آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سونی دندون گرد شده!:D نسل قبلو یادش رفته خودشو پاره کرد رسید به اکس باکس!:D البته به سونی ربطی نداره میدونم !:D

من آخرین خریدم بتل 1 بود همین یه هفته 2 هفته پیش و مالیات نگرفت! نمیدونم چرا این ایمیل اومده برات!
عزیز مالیات رو دولت امریکا وضع کرده !! هیچ ربطی سونی نداره!!

• Like
Reactions: J. Constantine

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
سونی دندون گرد شده!:D نسل قبلو یادش رفته خودشو پاره کرد رسید به اکس باکس!:D البته به سونی ربطی نداره میدونم !:D

من آخرین خریدم بتل 1 بود همین یه هفته 2 هفته پیش و مالیات نگرفت! نمیدونم چرا این ایمیل اومده برات!
آقا مالیات رو خب بگو قضیش چیه ؟ الان قیمت هایی ک تو استور زده رو وقتی میخوای چک اوت کنی روش یه چیزی اضافه میشه به اسم مالیات ؟ بازی های 60 دلاری چند میشن مثلا ؟

• Like

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
فکر کنم ایالت کالیفورنیا هیچوقت برای محصولات دیجیتالی مالیات نمیذاره! آدرس بهتره کالیفورنیا باشه

راستی فکر کنم Countdown to launch جایزه ش تاریخ 11/19/2018 ارسال میشه. پس میشه حدود دو ماه دیگه!

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
عزیز مالیات رو دولت امریکا وضع کرده !! هیچ ربطی سونی نداره!!
داداچ نوشتم که به سونی ربطی نداره!:D یکم حوصله کن بخون کامنتو!:D

آقا مالیات رو خب بگو قضیش چیه ؟ الان قیمت هایی ک تو استور زده رو وقتی میخوای چک اوت کنی روش یه چیزی اضافه میشه به اسم مالیات ؟ بازی های 60 دلاری چند میشن مثلا ؟
واضحه دیگه! وقتی میری برا چک اوت یه مبلغ اضافه میگیره ازت! یعنی مثلا 10% برا یه بازی 60 دلاری و توی چک اوت میزنه البته زیرش که مالیات خورده و میشه مثلا 66 دلار جمع کل! برا اینکه مطمئن شی برو یه بازی اضافه کن به سبد خریدت بعد برو برای پرداخت ولی خوب پرداختو نزن که ازت پول کم نکنه اگه داری و اونجا میزنه Tax که میدونی مالیاته و الان باز من تست کردمو مالیاتو زده بود 0! نمیدونم چرا برات ایمیل اومده! باز یه تست بزن خبر بده! عجیبه اگه همون ایالتیو میگی ایمیله مالیات اومده! درست خوندی؟ یا مثه رفیقمون که نقل قول کرده همون اولشو خوندی نتیجه گیری کردی؟:D

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد

واضحه دیگه! وقتی میری برا چک اوت یه مبلغ اضافه میگیره ازت! یعنی مثلا 10% برا یه بازی 60 دلاری و توی چک اوت میزنه البته زیرش که مالیات خورده و میشه مثلا 66 دلار جمع کل! برا اینکه مطمئن شی برو یه بازی اضافه کن به سبد خریدت بعد برو برای پرداخت ولی خوب پرداختو نزن که ازت پول کم نکنه اگه داری و اونجا میزنه Tax که میدونی مالیاته و الان باز من تست کردمو مالیاتو زده بود 0! نمیدونم چرا برات ایمیل اومده! باز یه تست بزن خبر بده! عجیبه اگه همون ایالتیو میگی ایمیله مالیات اومده! درست خوندی؟ یا مثه رفیقمون که نقل قول کرده همون اولشو خوندی نتیجه گیری کردی؟:D
نه من اصلا ایمیل نیومده برام . فلوریدا فکر کنم باشه آدرسم.از این ده سالی که اکانت داشتم اصلا اسم مالیتو نشنیده بودم . همیشه همین 59.99 بوده .

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
نه من اصلا ایمیل نیومده برام . فلوریدا فکر کنم باشه آدرسم.از این ده سالی که اکانت داشتم اصلا اسم مالیتو نشنیده بودم . همیشه همین 59.99 بوده .
دوربین مخفیه؟:D داداچ خو از همون اول بگو دیگه من 2 ساعت دارم میبافم به هم لول

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197

داداش شما که این همه میگی کامل بخون! خودت اگه کامل خونده بودی! من گفتم از اول اکتبر شروع میشه یعنی 6 روز دیگه.

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
این سونی هم چند ماهه خیلی دهن سرویس شده!
قدیم هر ماه کد تخفیف 20 درصد میفرستاد اما از شانس بد ما مدتیه که گنیس شده:-"
رفقا احیانا اگر واستون فرستادن و لازم نداشتین محبت کنید اطلاع بدید:Rose::D

کی بازیای پلاس اپ میشن؟
اولین سه شنبه ی هر ماه میلادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر