آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
همون ریجن ۱ بود که پریروز اخرین روز تخفیفش بود. منم شانسی دیدمش که تخفیف خورده. تو همون all weekly deals بود.
نمیدونم چه کاریه اینجوری تخفیف میزنه وقتی کسی باخبر نمیشه. منم نفهمیدم. بهتر بود یه بخش جداگانه براش در نظر گرفته می‌شد مثل گوست ریکون

• Like
Reactions: virtual30t

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
يك روز بيشتر نبود منم درگير مهمون بازي شدم جا موندم از تخفيفش

همون ریجن ۱ بود که پریروز اخرین روز تخفیفش بود. منم شانسی دیدمش که تخفیف خورده. تو همون all weekly deals بود.

آخه جالب اینجاست که من تخفیف رو دیدم. قیمتش از حدود 80 دلار شده بود حدود 55 دلار،‌ بعد که زدمش توی سبد خرید دیدم که با همون 80 دلار داره حساب می کنه.گفتم شاید باگ باشه.
الآن که شما گفتید با تخفیف گرفتید فکر کردم شاید باگش رو برطرف کردن ولی حالا اصلا تخفیفی وجود نداره.
یه کارایی می کنه این سونی که آدم شاخ در میاره! آخه فقط 1 روز تخفیف یعنی چی؟ لااقل 1 هفته باید میذاشتن که ملت ببینن ...

• Like

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
آخه جالب اینجاست که من تخفیف رو دیدم. قیمتش از حدود 80 دلار شده بود حدود 55 دلار،‌ بعد که زدمش توی سبد خرید دیدم که با همون 80 دلار داره حساب می کنه.گفتم شاید باگ باشه.
الآن که شما گفتید با تخفیف گرفتید فکر کردم شاید باگش رو برطرف کردن ولی حالا اصلا تخفیفی وجود نداره.
یه کارایی می کنه این سونی که آدم شاخ در میاره! آخه فقط 1 روز تخفیف یعنی چی؟ لااقل 1 هفته باید میذاشتن که ملت ببینن ...

منو بگو که تخفیف رو دیدم اومدم اینجا اطلاع رسانی کردم یک ساعت بعد که خودم خواستم بگیرم دیدم برش داشته:))
واقعا حیف شد

• Like

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
با این مدل تخفیفات استور سونی، باید هر روز استور رو چک کرد که نکنه فلان بازی دیگه ای 1 روزه تخفیف بخوره باز. واقعا مسخره ست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بنده با پلاس و بازي هايي كه خريدم حدودا ٢٠٠ دلار خرج كردم براي اكانتم
ولي تا حالا يه فحشم به من نداده چه برسه به تخفيف
من از همتون خوش شانس ترم

5 ساله که من دارم خرج این اکانت میکنم یه تفم تو صورتم ننداخته ...چه برسه به جایزه و تخفیف

با این مدل تخفیفات استور سونی، باید هر روز استور رو چک کرد که نکنه فلان بازی دیگه ای 1 روزه تخفیف بخوره باز. واقعا مسخره ست

بعضی بازی ها اصلا خارج از این sale ها قایمکی تخفیف میخورن و اصلا شما متوجه نمیشی ... برای همین حتما تمام بازیایی که قصد خرید دارید رو بزارید تو wish list و هر 4-5 روز یه بار یه چکی بکنید .

• Like

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
من تو آیفونم یک برنامه دارم که هر بازی ای کوچکترین تخفیفی بخوره اطلاع میده. شاید برای اندروید هم باشه
App Name: PS Deals

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من تو آیفونم یک برنامه دارم که هر بازی ای کوچکترین تخفیفی بخوره اطلاع میده. شاید برای اندروید هم باشه
App Name: PS Deals
be5cb68d1141c6ff347e515db673d6b7.jpg

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
دوستان شاید جاای مطرح کردن این سوال اینجا نباشه ولی کسیاز دوستان الان از اکانت های هکی استفاده میکنه؟ اگه استفاده میکنه تو پیام خصوصی میتونین بگید بهم از کجا تهیه میکنید.
ممنونم

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
این هفته Sherlock holmes devil's daughter رو تخفیف گذاشته که میگیرم.
بازی For honor هم 20 % تخفیف گذاشته, ارزش داره بخرمش یا نه ؟
دو تاش رو هم 58 دلار در میاد.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سونی منتظر بود من کد 20 درصد رو مصرف کنم بلافاصله تخفیف های جدید بذاره

من که به احتمال زیاد رزیدنت 4 و 5 رو بگیرم فقط حیف که شماره 7 رو تخفیف نزدن
دوستان اسکایریم ارزش 30 دلار رو داره یا نسبت به نسل قبل تغییری نکرده ؟

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
دوستان خرید اسکایریم باارزش تره یا اسسین کریید کالکشن
با این توضیح که با کد 20 درصد میخوام بگیرم یکیشونو

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان خرید اسکایریم باارزش تره یا اسسین کریید کالکشن
با این توضیح که با کد 20 درصد میخوام بگیرم یکیشونو
به نظرم اسکایریم بهتره چون هم محتوای بیشتری داره هم اینکه توی اتزیو کالکشن فقط تجربه شماره 2 واجبه وگرنه برادر هود ورژن بهبود یافته ی نسخه ی دومه رولیشن هم معمولیه
تنها شک خودم تو خرید اسکایریم باگ هاشه که میخوام ببینم رفع شده یا نه ؟

• Like
Reactions: ari67

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بازی deus ex هفتاد درضد تخفیف خورده برا اعضای پلاس(فکر کنم تا حالا بزرگترین تخفیفش بوده) با کد 20 درصد شد 14.5 دلار برام خرید خوبی بود:D بازی دیگه واقعا 15 دلار میارزه:D
شانس اوردم کدم دو روزه دیگه تموم میشد مهلتش:D

این هفته Sherlock holmes devil's daughter رو تخفیف گذاشته که میگیرم.
بازی For honor هم 20 % تخفیف گذاشته, ارزش داره بخرمش یا نه ؟
دو تاش رو هم 58 دلار در میاد.
بنظرم اگه می خوایی رو for honor یه سود درست حسابی بکنی صبر کن تخفیفات تابستون چون پرفروشترین ای پی یوبی(division) با اون همه طرفدار یه مدت شد 20 دلار اینم صد در صد یه تخفیف خیلی خوب میخوره تا اون موقع هم مشکلات سرور و چیزا دیگه حل شده:D

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر