آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بلاخره پس از ماهها انتظار salt and sanctuary تخفیف خورد. الآن دیگه وقت خریدشه.
بازی Darkest Dungeon رو کسی بازی کرده؟ ارزش خریدن داره ؟
Darkest Dungeon خیلی عالیه ولی باید از سبکش خوشت بیاد تا درجه‌ی خفنیتش رو درک کنی و با آغوش باز بپذیریش :D در ضمن مدت زمانش هم طولانیه + چالش و سختی بسیاری هم داره که اگه فعلا حال و حوصلش رو نداری بهتره نری سراغش...ولی انصافا اگه وقت و تمرکزش رو داری، حتی بیشتر از یه بازی AAA ارزش داره...اونم با این قیمت <:-P من فک کنم حدود 5-4 ماه پیش گرفتمش و هنوزم بعضا بازیش میکنم و تمومش نکردم :D

• Like
Reactions: gorgnamaa

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,983
نام
احمد
دوستان من salt and sanctuary رو نقد و بررسی هاشو خوندم، یعنی واقعا اینقدر خوبه؟ یعنی یک دارک سولز واقعی هست؟ کو اپ داره؟ :D ولی فکر میکنم، قیمتش خیلی زیاده، من 40 تا تو حساب دارم، ولی نمیتونم بخرمش خیلی زیاده، اگر داستان خوبی داشته باشه و طولانی باشه شاید بخرمش:D

• Like
Reactions: ps34

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
دوستان من salt and sanctuary رو نقد و بررسی هاشو خوندم، یعنی واقعا اینقدر خوبه؟ یعنی یک دارک سولز واقعی هست؟ کو اپ داره؟ :D ولی فکر میکنم، قیمتش خیلی زیاده، من 40 تا تو حساب دارم، ولی نمیتونم بخرمش خیلی زیاده، اگر داستان خوبی داشته باشه و طولانی باشه شاید بخرمش:D
ببین اگه با دارک سولد اوکی هستی اینم اوکیه اگه نه نگیر
من که نگرفتمش چه از دارک سولدز و بلود برن ... خوشم نیومد

تو خرید salt اصلا شک نکن من همون اول که اومد خریدمش با قیمت کامل ارزششو داشت چه برسه به الان که سیل خورده .تا الانم اصلا سیل نخورده بود به تمام دوستان پیشنهاد میکنم این بازی را بگیرن و این شاهکار را از دست ندن
یک زمانی که بازیهای موبایل پیشرفت نکرده بود و psp بود بلی شاهکار بود الان شاهکار نیست
الکی پولتون رو هدر نددید

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,983
نام
احمد
ببین اگه با دارک سولد اوکی هستی اینم اوکیه اگه نه نگیر
من که نگرفتمش چه از دارک سولدز و بلود برن ... خوشم نیومد
رو PC زدمش دانلود الان رسیدم به باس اولش، یعنی اگر نگم از دارک سولز ناموس تر نیست کمتر نیست:| بازی خیلی قشنگ از سری دارک سولز الگو برداری کرده، یک جاهایی هم ازش خیلی شیک و مجلسی مثل بلادبورن هست، صداگزاری، نحوه مبارزات، خیلی خوفه |:

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
رو PC زدمش دانلود الان رسیدم به باس اولش، یعنی اگر نگم از دارک سولز ناموس تر نیست کمتر نیست:| بازی خیلی قشنگ از سری دارک سولز الگو برداری کرده، یک جاهایی هم ازش خیلی شیک و مجلسی مثل بلادبورن هست، صداگزاری، نحوه مبارزات، خیلی خوفه |:
اره دیگه خود دارک سولدزه
بنده که خوشم نیومد حوصله میخواد حالا pc که بنده بازی نمیکنم ترینیر و ... هست میتونی کامل بازی رو داغون کنی

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
حراج تابستونی استور اروپا شروع شده و بازی های خوبی تخفیف خوردن نمونش بازی beyond ده یورو ویا هشت پوند قیمت خورده.
پ.ن:کسی اگه سایت معتبری واسه گیفت پوند یا یورو میشناسه لطفا بگه

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
حراج تابستونی استور اروپا شروع شده و بازی های خوبی تخفیف خوردن نمونش بازی beyond ده یورو ویا هشت پوند قیمت خورده.
پ.ن:کسی اگه سایت معتبری واسه گیفت پوند یا یورو میشناسه لطفا بگه
با قیمت یورو یا پوند این بازیا رو بگیری قیمت عادی تو استور امریکا درمیاد:D یه حساب بکنی میفهمی:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,983
نام
احمد
این beyond رو تک تک استور ها تخفیف خورد، رو امریکا نخورد:| عجب احمق های هستن این امریکایی ها:)) حالا خودمونیم تو استور بریتانیا همزمان 3 جور تخفیف متفاوت داریم اینجا دو هفته دوهفته تخفیف های تکراری رو تمدید میکنن. What the hell |:

• Like
Reactions: ps34

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
flash sale شروع شد اگه علاقه مند به لگو ها باشید فکر میکنم چیزای خوبی پیدا کنید بتمن ها هم تخفیف خوردن که برای من خیلی خوبه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Online Beta l محدودیت زمانی داره؟
بله فکر کنم حدود یک هفتست

دوستان تخفیفات فلش سل استور آمریکا شروع شد هرچند نمیدونم چرا نا امیدم کرد

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر