آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دقیقا برادر از همون من همیشه میرم. مپ پره اما به محض اینکه بازی شروع میشه ملت میریزن تو تانک و مانک و هواپیما و هلی کوپتر.

خب ماهیت بازی اینطوریه ، ملت سوار تانک و هلی کوپتر میشن تو بازی

• Like
Reactions: EL-BARTO

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام بتلفیلد 4 پریمیوم ادیشن تخفیف خورده بود گرفتم ولی متاسفانه مپ های مربوط به دی ال سی ها اصلا پلیر نداره فقط دو سه تا از مپ های اولیه بازی اونم فقط کانکوئست پلیر داره ، چندتا از دوستان گفتن پُره حالا نمیدونم چه جوری گفتن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام بتلفیلد 4 پریمیوم ادیشن تخفیف خورده بود گرفتم ولی متاسفانه مپ های مربوط به دی ال سی ها اصلا پلیر نداره فقط دو سه تا از مپ های اولیه بازی اونم فقط کانکوئست پلیر داره ، چندتا از دوستان گفتن پُره حالا نمیدونم چه جوری گفتن
مپ های dlc شب ها بعد از ساعت ۱۰:۳۰ پلیر دارن وگرنه روز خالین

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
hjjnm.jpg

آدم می بینه دلش کباب میشه چرا اون موقع نخریده.:sweat:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان تخفیفات Attack of the Blockbuster Sale شروع شده
عجب تخفیفاتی هستش
من که چندتا عنوان میخواهم شکار کنم :)
بلاخره God of War رو شکار کردم شد 34.79$
کلا برای بازی های God of War و Ditroit مبلغ 74.38$ خرج کردم ولی واقعا ارزش دارند
البته دیترویت رو توی تخفیفات قبلی 39.59$ خریدم

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
داداش یه سوال شما میتونستی دیسک god of war را بگیری با قیمت یکم بیشتر و بعد هم بفروشی اما بازی دیجیتالی گرفتی میشه بپرسم چرا؟؟؟
سلام دوست عزیز
برای یکی مثل من فرقی نداره
من کلا چیزی رو بدون بررسی نمیخرم ولی وقتی میخرم دیگه نمیفروشم
کل کنسول های من همگی اورجینال خور بودن حتی اون زمانی که 80 هزار تومان میدادم جای دیسک PS3 و دلار زیر 800 تومان بود

در ضمن بنده در شهرستان هستم و کلاً دسترسی من به دیسک زیاد نیست برای همین دیجیتالی میخرم
در ضمن قبلاً خرید دیجیتالی نسبت به دیسک بصرفه تر بود و توی تخفیفات بازی رو خیلی ارزون تر از دیسک تهیه میکردیم
ولی الان هر دو گرون شدن
اینی هم که میبینی من هنوز بازی دیجیتالی میخرم بخاطر این هستش قبل از اینکه دلار بشه 10000 یا 11000 تومان یه گیفت کارت 100 دلاری خریدم برای چندتا بازی شاخ و انحصاری (یعنی یه 100 تایی خوابوندم توی آب نمک برای همین موقع :) )

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
از الان تا ۶ نوامبر اگر دوتا از بازی هایی که از همین جمعه تا پایان پاییز میان رو بخرید یا پیش خرید کنید سونی بهتون گیفت کارت 15 دلاری جاییزه میده.
از امروزم بازی انلاین warface روی استور قرار گرفت که یه عنوان انلاین خیلی خوب و خوش ساخت در حد خودش هست فقط حیف که بازیش به شدت به پرداخت درون برنامه وابستست و هرکس پول بیشتری بده متقابلا اسلحه و زره قدرتمندی دستشه.
همچنین تخفیفات این هفته استور عناوین ناشرهای Bandai namco ، راک استار و سری اساسینز کرید رو شامل میشه که نصفشون الان اومده و بقیشونم اخر امشب نهایت تا فردا روی استور میادش

آخرین ویرایش:

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
به مدت یک هفته یعنی از الان تا سه سه شنبه هفته اینده اگر دوتا از بازی هایی که از همین جمعه تا پایان پاییز میان رو بخرید یا پیش خرید کنید سونی بهتون گیفت کارت 15 دلاری جاییزه میده.
از امروزم بازی انلاین warface روی استور قرار گرفت که یه عنوان انلاین خیلی خوب و خوش ساخت در حد خودش هست فقط حیف که بازیش به شدت به پرداخت درون برنامه وابستست و هرکس پول بیشتری بده متقابلا اسلحه و زره قدرتمندی دستشه.
همچنین تخفیفات این هفته استور عناوین ناشرهای Bandai namco ، راک استار و سری اساسینز کرید رو شامل میشه که نصفشون الان اومده و بقیشونم اخر امشب نهایت تا فردا روی استور میادش
خوب هزینش خیلی زیاد میشه ،هر بازی۸۴۰ تومن!!!
اگه بازی ارزون زیر ۱۰ دلار سراغ داری معرفی کن،پیشخرید کنیم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خوب هزینش خیلی زیاد میشه ،هر بازی۸۴۰ تومن!!!
اگه بازی ارزون زیر ۱۰ دلار سراغ داری معرفی کن،پیشخرید کنیم
داداش وضعیت مملکت به من چه مربوط؟من فقط اطلاع رسانی کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر