اجرای بازی های PS1 سگا ، میکرو و آتاری روی PS VITA 3.60 - اجرای Sega Nintendo Atari on PS VITA 3.60

گفتگو در 'PlayStation Vita' ایجاد شده توسط javadmire, ‏Nov 23, 2016.

1. javadmire

کاربر سایت

اجرای بازی های سگا ، میکرو و آتاری روی PS VITA 3.60
    اجرای PS1 Sega Nintendo Atari on PS VITA 3.60
    AND MORE
    بعد از دانلود یه پوشه در ux0 بسازید و اسمشو Roms بزارید و داخل این فولدر فلولدر های سگا ،میکرو و... بسازید و بازی هارو توش کپی کنید.
    DOWNLOAD

دانلود کالکشن بازی های کلاسیک

SEGA
    Nintendo
    Atari

playstation1, navid_x360 و SHAHAB DRAGON این نوشته را Like کرده اند.
  2. Elyas sun

کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    داداش یه توضیح بده لطفا.اینو که دانلود کردیم بعد چیکار کنیم.چطوری انتقالش بدیم؟

playstation1 این نوشته را Like کرده است.
  3. javadmire

کاربر سایت

سوالتو واضح تر بگو لطفا؟

4. Elyas sun

کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    حل شد داداش.بازیهای ps1 هم جواب میدن؟

داداش دستت درد نکنه.عالی بود.من تونستم باهاش بازیهای میکرو و سگا و ps1 رو اجرا کنم ولی تو بازیهای میکرو و سگا هرکاری کردم نتونستم سیو کنم بازی رو
    خیلی هم تو تنظیمات گشتم...ضمنا اجرای سریع و جابجایی بین بازی رو نداره...واسه تعویض بازی باید برنامه رو کلا ببندی و دوباره بازش کنی و بازی بعدی رو لود کنی ولی در مجموع واسه شروع کار خوبه و امیدوارکنندست
    امیدوارم بشه بازیهای PS2 و PSP هم براحتی و بدون دردسر بزودی اجرا بشه

#4 Elyas sun, ‏Nov 25, 2016
    Last edited by a moderator: ‏Nov 26, 2016
  5. navid_x360

کاربر سایت

نام:
    نوید
    سلام
    دوسته عزیز من وقتی میخوام بازیارو اجرا کنم به راحتی اجرا میشه ولی مشکلش تو سیو کردنه! سیو انجام میشه مثلا تو بازی رزیدنت اویل 2 ولی وقتی از برنامه میایی بیرون میخوای دوباره اجرا کنی بازیو میخوای لود کنی میگه همچین سیوی وجود نداره انگار اصلا اون بازیو نرفتی؟!این مشکلش کجاس باگ برنامس یا من قبلش باید یسری تنظیمات انجام بدم؟میشه راهنمایی بکنید؟!

Romell, Elyas sun و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.
  6. snip

کاربر سایت

بازی های ps1 رو با ادرنالین بازی کنید. می تونید برای شبیه ساز سگا و نینتندو هم از شبیه سازای پی اس پی استفاده کنید. مثل picodrive - nesterj . به نظر من از retroarch بهتر وراحت ترند.

7. playstation1

کاربر سایت

البته این که میگم نظر شخصی خودمه , بنظرم ویتا انقدر خوب و با ابهت و زیبا هست که ارزش نداره روش بازی ps1 یا میکرو و سگا بازی کرد
    این بازیا رو میشه روی گوشی ها اندرویدی منسوخ با اندروید 2.2 هم بازی کرد
    ویتا ماهیتش زیباست وگرنه همین الان بخواید من میکرو نو چینی با جعبه میارم 15 هزار
    بظنرم رو ویتا باید فقط بازیا ویتا و psp بازی کرد همین

navid_x360 و Elyas sun این نوشته را Like کرده اند.
  8. Elyas sun

کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    من مشکل سیو بازی رو حل کردم.کافیه فایل بایوس کنسول مورد نظر رو دانلود کنی و تو مسیر زیر بریزی
    مثلا واسه PS1 فایل بایوس با نام SCPH1001.BIN رو دانلود کن و تو مسیر Ux0 بریز بدون پوشه
    بعد برو بازیاتو اجرا کن حالشو ببر

navid_x360 و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.
  9. Elyas sun

کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    منم حرف شمارو قبول دارم.بنده بشخصه الان 100 گیگ بازی خود ویتا دارم که دان کردم
    300 گیگم بازی PSP دارم که کم کم بازیشون میکنم
    ولی خب حس نوستالژی درون بیشتر ماها قدیمیا هست و نمیشه ازش دل کند.مگه میشه بازی Alone in the Dark یا Resident Evill3 رو واسه بار nم بازی نکرد:))

navid_x360 و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.
  10. playstation1

کاربر سایت

چه زیاد این همه نت و حجم از کجا میاری :D
    درسته خودمم نوستالژیک بازم - ولی اگر psvita داشتم هیچوقت هک نمیکردم کنسول کلی برنامه نصب کنم تا یه بازی میکرو و سگا روش بازی کنم
    کنسول به این ارزشمندی با این قیمت زیاد - حالا خود سگا چینی 25 هزار میتونی بخری
    حرفم اینه باید اون بازی که رو ویتا اجرا میشه ارزششو داشته باشه مثلا psp داره اما سگا - میکرو نه - آتاری نه و ........

من رو psp بازی ps1 بازی میکردم - خودتم میدونی نیاز به شبیه ساز نداشت فقط باید با برنامه 2 مگابایتی تبدیل فرمت میکردی که خود سونی این کار کرده بود
    اما خیلی بد ارا میشد بازیا ps1 رو psp
    :D

Elyas sun و navid_x360 این نوشته را Like کرده اند.
  11. Rezahajizadegan

کاربر سایت

درود دوست عزیز من بازیهای سگا رو با شبیه ساز Genesis Plus GX اجرا میکنم.وقتی سیو میکنم تو سیو نشون میده و لود میکنم هم مینویسه لود X رو بزنید میزنم ولی اتفاقی نمی اوفته.
    کمک کنید لطفا.
    شما تهران هستید؟دیتاهای بازی که دارید رو هارد بیارم برام،زحمت میکشید برام بریزید؟

Elyas sun و playstation1 این نوشته را Like کرده اند.
  12. Elyas sun

کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    واسه سیو بازیای سگا تست نکردم راستش ولی ps1 رو که خودمم بازی میکنم مشکلی نداره
    واسه دیتا هم خیر.بنده خوزستان هستم.میتونید واسم هارد بفرستید با قیمت مناسب واستون میزنم و ارسالش میکنم

navid_x360 و Rezahajizadegan این نوشته را Like کرده اند.
  13. navid_x360

کاربر سایت

نام:
    نوید
    بعده کلی دردسر بالاخره فهمیدم چطوری بازیا سیو میشه من تمام بایوسارم دانلود کردم ولی بازم جواب نگرفتم!حتی تویه یوتیوب هم گشتم ویدیویی کمک نکرد!تا اینکه نوشته هارو خوندم جالب بود 90 درصد همین مشکل سیو داشتن ولی کسی نمیتونست کمکی کنه تا اینکه اتفاقی فهمیدم باید چکار کنیم!
    اینجا هم میگم شاید دوستان بعدی بخوان استفاده کنند!
    وقتی بازیو سیو کردید دیگه قصد ادامه بازی نداشتید باید داخل همون منویه بازی 4دکمه R,L,START,SELECT همزمان بگیرید تا وارد منویه کاربری رترو بشید و اونجا حتمی باید بازیتون کلوز کنید وگرنه سیواییی که کردید بدرد نمیخوره وقتی بازیو از اونجا کلوز کردید و اگر دوباره پلی کنید میتونید بازیتون که سیو کرده بودید لود کنید و به ادامه بازی بپردازید!

Romell, Rezahajizadegan و Elyas sun این نوشته را Like کرده اند.
  14. Elyas sun

کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    دوست عزیز میشه واضحتر بگید.تو کدوم برنامه منظورتونه.Retroarch یا Genesis Plus GX؟

navid_x360 این نوشته را Like کرده است.
  15. navid_x360

کاربر سایت

نام:
    نوید
    داداش بالا عرض کردم که برنامه Retroarch منظورم بود
    مثلا رزیدنت اویل 2 سیو کردید اگر معمولی بیرون بیایید دوباره بازی شروع کنید خبری از اون سیو نیست!
    ولی وقتی بازی سیو کردید داخل بازی هستیت با همون روشی که بالا گفتم quit کنید دوباره که با برنامه بازیو اجرا کنید اگر تنظیمات دست نزده باشید اوتوماتیک از همونجا که quit کردید بازی شرو میشه اگرم نه تنظیمات درست کرده باشیو و گزینه اوتو لود خاموش باشه میرید راحت بازیو لود میکنید از جاییی که سیو کردید بازیو ادامه میدید
    ا

Romell و Elyas sun این نوشته را Like کرده اند.