگرایی با خشونت برخورد می‌کرد چون باعث از همپاشی اتحاد فکری و عملی ایدئولوژیش می‌شد، جهان غرب حال حاضر اون رو می‌پذیره به این خاطر که با ایدئولوژی اون‌ها که لیبرالیسم هست هم سو هم جهته. ولی با «پذیرش» یه مشکل حل نمی‌شه، صرفاً کنترل می‌شه همونجور که با خشونت هم حل نشد و کنترل شد.
خیلی خیلی قبل‌تر از این‌ها رابطه‌ی جنسی مرد با زن هم افسارگسیخته و بدون تعهد بود ولی هرچه جوامع سطوح قدرت بیشتری پیدا کردن و هرم قدرت بزرگتر شد طبیعتاً نیاز به کنترل هم بیشتر شد و این چنین «ازدواج» با تعریف مرسومش بوجود اومد. کسی که از لحاظ مالی تنها دغدغه‌اش پول غذایی هست که می‌خوره و پول برق پلی‌استیشنی که باهاش بازی می‌کنه (فرد مجرد) مسلماً از لحاظ تعهد کاری هم کم‌تعهدتر از کسی هست که باید نیاز مالی یه خانواده رو به طور مکرر بپردازه. پس فرد مستقل مثل یه بیماری برای سیستم میمونه و در این سیستم سرمایه‌داری فرد مستقل کسی هست که دغدغه مالی کمتری داره، در کمونیسم فرد مستقل کسی هست که مالک ابزار تولید مجزائه. الان هم همونجور که مشخصه تمرکز تبلیغاتِ همجنسگرایی بیشتر بر روی تشکیل خونواده و پذیرش بچه و مطالبی که شما مطرح کردید هست تا روابط عاطفی و عاشقانه.
اولین روابط همجنسگرایی در جامعه‌ی مدرن توسط کشورهای کمونیستی تبلیغ شد صرفاً برای از هم پاشی بنیان خانواده و حالا توسط کشورهای سرمایه‌محور تبلیغ می‌شه صرفاً برای تبلیغ آزادی و در واقع برای کنترل عنصر مستقل از سیستم. ذره‌ای اهمیت نداره فرد چطوری خودش رو ارضا می‌کنه تا زمانی که «کنترل» می‌شه، اصلاً ذره‌ای هم اهمیت نداره مشکلات یه همجنسگرا یا ریشه‌ی روانی همجنسگرایی چیه تا زمانی که تعهد داره.
جدا از این‌ها در رابطه با قسمتی از کامنت‌تون که گفتید در حیوانات هم همجنسگرایی وجود داره درسته، ولی این چیزی از انحراف طبیعی اون رو توجیه نمی‌کنه. مشخصه که همجنسگرایی برای تولید مثل «عبث»ـه و تولید مثل برای بقای یک گونه اصلی‌ترین نیاز. شما می‌گید که بچه اداپت می‌کنند، این درسته اما فقط تعهد و مسئولیت پذیری در قبال فرزند رو برای خودشون شبیه‌سازی می‌کنند، اون رو تولید نمی‌کنند.

آخرین ویرایش:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
.
، جهان غرب حال حاضر اون رو می‌پذیره به این خاطر که با ایدئولوژی اون‌ها که لیبرالیسم هست هم سو هم جهته. ولی با «پذیرش» یه مشکل حل نمی‌شه، صرفاً کنترل می‌شه. .

اینجور تفکرات که فلان حکومت سرمایه داری یا کمونیستی میخواد با تبلیغ همجنس گرایی خانواده رو از بین ببره در واقع یک توهم توطئه هست! و اینکه افراد چون عقیده (مذهبی) شون رو برتر می دونن پذیرفتن که همه ی دنیا مقابل عقیده شون هست! -حالا بماند برای منافع خودشون همون کمونیست و سرمایه داری هم از کارت مذهب خرج میکنه اگه لازم باشه !-آخه دوست عزیز اگه اینجور باشه این همه فیلم و بازی و ... درباره ی روابط عاشقانه ی بین دو جنس مخالف هست پس چیه ؟! با منطق شما این هم باید تبلیغ فرزند آوری و تشکیل خانواده بدونیم ! بعدش 8 میلیارد جمعیت جهان هست، بماند که خیلی از انسان ها روزانه نابود میشن، شما خودت رو بذار جای اون کسی که بخواد همجنس گرایی تبلیغ کنه برای نابودی بنیان خانواده ، اصلن با عقل جور درمیاد ؟ به فرض چند نفر رو می تونن (بین این همه جمعیت) از اشتیاق برای فرزندآوری و تشکیل خانواده یهو تبدیل شون کنن به همجنس گرا ؟ حالا به فرض یه عده هم بخاطر این تبلیغات به زعم شما قید خانواده و فرزندآوری رو بزنن، چه تأثیری روی کره ی زمین داره ، این همه انسان اومدن و رفتن، این همه بچه و انسان بی گناه نابود میشن از سر جنگ یا بیماری و غیره.. حالا چهار نفر هم هجنس گرا بشن و فرزند دار نشن، مهم نیست این وسط!
اصلن نسل بشر کلن منقرض بشه هم مهم نیست این همه گونه های جانوری منقرض شده تا حالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر