آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اون تریلر ۱ دقیقه ای لانچ فارکرای ۵ رو دیدی که بهت جایزه کد ۲۰ درصد تخفیف رو میداد؟؟؟

نه دیر متوجه شدم از دستم پرید الان میخوام GOWبخرم قیمت ۶۰دلاری خیلی بالا هست میخواستم با کد ۵۰دلار بخرم اگه کد تخفیف داشتم

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
چی مثلا ؟!
.......
من که Alice madness return رو گرفتم بالاخره ! اخرش یه تخفیف خوب برد ! اصلا تخفیف نمیخورد یا بیست درصد سی درصد ! دیسکشم که اصلا گیر نمیاد
اون مدتها پیش تخفیف بود ما خریدیم هنوزم بازیش نکردیم منظورم چیز درست حسابیه..

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
یه سوال خواهشا کمکم کنید میخوام اکانت ظرفیتی بگیرم برای gow الان بگیرم قبل انتشار میشه یا باید وایسم تا ریلیز بشه اگه الان بگیرم میتونم مثل بقیه دو روز زود تر پری دانلود کنم یا نه ممنون میشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
دوستان چکشورایی واحد پولش تو استور سونی یورو هست؟ و قیمت بازی کشواریی که یورو هست فرق میکنه؟ مثلا امریکا ۶۰ دلاره ولی کانادا ۷۰ دلار یا ۸۰ دلار
اروپا هم همینجوریه؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوستان چکشورایی واحد پولش تو استور سونی یورو هست؟ و قیمت بازی کشواریی که یورو هست فرق میکنه؟ مثلا امریکا ۶۰ دلاره ولی کانادا ۷۰ دلار یا ۸۰ دلار
اروپا هم همینجوریه؟
یک کاری کردن که مثلا بازی به دلار کانادا با دلار امریکا یکی در بیاد وقتتو تلف نکن

• Like
Reactions: ps34 and H 4 M I D

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان یه گیفت کارت ۵۰ یورو یکی از دوستان از المان واسم فرستاده گرفتم وقتی واردش میکنم این میاد

4m8g_screenshot_۲۰۱۸-۰۴-۱۷-۲۲-۳۱-۳۴_thumb.png
4m8g_screenshot_۲۰۱۸-۰۴-۱۷-۲۲-۳۱-۳۴.png

اما وقتی میخام ثبت نهایی کنم قبول نمیکنه

w3s2_screenshot_۲۰۱۸-۰۴-۱۷-۲۲-۳۱-۴۴.png

متاسفانه بعد از فرستادن کد گیفت کارتو انداخته دور نمیتونه پسش بده راهی هست بتونم از پشتیبانی سونی اکیش کنم؟!
لطفا کمک کنین ممنون میشم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سری تخفیف های Double Discount اومده که اکثرن تخفیف های 20-40% هستن و واقعا خوبن. اگر عضو پلاس باشین تخفیفش دو برابر میشه! بازی های EA اکثرن هستن :D

NFS الان 30 درصد آف خورده که با پلاس میشه 60 درصد و حدود 24 دلار میشه $-)
تخفیف های خوبی هست درکل. ببینید حتمن :)

H 4 M I D

کاربر سایت
Feb 5, 2018
19
سری تخفیف های Double Discount اومده که اکثرن تخفیف های 20-40% هستن و واقعا خوبن. اگر عضو پلاس باشین تخفیفش دو برابر میشه! بازی های EA اکثرن هستن :D

NFS الان 30 درصد آف خورده که با پلاس میشه 60 درصد و حدود 24 دلار میشه $-)
تخفیف های خوبی هست درکل. ببینید حتمن :)
با پلاس 14 روزه هم میشه این تخفیف رو گرفت؟ یا پلاسی که از اکانت دیگه شر میشه

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
با پلاس 14 روزه هم میشه این تخفیف رو گرفت؟ یا پلاسی که از اکانت دیگه شر میشه
شیر شدن پلاس فقط امکان انلاین بازی کردنو میده از تخفیفا و.. باید رو همون اکانتی که پلاس خریده شده استفاده کنی ! (کافیه پلاس داشته باشی فرقی بین 14 روز و.. نیست )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر