آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ای جان بلاخره:x
دوستان نسخه کامل بازی بلاد(شامل دی ال سی) و همچنین نسخه دوم دارک سولز بالاترین تخفیفشون رو خوردن از دست ندید این دو شاهکار رو منم بلاخره به عشقم old hunters میرسم:x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ای جان بلاخره:x
دوستان نسخه کامل بازی بلاد(شامل دی ال سی) و همچنین نسخه دوم دارک سولز بالاترین تخفیفشون رو خوردن از دست ندید این دو شاهکار رو منم بلاخره به عشقم old hunters میرسم:x
سلام
تو کدوم استور ؟ قیمت شون چقده؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
این هفته خوب به نظرم تخففیفاتش
بازیهایی مثه alien ، کل فصل اول hitman ، دارک 2 ، بلادبورن تخفیف خوردن و در کنارش rainbow six هم تخفیف قابل توجهی خورده.

میشه یکی دو تا خرید خوب انجام داد از بین اینا

.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان اين Darksiders: Fury's Collection - War and Death چه چيزي از نسخه سه توش هست كه اسم شخصيت نسخه سه هم توش اومده؟

ميخوام به خاطر يكش يخرمش چون دوشو رفتم و فيزيكيشم خيلي گرونه. ولي اينجوري خيلي بصرفه هست و بهتر از اون اينه كه تا بيشتر از دو ماه ديگه هنوز تخفيفيش پابرجاست

• Like
Reactions: rosgod

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان اين Darksiders: Fury's Collection - War and Death چه چيزي از نسخه سه توش هست كه اسم شخصيت نسخه سه هم توش اومده؟

ميخوام به خاطر يكش يخرمش چون دوشو رفتم و فيزيكيشم خيلي گرونه. ولي اينجوري خيلي بصرفه هست و بهتر از اون اينه كه تا بيشتر از دو ماه ديگه هنوز تخفيفيش پابرجاست
هیچی:D
سر جریان معرفی نسخه سوم دو نسخه اول رو کالکشن کردن دارن با تخفیف به ملت میفروشن:D

• Like
Reactions: THE BEST BOY

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من همش منتظر این بودم که نسخه کامل بلاد با نسخه دوم دارک سولز رو هم بشه 40 دلار بگیرم ولی شدش 29 دلار:D الان 11 دلار سود کردم:D

یا خدا:oاصلا دقت نکردم.:))
چهار دلارم پرید.:((
داداش شوخی میکنی دیگه؟:D
همیشه با کنسول خرید کن ولی میدونم داری شوخی میکنی:D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان سولز 2 چقدر از بلادبورن سختتره ؟ توی ویدئوی ign میگفت قسمت های ابتدایی بازی توی نسخه ps4 خیلی سخت شدن
به نظرتون گرافیکش تو ذوق نمیزنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر