آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
دوستان سولز 2 چقدر از بلادبورن سختتره ؟ توی ویدئوی ign میگفت قسمت های ابتدایی بازی توی نسخه ps4 خیلی سخت شدن
به نظرتون گرافیکش تو ذوق نمیزنه ؟
بنظر من تا وقتی بلاد هست خرید DS2 زیاد بنظر جالب نمیاد...مخصوصا این که DS3 اومده. گرافیکشم زیاد جالب نیست...

• Like
Reactions: ezio252

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
بنظر من تا وقتی بلاد هست خرید DS2 زیاد بنظر جالب نمیاد...مخصوصا این که DS3 اومده. گرافیکشم زیاد جالب نیست...
بلاد رو قبلا تموم کردم ولی چون ریجن 2 بوده حسش نیست دوباره از اول برم
سولز 3 هم به نظرم تا چند ماه دیگه تخفیف بهتری میخوره

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
بلاد رو قبلا تموم کردم ولی چون ریجن 2 بوده حسش نیست دوباره از اول برم
سولز 3 هم به نظرم تا چند ماه دیگه تخفیف بهتری میخوره
پس صبر کن واسه سولز 3! ;) دارک سولز 2 هم واقعا بازی سختی هست...مخصوصا بسته های الحاقیش به معنی واقعی کلمه نفس ادم رو بند میارند...ولی خوب واقعا برای کسی که بلاد بازی کرده گرافیکش تو ذوق میزنه و یکم فسیل شده :-)

در ضمن اینم بگم اگر دنبال سختی هستی بسته الحاقی بلاد به معنی واقعی کلمه تر X) سختره و مخصوصا باس اخرش ^_^ الان بلاد با بسته الحاقیش تخفیف خورده که بنده قبلا فقط 20 دلار برای بسته الحاقیش پیاده شدم و خیلی افسوس خوردم و میخورم |:

Last edited by a moderator:
  • Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان سولز 2 چقدر از بلادبورن سختتره ؟ توی ویدئوی ign میگفت قسمت های ابتدایی بازی توی نسخه ps4 خیلی سخت شدن
داداش دارک سولز 2 رو حتما بگیر واقعا بی انصافیه کسی این سه نسخه از بازی رو انجام نده من هنوز بعضیا رو میشناسم نسخه اول بازی رو میرن
درمورد گرافیک هم باید بگم کدوم از این سه نسخه گرافیک بالایی داشتن که این داشته باشه:D درسته هر سه تا نسخه گرافیکشون نسبت به بلاد پایین تره(اونم به دلیل انحصاری بودنشه) ولی در عوض بازی گرافیک هنریه بالایی داره مخصوصا که نسخه دوم بیشترن باس رو نسبت به سری هایه دیگه داره بالاتر از 30 تا باس داره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
  • Like
Reactions: rosgod

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من که جوگیر شدم و Bloodborne™ Complete Edition Bundle رو خریدم@-)
دیشب هم کامل دانلودش کردم و امشب رفتم تو بازی:-w
یعنی از بازی در حد نخود فرنگی هم حالیم نمیشه=))
اولین بارمه این سبک بازی رو دارم بازی میکنم
یکی کمک کنه اصلاً چکار کنم ؟
درجه آسون نداره
ببخشید دوستان ولی اینقدر از این بازی تعریف شد کار دست خودم دادم :-@
یه 18 دلاری بود آتیشش زدم فکر کنم x_x

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
من که جوگیر شدم و Bloodborne™ Complete Edition Bundle رو خریدم@-)
دیشب هم کامل دانلودش کردم و امشب رفتم تو بازی:-w
یعنی از بازی در حد نخود فرنگی هم حالیم نمیشه=))
اولین بارمه این سبک بازی رو دارم بازی میکنم
یکی کمک کنه اصلاً چکار کنم ؟
درجه آسون نداره
ببخشید دوستان ولی اینقدر از این بازی تعریف شد کار دست خودم دادم :-@
یه 18 دلاری بود آتیشش زدم فکر کنم x_x
داداچ اولش همه میگن ای داد کی میخواد اینو تموم کنه و پولم رفت و همه ی این داستانا ولی بهت قول میدم اگر نه بهترین مطمئنن یکی از بهترین 18 دلارایی بوده که خرج کردی! مبارک باشه:-bd

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
من 20 دلار توی حسابم داشتم میخواستم یه 20 دلار دیگه بریزم و overwatch یا GTA بگیرم ولی اینجا انقدر تعریف کردید از بلاد که بیخیال اون 2 تا شدم با همین 20 دلاره خریدمش :))
یه سوال فقط . بازی بیشتر شبیه ویتچر هست یا سری اسکایرم ؟ یا اصلا شبیه هیچکدومشون نیست؟ :))

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
من 20 دلار توی حسابم داشتم میخواستم یه 20 دلار دیگه بریزم و overwatch یا GTA بگیرم ولی اینجا انقدر تعریف کردید از بلاد که بیخیال اون 2 تا شدم با همین 20 دلاره خریدمش :))
یه سوال فقط . بازی بیشتر شبیه ویتچر هست یا سری اسکایرم ؟ یا اصلا شبیه هیچکدومشون نیست؟ :))
شبیه هیچ کدومشون نیست، شبیه سری دارک سولز هست...در ضمن نترس بازی اونقدر بزرگ هست که ساعت ها- روز ها- بلکه ماه ها و سال ها سرگرمت کنه. البته اگر مثل من coop نری و کل زیر و خم بازی رو خودت کشف کنی! اگر نسخه کامل بازی رو خریدی بسته الحاقیش خارق العاده ترین و هیجان انگیز ترین گیم پلی ممکنه در این سبک هست.

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
شبیه هیچ کدومشون نیست، شبیه سری دارک سولز هست...در ضمن نترس بازی اونقدر بزرگ هست که ساعت ها- روز ها- بلکه ماه ها و سال ها سرگرمت کنه. البته اگر مثل من coop نری و کل زیر و خم بازی رو خودت کشف کنی! اگر نسخه کامل بازی رو خریدی بسته الحاقیش خارق العاده ترین و هیجان انگیز ترین گیم پلی ممکنه در این سبک هست.
بدبختی دارک سولز بازی نکردم نمیدونم بسته الحاقی داره یا نه ولی زده بود کامپلیت ادیشن . شبیه وارکرافت نیست احیانا؟ کلا یه بازی ک نزدیک باشه بهش بگید به غیر دارک سولز :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
بدبختی دارک سولز بازی نکردم نمیدونم بسته الحاقی داره یا نه ولی زده بود کامپلیت ادیشن . شبیه وارکرافت نیست احیانا؟ کلا یه بازی ک نزدیک باشه بهش بگید به غیر دارک سولز :D
زده باندل ادیشن نه شبیه وارکرافت نیست...تو این سبک فقط بازی های میازاکی هست...هیچ بازی شبیه شون نیست...:-)

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
با اینکه این پست ما دو روز پیشه ولی منم نظرم رو میگم
گرافیکش اینطوری که میگن ضعیف نیست و نسخه scholar of the first sinمحیط های بسیار زیبا و تماشایی داره ! به نظرخودم گیم پلی این نسخه نسبت به بقیه یعنی یک-سه-بلادبورن کمی متفاوت تر و سختر بود و به عنوان یک فن سری دارک سولز میگم نسخه دوم برای من از همه ی نسخه ها لذت بخش تر بود ضمن اینکه داستان بازی شما رو در خودش غرق میکنه حسی که تو نسخه سوم به هیچ وجه نداشتم اگه به سری دارک سولز علاقه دارید به هیچ عنوان این بازی رو از دستش ندید هیچ وقت برای دارک سولز 2 دیر نیست

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر