آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خب تخفیفات Flash Sale شروع شد و بازی 36 دلار شده :D کسی خواست اشتراکی بگیره یه خبر بده :D ترجیحا خودش اکانت ریجن 1 داشته باشه :D

منظورت تایتان فال 2 هست دیگه؟ :D در ضمن اون کد 10% تخفیف رو هم میشه استفاده کرد و قیمتش میشه 32.29$ :D

• Like
Reactions: Red Ѵ

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان یه بنده خدایی به من گیفت 100 دلاری قیمت داده 305 تومن. ( امکان خرید حضوری هم دارم )
اما میگه فقط کد میده و از اسکن و اینا خبری نیست. به نظرتون درسته ؟ یا باز زیرو رو می کشن... بخرم در کل ؟
بچه ها خواهشن اگه اطلاع دارید جواب سوال قبلی هم بدید.
====
راجب خرید بازی ها هم یه راهنمایی می خواستم، می خوام با یه گیفت 100 دلاری پک بازی زیر رو به صورت مشترک بخرم. اگه عنوان بهتری پیشنهاد می کنید لطفا بگید جایگزین کنم.
( این بازی ها با احتساب اون 10 درصد تخفیف بوده و 10 دلار که قبلا تو حسابم داشتم)
Battfiled 1 - titanfall 2 deluxe bundle
GTA
Driveclub

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
بچه ها خواهشن اگه اطلاع دارید جواب سوال قبلی هم بدید.
====
راجب خرید بازی ها هم یه راهنمایی می خواستم، می خوام با یه گیفت 100 دلاری پک بازی زیر رو به صورت مشترک بخرم. اگه عنوان بهتری پیشنهاد می کنید لطفا بگید جایگزین کنم.
( این بازی ها با احتساب اون 10 درصد تخفیف بوده و 10 دلار که قبلا تو حسابم داشتم)
Battfiled 1 - titanfall 2 deluxe bundle
GTA
Driveclub
داداش احتمال خیلی زیاد اون گیفت 305 تومنی کلاه برداریه یا هکی چون یه نگاه به قیمت دلار کنی مشخصه . گیفت رو فقط از جاهای معتبر و امتحان پس داده بخرید . چون اگر هکی باشه اکانتتون رو بن میکنن خیلی ضرر میکنید .

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
سلام
بچه ها الان نیدفوراسپید اف خورده شده 18دلار بنظرتون هفته های بعد اف میخوره؟؟؟؟؟
اخه هفته قبل تو استور امریکا اف خورد شد12دلار ولی من روز اخر خبردارشدم دیگه نشد بگیرم
بنظرتون هفته های بعد احتمال داره باز اف بخوره بیاد12تا؟؟؟:-?
ی سوال دیگه این پلاس تو استور امریکا چرا اصلا اف نمیخوره؟:-??

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
ای بابا من امید داشتم این آنچارتد کالکشن رو یه تخفیف بزنن بخرمش اونم که نیست (خیلی دوست دارم تو اکانتم داشته باشم)
دوستان به نظرتون بعد از گذشت 2 سال از روش ارزش داره این ویچر 3 کامپلیت رو بخریم ؟
به نظرتون کدوم از این بازیها ارزش خریدن و نگه داشتن تو اکانت رو داره ؟
نظرهاتون رو بگید ببینیم چی به چیه...
به نظرتون تو خود کریسمس هم تخفیف میزنن ؟

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ای بابا من امید داشتم این آنچارتد کالکشن رو یه تخفیف بزنن بخرمش اونم که نیست (خیلی دوست دارم تو اکانتم داشته باشم)
دوستان به نظرتون بعد از گذشت 2 سال از روش ارزش داره این ویچر 3 کامپلیت رو بخریم ؟
به نظرتون کدوم از این بازیها ارزش خریدن و نگه داشتن تو اکانت رو داره ؟
نظرهاتون رو بگید ببینیم چی به چیه...
به نظرتون تو خود کریسمس هم تخفیف میزنن ؟

اگه آنلاین باز باشی بنظرم بهترین گزینه برا خرید باندل Battlefield 1 + Titan Fall 2 به قیمت 75دلاره

legend.tr

کاربر سایت
Nov 25, 2016
2
سلام دوستان
من فیفا17دیجیتال خریدم ونسب کردم
حالا داخلش یچیز دیگه باید نسب بشه تا بازیکامل /هربازی کیک اف 1درصد بش اضافه میکنه

لطفا راهنمایی کنید
425625162_232937_16135853091589257377.jpg

Attachments

• fifa.jpg
    fifa.jpg
    44 KB · مشاهده: 38

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
من فیفا17دیجیتال خریدم ونسب کردم
حالا داخلش یچیز دیگه باید نسب بشه تا بازیکامل /هربازی کیک اف 1درصد بش اضافه میکنه

لطفا راهنمایی کنید
425625162_232937_16135853091589257377.jpg

هنوز داره دیتا انتقال میده احتمالا از نت داره استفاده میکنه و دیتارو دانلود میکنه واسه همین سرعتش کمه

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
داداش احتمال خیلی زیاد اون گیفت 305 تومنی کلاه برداریه یا هکی چون یه نگاه به قیمت دلار کنی مشخصه . گیفت رو فقط از جاهای معتبر و امتحان پس داده بخرید . چون اگر هکی باشه اکانتتون رو بن میکنن خیلی ضرر میکنید .
آها پس ماجرا از این قرار... مرسی داداش که راهنمایی کردی. فقط اگه میشه لطف کن یه سایت معتبر واسه خرید گیفت واسم پ.خ کن.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خب چه ربطی به کیک آف بازی کردن داره؟
هربازی یک درصد اضافه میکنه

توی منوی اصلی PS4 روی فیفا 17 Option رو بزن بعد روی آخرین گزینه Information نوشته کلیک کن ببین بازی داره انتقال میده یا کاملا انتقال داده

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان اگه کسی قصد داره Titanfall 2 رو شریکی تو این تخفیفا بگیره به من PM بده.فقط باید رو پروفایل خودتون باشه چون پروفایل من روی کنسول دیگه ای اکتیو هست.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر