آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
برا اولین بار دم سونی این Wolfenstein: The Old Blood تخفیف زد شدید دنبالش بودم .:x
کسانی که تجربه نکردند از دستش ندند با اینکه dlc ولی یه بازی کامل میشه حسابش کرد...

• Like
Reactions: arsenalmom

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
تخفیفات فلش جدید شروع شده
من که این سری اصلاً خوشم نیامد
هیچ چیز جدید قرار ندادن
خیلی جالبه توی تخفیفات بهاره Xbox هم همینطور هیچ چیز جدید نبود
جفتشون ضد حال شدن

• Like
Reactions: Xenon360 and all4u

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
برا اولین بار دم سونی این Wolfenstein: The Old Blood تخفیف زد شدید دنبالش بودم .:x
کسانی که تجربه نکردند از دستش ندند با اینکه dlc ولی یه بازی کامل میشه حسابش کرد...
من نسخه اصلیو هم تجربه نکردم! کاش ی باندل هم برای این عنوان بود! یعنی همه رو باندل داده ب جز اینارو

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
هدفت چیه تو یعنی چی چک نمیکنی؟
تو تا حالا با اپ ps deals اشنایی پیدا کردی؟ کوچیک ترین تخفیفی تو استور سونی رخ بده من مطلع میشم ولی حالا میفهمی چیه همین دستینی با بالاترین تخفیفش 40 دلار قیمت خورده درصورتی که سمت وان نزدیک به 25 دلار:| سعی کن نکن از این استور دفاع کنی که اینطوری خودتو مسخره میکنی تمامی عنواینی که نام بردی بالاترین تخفیفشون رو استور ایکس باکس بوده:| خواهشا اینجا برا من فکت صادر نکن برا هر کی می خوایی فکت صادر کنی برا من صادر نکن باشه گلم؟:|

واقعا دیگه مطمئن شدم ظرفیت نداری ... این چه طرز صحبت کردنه ... این جا رو با دروازه غار اشتباه گرفتی ؟؟؟
شرمنده که اقام سهام دار سونیه ... دارم سنگش رو به سینه میزنم ... اینجا یه سری ادعا مطرح کردید که همش مردود بود ...

استاد تعبیر کردن و عوض کردن حرفات هم هستی .
بعدم اصلا تخفیف نخورده ... کجا ... ویرایش اوپس ... 40 دلار کجا اقای فکت ... بهتر از اینم خورده کافیه سرچ کنید .

.............................................
flash sale این سری هم به درد من که اصلا نمیخوره ... اکثر بازیاش رو یا رفتم یا قبلن خریدمم.... چیز جدید نداره برام

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
واقعا دیگه مطمئن شدم ظرفیت نداری ... این چه طرز صحبت کردنه ... این جا رو با دروازه غار اشتباه گرفتی ؟؟؟
شرمنده که اقام سهام دار سونیه ... دارم سنگش رو به سینه میزنم ... اینجا یه سری ادعا مطرح کردید که همش مردود بود ...

استاد تعبیر کردن و عوض کردن حرفات هم هستی .
بعدم اصلا تخفیف نخورده ... کجا ... ویرایش اوپس ... 40 دلار کجا اقای فکت ... بهتر از اینم خورده کافیه سرچ کنید .

.............................................
flash sale این سری هم به درد من که نمیخوره ... اکثر بازیاش رو یا رفتم یا قبلن خریدمم.... چیز جدید نداره برام
می خوایی برات با مدرک بیارم که بالاترین تخفیفش اونم برا کاربرا پلاس 39.59 دلار بوده:| عکس بگیرم برات تا راضی شی؟:|
درضمن ظرفیت چیه؟ تو داری اینجا به من راه و کار استوری رو نشون میدی که من خودم فقط دو نسله تو کارشم؟:|
یعنی چی ادعا؟ نمی خوایی کم بیاری چرا حرف مفت میزنی اینجا کی سهام دار سونیه چرا مثل بچه ها راهنمایی رفتار میکنی تو؟ دارم میگم تخفیفات استور امریکا افتضاحه باورم نداری به من ربطی نداره من اینجا اصلا لازم نمیبینم تو رو راضی کنم:|
حتی خودت میایی از شدت فکت حرفا خودت رو ویرایش میکنی میگی اوپس من دیگه به تو چی بگم:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
می خوایی برات با مدرک بیارم که بالاترین تخفیفش اونم برا کاربرا پلاس 39.59 دلار بوده:| عکس بگیرم برات تا راضی شی؟:|
درضمن ظرفیت چیه؟ تو داری اینجا به من راه و کار استوری رو نشون میدی که من خودم فقط دو نسله تو کارشم؟:|
یعنی چی ادعا؟ نمی خوایی کم بیاری چرا حرف مفت میزنی اینجا کی سهام دار سونیه چرا مثل بچه ها راهنمایی رفتار میکنی تو؟ دارم میگم تخفیفات استور امریکا افتضاحه باورم نداری به من ربطی نداره من اینجا اصلا لازم نمیبینم تو رو راضی کنم:|

اقا راضی نیستید کسی مجبورتون نکرده نه ازش استفاده کنید و هر دقیقه بیاید اعلام کنید ...

قرار نیست منو راضی کنی ... اول خودت رو راضی کن ما هم رضایت پیدا میکنیم ...

ادم یه سر میاد تو این تاپیک ببینه تخفیفات جدید رو پیگیری کنه ... یه مشت پست بی ربط و بی محتوا میخونه ... اعتراض دارید برید ps blug .... اینجا صداتون به گوش کی میرسه به جز ما که هر هفته باید غر زدن ها و پست های مقایسه ایتون رو بخونیم ....

اگه این حرف منه که بی معنی و بی منطقه که من خفه خون میگیرم

AGENṪ 47

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
نام
Arsalan
دیدنی ، استثنایی و دو تا از بهترین های ژانر اول شخص.

بخر و لذت ببر:D
سلام
من میخوام جفتشو بگیرم ولی نمیدونم The Old Blood یه بازی کامل حساب میشه یا نه؟ گیم پلی ـش چقدره؟ :-? چون قیمت جفتشون با تخفیف یکیه. ارزش داره جفتشون رو بگیرم؟ یا فقط The New Order رو بگیرم؟ :-?

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,142
نام
حمید
سلام
من میخوام جفتشو بگیرم ولی نمیدونم The Old Blood یه بازی کامل حساب میشه یا نه؟ گیم پلی ـش چقدره؟ :-? چون قیمت جفتشون با تخفیف یکیه. ارزش داره جفتشون رو بگیرم؟ یا فقط The New Order رو بگیرم؟ :-?
8 ساعت واسه تموم کردنش رو حالت عادی زمان نیازه ولی ارزش تکرار زیادی داره به نظر من که بگیر من با این خیلی بیشتر از new order حال کردم فقط تنها عیبش کوتاه بودنشه

• Like
Reactions: AGENṪ 47

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
سلام

اره هر دو تا فوق العاده ارزشمند هستند. بله ان هم یک بازی کامل حساب میشه.

فراموش نکن نسخه جدید ولفنشتاین در کنفرانس بتسدا معرفی میشه. پس عجله کن

• Like

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من نسخه اصلیو هم تجربه نکردم! کاش ی باندل هم برای این عنوان بود! یعنی همه رو باندل داده ب جز اینارو
شما همينم بگيري چيزي از دست ندادي ... چون داستانش هيچ ربطي ب هم ندارن . تازه ب نظر من اول dlc رو بري بعد خود بازي رو بهتره

بچه ها ولفنشتاین چطوری هاس، می ارزه ؟ هم old blood و هم new order

به هييييچ عنوان در خريد خودش و dlc ايش شك نكن ... بخر ببين داستان و موزيك و گيم پلي و شخصيت پردازي و اتمسفر قوي تو بازي يعني چي...
Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خفن ترینشون ریمستر بایوشاک و دیزانرد ۲ هست که همه جا تا حالا چندین بار تخفیف خوردن

خسته نباشه واقعا سونی

.
ديزآنرد ٢ نيست كه

ريمستر نسخه يك تخفيف خورده بهترين بازي تخفيف خوردشه

منم ب احتمال زياد همينو ميگيرم چون نسخه فيزيكيش خيلي كمه و ضمنا بسيار از اين ip تعريف ميكنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر