امتیازات The Last Guardian

پیش بینی میانگین امتیازات

• مجموع رای دهنده‌ها
    137
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
متا بیشتر از 85 نمیشه:D بین 60/85 به نظرم حساب کنید:D :-"
The punishment of yorda be upon to you. Unbeliever
:D:D:-">:)

همون طور که ملت سر tlou هم ایمان نداشتن و میگفتن بهترین حالت بالای ۸۵ میشه ولی من میگفتم ..هیچ دلیلی وجود نداره بازی +۹۵ نشه. الانم شکی وجود نداره برای +۸۵ شدنش.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
The punishment of yorda be upon to you. Unbeliever
:D:D:-">:)

همون طور که ملت سر tlou هم ایمان نداشتن و میگفتن بهترین حالت بالای ۸۵ میشه ولی من میگفتم ..هیچ دلیلی وجود نداره بازی +۹۵ نشه. الانم شکی وجود نداره برای +۸۵ شدنش.
خب وقتی امثال اینساید یا جورنی(منظور خاص بودن بازی) +90 میشند بعید نیست اینم یهو بشه 92 مثلا:D

ولی خب این داستانش با اون 2 تایی که اسم بردم فرق داره.. زمان زیاد ساخت.. شاید ایده 10 سال پیش الان خیلی به چشم نیاد.. بازی 60$ پس باید گسترده باشه که ظاهرا هست از اونورم زمان ساخت زیاد بازی ها اصولا رو کیفیت گستردگی شون تاثیر گذاشتند.. واسه همین میگم ممکنه اصلا یهو بشه 75 65 اینا:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خب وقتی امثال اینساید یا جورنی(منظور خاص بودن بازی) +90 میشند بعید نیست اینم یهو بشه 92 مثلا:D

ولی خب این داستانش با اون 2 تایی که اسم بردم فرق داره.. زمان زیاد ساخت.. شاید ایده 10 سال پیش الان خیلی به چشم نیاد.. بازی 60$ پس باید گسترده باشه که ظاهرا هست از اونورم زمان ساخت زیاد بازی ها اصولا رو کیفیت گستردگی شون تاثیر گذاشتند.. واسه همین میگم ممکنه اصلا یهو بشه 75 65 اینا:D
وقتی به مدت زمان ساخت بازی در مورد ffxv گیر ندادن ... مسخره است که بیان همچین چیزی رو برای tlg مد نظر قرار بدن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازی شدیدا مورد انتظار هست و منتقد ها سخت گیری می کنن توی نقد ها
من احتمال میدم متا حدود 87-88 باشه
سخت گیری میکنن میشه 88-87؟ حاجی 88 میدونی یعنی چی؟ یعنی یه شاهکار :|

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سخت گیری میکنن میشه 88-87؟ حاجی 88 میدونی یعنی چی؟ یعنی یه شاهکار :|

در اینکه اوئدا شاهکار میسازه که شکی نیست (تو دو تا بازی ثابت کرده) منتهی میگم سخت گیری که کنن و امتیازات 8 و 8.5 دیگه نهایت بتونن بدن به بازی متا میشه حول و حوش همون 87 و 88
اما اگه عنوانی بود که این همه سال طرفدار ها رو منتظر نذاشته بود و انتظارات ازش پایین بود و باعث غافلگیری منتقد ها میشد اونوقت متای بالای 90 براش حتمی بود

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بازي براي خود من قطعا يكي از بهترين بازي ها خواهد بود . چون به سازنده اعتماد دارم و پيشينه خيلي خوبي داره و همينطور تريلر ها . منتهي نقد هاي بازي اگه ٨٥ -٨٠ بشه به نظر من خوب بوده . چون به هر حال سايت هاي مثل واشگنتون پست ممكنه به طورش بخورن و از طرفي منتقدا با ديد ديگه اي به بازي نگاه ميكنن ولي من ديدم همون ديد ساده خواهد بود و انتظار ندارم بياد مثل انچارتد عمل كنه و ركورد تعداد نقد كامل نسل ٨ رو ازش بگيره ، پس در نتيجه براي من متا همون اطراف ٨٥ باشه عاليه

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
به نظرم سلیقه منتقد ها تاثیر زیادی تو نمره دهی این بازی داره ... من فقط نگران کمبود محتوا و کوتاه بودن بازیم ..
کلا زیاد درگیر امتیازا نیستم ولی از روی تجربه میگم بازی با متا بالای 80 خوبه ،بالای 85 یعنی خیلی خوبه ، بالای 90 شاهکاره .. زیر 80 هم کلا متوسط رو به پایین :D

• Like
Reactions: I AM XBOX

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
متاي ٩٠ به بالا كه واقعا توقع زياديه ، اونم با توجه به اينهمه مشكلات ريز و درشتي كه توي طول ساخت براش به وجود امده . تنها چيزي كه من ازش مي ترسم مشكلاتي هست كه ممكنه توي كنترل و ارتباط پسر بچه و تريكو وجود داشته باشه . يعني اگه بيش از حد سيستم ازمون و خطا چيپ دد داشته باشه و مكانيزم كنترل اين دو تا خوب از اب در نياد ، منتقد ها خيلي مي كوبن بازي رو ، تو باقي موارد بعيد مي دونم مشكلي باشه . هر چند تجربه نشون داده پيش بيني متاي انحصاري هاي سوني به غير از بازي هاي nd كلا كار سختيه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر