عنوان Red Dead Redemption برای سرویس PlayStation Now تایید شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
red-dead-redemption-2.png
کمپانی راک استار گیمز اعلام کرد، عنوان Red Dead Redemption ششم دسامبر از طریق سرویس PlayStation Now برای پلتفرم های PC/PS4 عرضه خواهد شد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این خبر خوبی خواهد بود زیرا هیچوقت کمپانی راک استار گیمز این عنوان در زمان عرضه خود (2010) برای PC عرضه نکرد. این سرویس به شما اجازه می دهد عناوین نسل قبل را که برای PS3 عرضه شده اند را به صورت استریم بازی کنید.

لازم به ذکر است که، این عنوان به همراه بسته الحاقی Undead Nightmare عزضه خواهد شد.

لینک منبع

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
بازم بعیده کسی بتونه رو PC بازیش کنه. مگه اینکه سرعت فضایی ـی داشته باشه
5 مگابیت رو که میشه گیر اورد(من 8 مگابیت دارم ضمن اینکه می تونم از 4g ایرانسل هم که میانگین 40 مگابیته استفاده کنم) منتها این سیستم سونی ماهیانه پول می خواد تا عضوش بشی بعد اینکه مطمعنا اینترنتی که می خواد خیلی حجم خوره ... در کل به صرفه نیست.

• Like
Reactions: sadegh93

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,591
نام
alireza
دوستان دقت کنید که اگه ایران اینترنت 1 گیگ هم داشت باز نمیشه از این سرویس استفاده کرد یعنی کلا در خاور میانه نمیشه استفاده کرد فعلا
چون این نوع سرویس های ابری به شدت به فاصله از سرور وابسته هستند که کلا تو خاور میانه نیست و قصد ندارن بیارن به این زودیا
اگه سرچ کنید این سوالو یکی از کاربر های سونی از کشور ادن پرسیده و سونی هم جواب داده از خودم نمی گم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر