آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
کسی تازگیا کیلزون بازی کرده؟ میخواستم ببینم وضعیت سرورا چطوریه ؟
sniper elite 3 ارزش خرید داره ؟
evil within هم واقعا مفته ولی اعصابشو ندارم
تخفیفات استور ریجن 2 هم همچین آش دهن سوزی نیست لست گاردین همش 33 درصد تخفیف خورده که به نظر من واسه یه بازی 12 ساعته ارزش نداره 100 هزینه کنی

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
البته این قیمت بازیای دسته 2 توی شهرای مختلف فرق داره. مثلا توی قزوین قیمت دیسک دسته 2 بالاست و نمی صرفه زیاد واسه من. در کل هر کی باید ببینه توی منطقه ای که هست چی به نفعشه. منطقه به منطقه فرق می کنه.
مثلا برای خود من تخفیفای استور انگلیس مخصوصا 15 تا 20 پوندیاش خیلی قیمت مناسب تر از دیسک دست 2 درمیاد.
البته این رو هم باید در نظر گرفت که دیسک دسته 2 رو میشه بعدا فروخت ولی بازی دیجیتالی رو نمیشه.

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
بازی دیجیتالی اگه براش اکانت جدا بسازی میشه فروختش
حضوری هم لازم نیست
حالا نمیدونم شاید هم من اشتباه میکنم، اما احساس میکنم فروش اکانت نسبت به دیسک سخت تر باشه( فکر میکنم بیشتر به خاطر اکانت های هکی باشه)
اگه امکان فروش باشه که از این به بعد بازی ها رو روی اکانت های جداگانه میگیرم

• Like
Reactions: mamadian

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
کسی تازگیا کیلزون بازی کرده؟ میخواستم ببینم وضعیت سرورا چطوریه ؟
sniper elite 3 ارزش خرید داره ؟
evil within هم واقعا مفته ولی اعصابشو ندارم
تخفیفات استور ریجن 2 هم همچین آش دهن سوزی نیست لست گاردین همش 33 درصد تخفیف خورده که به نظر من واسه یه بازی 12 ساعته ارزش نداره 100 هزینه کنی

killzone داره هنوزم.ولی 20 تومنه هر جور حساب کنی میرزه.sniper بد نیست ولی 4ش خیلی بهتره

دوستان این سه بازیو تا حالا بازی نکردم. ارزش اینکه دیجیتالی بگیرم دارن یا نسخه فیزیکی بگیرم؟
borderlands
dmc 4
evil within

borderlands بازیه خوبیه ولی هر کسی نمیپسنده 18 دلارم زیاده به نظرم ولی ببین خودت حال میکنی باهاش یا نه
dmc بگیر حتمن
evil نسخه کاملش 9 دلاره میرزه اگه با ترسناک دوست داری
اینا فیزیکییاشون سخت گیر میاد اگر گیرم بیاد از این قمیت گرونتره

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
دوستان این سه بازیو تا حالا بازی نکردم. ارزش اینکه دیجیتالی بگیرم دارن یا نسخه فیزیکی بگیرم؟
borderlands
dmc 4
evil within
بستگی به سلیقت داره اگه با بازی مثل Re4 حال کردی 100 درصد با اویل ویتین هم حال میکنی .
بنظرم borderland کاملا ارزش 18 دلار داره بخاطر اینکه نزدیک به 100 ساعت سرگرم میشی تازه co op هم داره میتونی باخارجی ها یا دوستت بازی کنی سروراش اصلا اذیت نمیکرد من خیلی راضی بودم راحت وصل میشد.
dmc4 بخاطر کاراکتر vergil هم شده بگیر خیلی کنترلش لذت بخشه :D

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
البته این رو هم باید در نظر گرفت که دیسک دسته 2 رو میشه بعدا فروخت ولی بازی دیجیتالی رو نمیشه.
باز اینم بستگی به منطقه سکونت داره. اینجا من هر چی بردم واسه فروش مفت می خواستن بردارن. اونوقت موقع فروش کلی می کشیدن روی قیمتش می دادن به یکی دیگه. منم دیدم اینجوریه گفتم چرا دلال بخوره.
اگه قراره کسی بخوره همون بهتر که سازنده بازی بخوره نه واسطه بی انصاف.

• Like
Reactions: White Injun

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
قبل از خرید ایمیل‌هاتونو چک کنید مثل اینکه سونی کد 20 درصد تخفیف واسه بعضیا فرستاده...واسه من حدود 2 ماه پیش فرستاده بود ولی الان نفرستاده...احتمالا ایندفعه واسه اونایی که قبلا نفرستاده بودن، کد رو ارسال کردن.
The Evil Within رو هم حتما بگیرید، اگه همون اوایل بازی با مشکلاتش کنار بیایید به یکی از بهترین تجربه‌هاتون تبدیل میشه...من نسخه‌ی کاملشو 20 دلار خرید بودم و شدیدا راضی بودم، این 8 دلار و خورده‌ای که در مقابل ارزش بازی هیچی نیست...

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
منم خودم اتفاقا بعضي بازي هايي كه تخفيف عالي خورن را به صورت ديجيتالي خريدم و فروختمشون.

مثلا سر همون طرحي كه سوني ذاشت و يه بازي ميخريدي و يكي رايگان ميبردي، من شادو واريور را خريدم و بازي رايگانشم ويچر 3 خريدم و بعد تموم كردنشون فروختمش.

براي فروششم اگه اطمينان قانوني بودنشو به صد درصد برسونيد و از همه مهم تر بگيد تاريخ تولد اكانت هم موجوده احتمال فروشش بالايه. چون تاريخ تولد را فقط موقع ساخت اكانت ميشه فهميد و بعدش از هيچ جايي قابل مشاهده نيست.

بقيه راه ها هم براي فهميدن اين كه هكيه يا نه اينه كه اون اكانت هكي ها چون مال فرد ديگه اي هستن قطعا روشون تروفي ثبت شده و اون يكي هكي هاي ديگه كه با كرديت كارت نامعتبر خريده ميشن حتي يك ماه هم دووم نميارن و كلا اكانت بن ميشه

• Like
Reactions: White Injun

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
قبل از خرید ایمیل‌هاتونو چک کنید مثل اینکه سونی کد 20 درصد تخفیف واسه بعضیا فرستاده...واسه من حدود 2 ماه پیش فرستاده بود ولی الان نفرستاده...احتمالا ایندفعه واسه اونایی که قبلا نفرستاده بودن، کد رو ارسال کردن.
The Evil Within رو هم حتما بگیرید، اگه همون اوایل بازی با مشکلاتش کنار بیایید به یکی از بهترین تجربه‌هاتون تبدیل میشه...من نسخه‌ی کاملشو 20 دلار خرید بودم و شدیدا راضی بودم، این 8 دلار و خورده‌ای که در مقابل ارزش بازی هیچی نیست...
الان چک کردم. به من کد تفیف 20 درصدی داده. جالب اینه دفعه قبلی و قبلیش هم به من داده بود. دمش گرم
فقظ موندم چی بگیرم که به درد بخور باشه.
گوست ریکان الان 50 دلاره که با این کد میشه 40 دلار. به نظرتون ارزش خرید داره؟ بازیش قشنگ هست؟ به نظرتون صبر کنم تا یه تخفیف خیلی خوب بهش بخوره یا الان بگیرمش؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
الان چک کردم. به من کد تفیف 20 درصدی داده. جالب اینه دفعه قبلی و قبلیش هم به من داده بود. دمش گرم
فقظ موندم چی بگیرم که به درد بخور باشه.
گوست ریکان الان 50 دلاره که با این کد میشه 40 دلار. به نظرتون ارزش خرید داره؟ بازیش قشنگ هست؟ به نظرتون صبر کنم تا یه تخفیف خیلی خوب بهش بخوره یا الان بگیرمش؟
به نظرم حتما بخرش.اگرم پول دستته حتما نسخه ی گلد بازی رو بخر

• Like
Reactions: MO021

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
واقعا از دوستانی که این کد تخفیفا رو یادآوری میکنن ممنونم الان چک کردم واسه منم یه کد 20 درصدی اومده که به احتمال خیلی زیاد باهاش یه horizon zero dawn بگیرم

• Like
Reactions: FUTURE

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
خب منم امروز با کد 20 درصد تخفیف یک فروند Ni-oh و سیزن پس Dark souls 3 رو خریدم که با مجموع تخفیف 20 درصدی که خود Ni-oh الان داشت کلا واسم 52 دلار تموم شد :D
عجب خرید لذت بخشی :D

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
آقا دستت درد نکنه که گفتی ، به من هم این کد 20 درصد تخفیف رو داده
با این کد میشه بازی ها رو Pre-Order هم کرد یا نه؟ رو اکانت دیگه هم قابل استفادس یا فقط اکانت خودت؟

• Like
Reactions: FUTURE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر