آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این tomb riader ارزش خریده داره ؟ الان تخفیف خورده .
بین ولفناشتاین و دیزهانرد و tomb riader کدوم پیشنهاد میکنید؟
صد در صد ارزش داره TR DE . به من اندازه انچارتد 2 حال داد . 7 دلار مفته حتما بگیرش . یکی از بهترین اکشن ادونچرهایی بود که بازی کردم .
ولفنشتاین نخر به درد نمیخوره . بعد چند ساعت تکراری میشه و داستانش هم خوشم نیومد وسطاش ولش کردم .
دیزهانرد بازی خوبیه منتها سلیقه ایه . گرافیکش هم افتضاح هست و تو دیواره. در کل ارزش نداره بری و بعدا اگه تونستی دیزهانرد 2 برو اون خوشم اومد.

• Like
Reactions: gerrardm

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
اشتباه نیست میفهمی چرا؟:D
نگاه تو میری یه بازی فیزیکی میخری تمومش میکنی میری میفروشیش حالا مجبوری با 20 یا 30 تومن ضرر بفروشی درسته؟ خب من با همون پول ضررت خود بازی رو میخرم برا همیشه هم دارمش:D
همون دیشب خریدم..معمولا به فروش توجه نمیکنم میذارم بازی یه مدت بگذره از انتشارش دیسکی میخرم و یا با اف های psn..فقط بتلفیلد همون دو ..سه روز اول گرفتم که زمانی که دیجیتالیش اف خیلی خوب خورد نسخه delux..اومدم دیسکی فروختم 50 ت گذاشتم روش با تایتان فال هردو رو 49 دلار گرفتم..مفت..

• Like
Reactions: mamadian

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
اشتباه نیست میفهمی چرا؟:D
نگاه تو میری یه بازی فیزیکی میخری تمومش میکنی میری میفروشیش حالا مجبوری با 20 یا 30 تومن ضرر بفروشی درسته؟ خب من با همون پول ضررت خود بازی رو میخرم برا همیشه هم دارمش:D
یه راه دیگه هم هست شما یه بازی رو تو تخفیفا میخری بعد یه مدت با قیمت اصلیش یا یکم کمتر میفروشی

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه راه دیگه هم هست شما یه بازی رو تو تخفیفا میخری بعد یه مدت با قیمت اصلیش یا یکم کمتر میفروشی

خب اینجوری مجبوری برا هر بازی یه اکانت جدا بسازی این خودش روشیه ولی من باهاش حال نمیکنم این که مثلا بری تو اکانتت نگاه کنی 100 تا بازی داشته باشی خودش دنیایه:D

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
خب اینجوری مجبوری برا هر بازی یه اکانت جدا بسازی این خودش روشیه ولی من باهاش حال نمیکنم این که مثلا بری تو اکانتت نگاه کنی 100 تا بازی داشته باشی خودش دنیایه:D
همین که تو Home بازیات هستن کافیه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان بازی metro redux ارزش خرید داره ؟ یا به جاش tomb rider DF رو بخرم ؟
این Wolfenstein ها چجوریه و ارزش خرید داره ؟
هر کدوم که بفرمایید ارزش داره می خرم

ممنون زودتر پاسخ بدید چند ساعت دیگه تخفیف استور تموم میشه

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان بازی metro redux ارزش خرید داره ؟ یا به جاش tomb rider DF رو بخرم ؟
این Wolfenstein ها چجوریه و ارزش خرید داره ؟
هر کدوم که بفرمایید ارزش داره می خرم

ممنون زودتر پاسخ بدید چند ساعت دیگه تخفیف استور تموم میشه
نسخه های مترو سبک خاص شوتر ولی بی نهایت عالیی رو دارن متایه بازی هم اینو نشون میده تو خریدشون شک نکن بنظر من اگه می خوایی یه سبک خاص رو تجربه کنی متروها رو بگیر چون تام رایدر نمونش رو دیدیم:D ولی خودت چندتا ویدئو ازشون ببین تا ببینی حال میکنی یا نه
Wolfenstein ها هم یه شوتر خیلی عالی هستن یه شوتر بکش برو جلویه عالی با دی ال سیش کاملا ارزش 12 دلار رو داره
حتما چندتا ویدئو ازشون ببین با این که گرافیکشون کمی نسبت به شوتر های جدید(به غیر از تایتان فال:D) قدیمیه ولی نسبت به قیمت تخفیف خورده کاملا میارزه

• Like
Reactions: dooste.man83

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
این Wolfenstein: The New Order و the last of us رو گرفتم
بین Wolfenstein: The Old Blood و metro redux کدوم قشنگتره ؟
ممنون راهنمایی کنید
مترو رو اگر بازی نکردی واقعا قیمتش مفته (2تا بازیه)
هرچند the old blood هم خوبه! ولی مترو از لحاظ قیمت ب صرفه تره!

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
مترو رو اگر بازی نکردی واقعا قیمتش مفته (2تا بازیه)
هرچند the old blood هم خوبه! ولی مترو از لحاظ قیمت ب صرفه تره!
Wolfenstein: The Old Blood بازیش کوتاه هست ؟
گرافیک کدوم بالاتره ؟
یا اصلا این دو تا رو ول کنم برم سراغ همون tomb rider DF ؟؟ :D:D انتخاب سختیه !!! فکر کنم نوشته بود ساعت 7.30 عصر امروز تخفیف ها تموم میشه

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
: The Old Blood بازیش کوتاه هست ؟
گرافیک کدوم بالاتره ؟
یا اصلا این دو تا رو ول کنم برم سراغ همون tomb rider DF ؟؟ :D:D انتخاب سختیه !!! فکر کنم نوشته بود ساعت 7.30 عصر امروز تخفیف ها تموم میشه
دی ال سیه Wolfenstein نزدیک به 8 ساعته گرافیک این دی ال سی هم از نسخه اصلی بیشتره از مترو ها هم همینطور
اما متروها هم خیلی خوب رو کنسول بهینه شدن گرافیکشون قابل قبوله یه چیزی در حد تایتان فال یه خورده بیشتر:D

• Like

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
244
Wolfenstein: The Old Blood بازیش کوتاه هست ؟
گرافیک کدوم بالاتره ؟
اگه من بودم همون tomb rider DF رو می گرفتم.چون کلا از شوتر خوشم نمیاد (به غیر از doom:x) ولی حالا خودت یه چند تا گیم پلی ببین انتخاب کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر