آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
هم واسه سخت افزاراش حراج میذاره هم بازی هاش اکثر بازی های انحصاری قیمتشون نصف میشه که امیدوارم gow هم قیمتش نصف بشه بتونیم بخریم
اعلام کردن گاد میشه ۵۰ دلار
پلاس یکساله پنجاه دلار
بقیه اکثرا ۲۰ دلار
وقتی رقیب داره یه قل دوقل بازی میکنه سونی هم اینجوری میشه دیگه

• Like
Reactions: hanif36 and ezio252

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اعلام کردن گاد میشه ۵۰ دلار
پلاس یکساله پنجاه دلار
بقیه اکثرا ۲۰ دلار
وقتی رقیب داره یه قل دوقل بازی میکنه سونی هم اینجوری میشه دیگه
سونی که هیچ هر ناشر دیگه ای بازی که تازه یه ماه عرضه کرده تخفیف که نمیزنه هیچ اگه بزنه هم هیچوقت ارزون تر از این نمیکنه ! اونم بازی در این سطح ! مگه اینه یه اپیک فیل مثل مس افکت باشه

• Like
Reactions: AMIN-1399F

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان این gta 5 رو من روی ps3 بازی کردم الان تخیف خورده شده 20 دلار ,میخوام ببینم گرافیکش نسبت به ps3 چقدر بالاست,در کل ارزش خریدن داره؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,509
دوستان این gta 5 رو من روی ps3 بازی کردم الان تخیف خورده شده 20 دلار ,میخوام ببینم گرافیکش نسبت به ps3 چقدر بالاست,در کل ارزش خریدن داره؟
یه مقدار گرافیک رفته بالا و حالت اول شخص اضافه شده. چیز خاص دیگه ای اضافه نشده. گرافیک هم در حد یک ریمستر معمولی حساب کن. روی PS3 اگه یه مقدار تار بود اینجا تار نیست و خیلی قشنگ شده اما به جز این من تغییر زیادی ندیدم.
پوشش گیاهی خیلی زیاد شده و حیوانات جدید اضافه شدن. اگه انلاین بازی میکنی ارزشش رو داره دوباره

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سلام دوستان به نظرتون بیشترین تخفیف برا خریدن پلاس یکساله چه موقع میخوره؟؟ حدودی چقدر تخفیف میخوره
قطعا بیشتر از ۱۰ دلار تخفیف نمیخوره.پارسال همین موقع ها تخفیف خورد دیگه تخفیف نخورد تا الان.اگه میخوای بگیری الان بهترین وقته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر