PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تاريخ نگفتن احتمالا نيمه اول 2019 خواهد بود.
نیمه اول...همممم...شاید خیلی زود بیاد June ، زودتر بعید میدونم بیاد!

الی ای که توی PSX 2016 نمایش دادن به نظر یکم سنش بالاتر نمیومد از الی ای که توی E3 دیدیم؟ یا من اینطور احساس میکنم؟!
منم کمی چنین حسی دارم! حالا نمیدونم طراحی رو کمی تغییر دادن، یا زمان میگذرد! ولی الی تو E3 خیلی شبیه تر به الیه شماره اول بود! اما طراحی PSX هم اصلا بد نبود به نظرم و بسی خفن بود>:) در کل هرکدوم باشه راضیم:D
اگرم گذر زمان باشه که بسیار عالی:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
به نظر میرسه اون بخش اول تریلر E3 از نظر زمانی عقب تر از بخش گیم پلی و تریلر PSX باشه. :D البته شاید هم به خاطر تفاوت موقعیت هست که یه جا الی در حال عشق و عاشقیه و یه جای دیگه در حال سلاخی کردن، ولی به نظرم فاصله زمانی وجود داره بین اینا.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
به نظر میرسه اون بخش اول تریلر E3 از نظر زمانی عقب تر از بخش گیم پلی و تریلر PSX باشه. :D البته شاید هم به خاطر تفاوت موقعیت هست که یه جا الی در حال عشق و عاشقیه و یه جای دیگه در حال سلاخی کردن، ولی به نظرم فاصله زمانی وجود داره بین اینا.

عقبی از بحث ها داداش
تو صفحه 93 در این مورد بحث شد پروندش بسته شد :D

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
عقبی از بحث ها داداش
تو صفحه 93 در این مورد بحث شد پروندش بسته شد :D
یعنی واقعا تغییرات دادن؟
هرچند الی توی E3 خیلی شبیه تر بود به نسخه اول اما تریلر رو که دوباره دیدم حتی چهره فلش بک با صحنه مبارزه فرق میکنه! توی اون مبارزات الی خیلی شبیه تره به نسخه PSX اما توی Bar باز به نسخه اول شبیه. توی بار صورتش گرد تر و تپل تر و ترگل مرگل تره:D اما توی مبارزه یکم لاغرتر بنظر میاد.
حالا در کل اونقدر مهم نیست باید ببینیم توی بازی چه اتفاقی پیش میاد و چجوری اینجوری میشه!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
co-lead designer بازی یه سری اطلاعات جدید راجب بازی داده و راجب motion matching و انیمیشن‌های خارق‌العاده بازی صحبت کرده و یکم hint راجب خود بازی داده:

- ساخت بازی تقریبا بعد عرضه نسخه اول شروع شد و بعد اتمام ساخت Uncharted 4 کل تیم به پروژه Part II اضافه شدن. فکر کنم استرلی برای مدت کمی بالا سر بازی بوده.
- این نسخه شدیدا رو "تنفر" و شخصیت پیچیده الی متمرکزه.
- فعلا الی تنها کاراکتر قابل کنترل هست و این قضیه ممکنه تغییر کنه. خیلی چیزا هست که راجب بازی هنوز اعلام نشده.
- جول بخش بزرگی از بازی هست.

احتمالا یه بخشی از بازی باید جول رو کنترل کنیم. اخ اخ، چه مغزهایی منفجر بشه وقتی به اون بخش از بازی برسیم...
نه انگار شجاعت کوری بارلوگ رو ندارن ! کوری تا عرصه بازی هم اون قضیه خفن بازی رو تکذیب میکرد ! ولی اینا نتونستن حلوی اعتراضا مقاومت کنن و دارن میگن اره بابا یه غلطی کردیم یه دروغی گفتیم که موقع بازی سوپرایز باشه براتون ! ولمون کنید دیگه

فکر کنم تو کل دنیا فقط من باشم که از قیافه ی این دختره خوشم اومده D: خیلی جذابهD:

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk

نه دادا تنها نیستی !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: benjohn and armintn

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
در رابطه با هرش مصنوعي نسخه قبل :

در مورد الي كه بارها و بارها توضيح داده شده و نيازي به تكرار مكررات نيست ! اما در مورد دشمنان به شخصه يك تجربه فوق العاده عجيب و شگفت اور داشتم كه نمي دونم براي كس ديگه اي هم اتفاق افتاده يا نه !؟ تو قسمتي از بازي كه با يك اسنايپر داخل شيرووني يك خونه برخورد مي كنيم و بايد به صورت مخفي كاري راه كوچه رو طي كنيم و از خونه ها بگذريم و بهش نزديك بشيم . قبل از رسيدن به اون خونه يكي از npc ها بين مسير اروم اروم منو از پشت دنبال كرد و به شكل كاملا غافلگير كننده از پشت به سمت من حمله كرد ! قشنگ يادمه كه به قدري شگفت زده شده بودم كه تو يوتيوب دنبال اين صحنه مي گشتم ببينم واسه كس ديگه اي هم اتفاق افتاده چنين چيز وحشتناكي يا نه ! تا اون سال هيچ نمونه مشابهي در اين سطح از هوش مصنوعي نداشتيم ! من واقعا متعجبم كه چه طوري كسي روش مي شه راجع به هوش مصنوعي اين بازي صحبت كنه !!
هوش مصنوعی بازی هایی مثل :

1 - FEAR
2- Half Life 2
3 - Halo
4- TLOU
5 - Far Cry 1

و تعدادی دیگه از بازی ها که حضور ذهن ندارم جز هوش مصنوعی های پیشرو در صنعت گیم بوده ! .....

ولی هنوز که هنوزه !! هوش مصنوعی رو دست FEAR من ندیدم ! چیزی بی مانند بود ! هنوز برام علامت سواله سازندگان صنعت گیم از عمد به هوش مصنوعی ها توجه نکردن که گیمر ها رو به عمد ببرن سمت آنلاین !!!؟؟؟ تا به حال کسی درباره این موضوع فکر کرده ؟! :-/

هوش مصنوعی FEAR یعنی هیچ فرقی با ما نداشت !!! :o هوش مصنوعی همین TLOU هم در برهه هایی از گیم پلی بازی واقعا یه چیز عجیب و غریبی بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر