آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
من اگه پلاس 14 روزه را فعال کنم بعد Life Is Strange دانلود کنم باز بعد از 14 روز میتونم بازی کنم یا باز باید پلاس فعال کنم؟
بازیهای رایگان پلاس بعد تموم شدن پلاس قفل میشن و تا زمانی که پلاس نداشته باشید نمیتونید بازی کنید

• Like
Reactions: ramin martinez

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
بازیهای رایگان پلاس بعد تموم شدن پلاس قفل میشن و تا زمانی که پلاس نداشته باشید نمیتونید بازی کنید
یه سوالی دارم . من قبلا یه اکانت هکی رو کنسولم اکتیو بود که پلاس داشت و یه بازی که از طریق پلاس رایگان گرفته بود من بازی کردم . بعد ایشون بعد از سه ماه دیگه پلاسشو تمدید نکرد و بازی قفل شد . من الان با اکانت خودم پلاس قانونی خریدم اما بازی همچنان قفله و میگه باید بازی رو بخری . راهی هست که بشه بازی رو فعال کرد ؟ یا اگه بین پلاس وقفه بیوفته و بازی قفل بشه . اگه دوباره پلاس خریدی قفل دوباره پا برجاس . ممنون .

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
یه سوالی دارم . من قبلا یه اکانت هکی رو کنسولم اکتیو بود که پلاس داشت و یه بازی که از طریق پلاس رایگان گرفته بود من بازی کردم . بعد ایشون بعد از سه ماه دیگه پلاسشو تمدید نکرد و بازی قفل شد . من الان با اکانت خودم پلاس قانونی خریدم اما بازی همچنان قفله و میگه باید بازی رو بخری . راهی هست که بشه بازی رو فعال کرد ؟ یا اگه بین پلاس وقفه بیوفته و بازی قفل بشه . اگه دوباره پلاس خریدی قفل دوباره پا برجاس . ممنون .
قفل اون بازی فقط در صورتی میره که شما داخل اکانت خودتون هم اون بازی رو داشته باشید ... کلا بازیهای پلاس وقتی پلاستون تموم میشه قفل میشن و برای باز شدن دوباره باید پلاستون رو تمدید کنید و حتما باید اون بازی رو هم روی اکانت پلاستون داشته باشید

اگر سئوال دیگری هم در مورد سرویس پلاس دارید بهتر هستش که داخل تاپیک زیر سئوال کنید :
PlayStation Plus | PS4

• Like
Reactions: arash_sard

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان تخفیفات چشم گیر چه زمانیه؟؟
اگه تخفیفات نمیزنن جای دیگه استفاده کنم از پول
بعضی از بچه ها گفتن فردا جمعه فلش سل شروع میشه ولی من که نمیدونم چقدر درسته.میخوای تا فردا شب صبر کن بعد اقدام کن

• Like
Reactions: mortal10

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
آگه هنوز تصمیم نگرفتی، BF4 نسخه Premium بگیر که همه اسلحه های بازی هم برات باز باشن

به نظرم بعد از Rainbow ، این BF4 بهترین آنلاین این نسل رو داره :D
دوست عزیز bf4 تخفیف خورده شده 7 دلار نسخه premium شده 25 دلار
سروراش شلوغه ارزش داره بگیرم؟
نسخه premium چه چیزایی بیشتر داره ازش داره 3 برابر نسخه عادی پول داد
الان داشتم تو استور میدیدم اومدم اینجا هم دیدم دارید میگید گفتم راهنمایی بگیرم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوست عزیز bf4 تخفیف خورده شده 7 دلار نسخه premium شده 25 دلار
سروراش شلوغه ارزش داره بگیرم؟
نسخه premium چه چیزایی بیشتر داره ازش داره 3 برابر نسخه عادی پول داد
الان داشتم تو استور میدیدم اومدم اینجا هم دیدم دارید میگید گفتم راهنمایی بگیرم
سروراش از خیلی از بازیای جدید شلوغتره یه سایت bf4stats هم بود اونو سرچ کنید تعداد پلیرارو میبینید
پرمیوم تعداد خیلی زیادی مپ و امکانات داره پیشنهاد میکنم حتما پرمیوم بگیرید کلا سری بتل سیزن پسش از خود بازی بیشتر ارزش داره
گرافیک بازی هم حتی برای نسل 8 خوبه و راضی کنندس
درکل ارزش خرید داره

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
سروراش از خیلی از بازیای جدید شلوغتره یه سایت bf4stats هم بود اونو سرچ کنید تعداد پلیرارو میبینید
پرمیوم تعداد خیلی زیادی مپ و امکانات داره پیشنهاد میکنم حتما پرمیوم بگیرید کلا سری بتل سیزن پسش از خود بازی بیشتر ارزش داره
گرافیک بازی هم حتی برای نسل 8 خوبه و راضی کنندس
درکل ارزش خرید داره
وضعیت شلوغی مپ های DLC چطوره؟
می‌ترسم پرمیوم بگیرم و با سرورهای خالی برای مپ های DLC مواجه بشم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
وضعیت شلوغی مپ های DLC چطوره؟
می‌ترسم پرمیوم بگیرم و با سرورهای خالی برای مپ های DLC مواجه بشم
توی کنسول اطلاع ندارم چون روی پی سی بازی میکنم (ولی تا جایی که دیدم پلیرای پی اس یکم بیشتر از پی سی هستن + کنسول بازا بیشتر از پی سی گیمرا برای محتوای اضافه پول خرج میکنن)
اینجا که مپ ها معمولا پر هستن مشکل پلیر نداره
سری بتل محتوای خیلی خوبی ارائه میده معمولا همه سیزن پس بازیو میگیرن چون ارزش هزینه داره

• Like
Reactions: White Injun

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر