آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خب میبینم که به لطف و یاری امام عصر به جایی رسیدیم که بازی ۱۰ دلاری هم نمیتونیم بگیریم و تو این تاپیک همه دنبال هکی و ظرفیتی افتادن.
خدا بخیر کنه.
اینا به کنار، مردم عادی قیمت بازیهای دست دومشون رو بردن بالا. انگار با 10 تومن و 50 تومن بالاتر میتونن بازی 450 تومنی بخرن
بعد بعضی از دوستان چندی قبل تقاضا داشتن قیمت بازیها تا مثلاً 100 دلار بره بالا ولی لوت باکس و ... ازشون حذف بشه :)

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
خب میبینم که به لطف و یاری امام عصر به جایی رسیدیم که بازی ۱۰ دلاری هم نمیتونیم بگیریم و تو این تاپیک همه دنبال هکی و ظرفیتی افتادن.
خدا بخیر کنه.
بازی های psn ارزونترن .در حد ۲ دلار.گاهی بازی های خوبی توشون پیدا میشه.ولی خوب بازی های AAA قبلا در دسترس افراد عادی نبودن الان در خیالشون هم نیستن

• Like
Reactions: saeed_sg

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
دوستان کد تخفیف 20 درصدی از Gow دارم میخوام ببینم رو پیش خرید هم جواب میده ؟ اصلا مزایایی داره پیش خرید کردن یه بازی ؟ صبر کنیم ریلیز بشه بخریم چه فرقی میکنه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان کد تخفیف 20 درصدی از Gow دارم میخوام ببینم رو پیش خرید هم جواب میده ؟ اصلا مزایایی داره پیش خرید کردن یه بازی ؟ صبر کنیم ریلیز بشه بخریم چه فرقی میکنه ؟
رو پیش خرید کار نمیکنه
پیش خرید هر بازی مزایاش فرق میکنه معمولا تم، آواتار و محتوای مخصوص پیش خرید میدن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام.کد های تخفیف به هیچ عنوان روی عناوین پیش خریدی کار نمیده و باید بازی ریلیز شه حتما و حتی روی تمدید اشتراک پلاس هم کار نمیکنه.
مزایای پیش خرید که برای هر بازی متفاوته ولی معمولا تم،اسلحه،لباس ، آواتار و ماموریت اضافه رو شامل میشه.
شما کدت تاریخ انقضاش برای کی هست؟؟؟اگر تا وسط شهریور که اسپایدرمن و‌ یا تا پاییز هست که موج بازی ها میان بزار اون موقع استفاده کن اگر هم‌ که تاریخ انقضاش کمه مثلا میتونی crew2 رو بخری

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام دوستان.
یه ایمیل برام اومده که جشن 5 سالگی رو تبریک گفته و یه کد داده که مربوط به آواتاره.البته همچین آش دهن سوزی هم نیست اما اگر چک کنید بد نیست...
واسه من کد تم ۳ دلاری اساسینز کرید اورجینز رو فرستاده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
برای همه میاد یا فقط اونایی که نزد سونی عزیز هستن؟ چون برای من که چیزی نیومده
سونی سه سالی با من قهر بود از 2016 آشتی کرد باهام:D
هر ۴۵ روز کد تخفیف ۲۰ درصدی ، تم های داینامیک ، اواتار ، همچنین برای روز تولدم کاردستی کریتوس یا نیتن دریک میفرسته:D
البته من خیلی بازی دیجیتالی میخرم و مدتیه دیسک های فیزیکی رو کم کردم و فکر کنم تا بهمن امسال کلا بساط فیزیکی رو جمع کنم.الان میفهمم چرا هر سری میگن بسترهای لازم برای حذف شدن درایوهای فیزیکی داره توی تمام دنیا فراهم میشه چون شخصا تا ۵سال پیش به هیج عنوان این مساله رو قبول نداشتم.

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
دوستان سلام کسی کد تخفیف ۲۰ درصدی داره بهش ایمیل شده باشه جدیدن نخواد خیلی نیاز دارم پیغام خصوصی برام بفرستین ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر