آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بله به شاهکاری مس افکتای قبلی نبود مثلا تو بخش شخصیت پردازی لیارا تسونی کجا پیبی کجا ولی اون فاجعه ای هم که شما میگی نبود با اون بخش کرفتینگ گسترده و آپگرید های متنوع چجوری میگی سطحی بود ؟ من که به شخصه از کشف کردن سیاره های جدید خیلی لذت بردم
مشکل دقیقاً همون بخش کرفتینگ گسترده و آپدیتهای متنوع و کشف کردن سیاره‌های جدید بود.
یه کار تکراری رو باید صدهزار بار تکرار می‌کردی، همه‌ش برو اونجا فلان چیز رو اسکن و فلان مادۀ خام رو بدست بیار و دوباره از اول همین سیکل تکراری. بازی به جای اینکه یه بازی تکنفرۀ داستان محور باشه یه بازی MMO بود که باید به شکل تکنفره بازیش می‌کردی که یه داستان نیم بند و سطحی داشت.
بدون در نظر گرفتن اینکه بخشی از سری Mass Effect بود نمره‌ش در حد 6 یا 7 از 10 می‌شد (از دید من) اما وقتی در نظر بگیریم که اسم اون سری روشه میشه یه بازی ناامید کننده با کیفیت متوسط ولی مثلاً با بخش اکشن خوب.
اون سیستم اکتشافِ بازی برای یکی مثل من بیشتر شلوغ‌کاری و اتلاف وقت بود تا یه تجربۀ لذت بخش.
این بازی هم مثل بقیۀ Mass Effect بخش داستانیش دور و بر 20 ساعت بود اما نسخۀ قبلی حواشیشون 10-15 ساعت بود این نسخه حواشی دو برابر زمان داستان بازی بود، پر از کارهای بیهوده.
ارزش 10 دلار نداره ولی خب اگه کسی می‌خواد بازیش کنه بعیده حالا حالاها از این ارزونتر گیرش بیاد، منتها نسخۀ فیزیکی رو میشه 70-80 تومن خرید و بعد با یه ضرر 10 تومنی فروخت.

آخرین ویرایش:

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
بله به شاهکاری مس افکتای قبلی نبود مثلا تو بخش شخصیت پردازی لیارا تسونی کجا پیبی کجا ولی اون فاجعه ای هم که شما میگی نبود با اون بخش کرفتینگ گسترده و آپگرید های متنوع چجوری میگی سطحی بود ؟ من که به شخصه از کشف کردن سیاره های جدید خیلی لذت بردم
از نظر شخصیت پردازی - روند داستانی - تصمیم گیری ها و تاثیراتشون در بازی و غیره، به شدت سطحی و کم عمقه. گفتم بازی یه جورایی بیشتر اکشن ادونچره تا RPG. و این چیزیه که از یک مس افکت غیرقابل قبوله.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام
شرمنده که اینجا میپرسم چون بیشتر دیده میشه
یه سایتی هست که کد دیجیتالی ریمستر cod mw رو به قیمت 50 تومن میفروشه-از نظر دانلود دیتا مشکلی ندارم-فقط هم برای بخش داستانی میخوام منتهی برای ریجن امارات هست میترسم سانسور داشته باشه! من هم سر این قضیه خیلی حساسم
کسی میدونه سانسور داره یا نه ؟ چون سابقه داشته توی این ریجن های عربی دیالوگ ها و صحنه هایی سانسور بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

این داستان سانسور تو خیلی از بازی ها شایعه هست و چرت و پرت های فروشنده های ما واسه گرون فروختن دیسک های ریجن 1 که تازه ارزونتر هم هست به نسبت ریجن های دیگه و این مدلی دو سره سود میکنن.

من تو خیلی از بازیها با دوستم تست زدیم و هیچ تفاوتی ندیدیم!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
این داستان سانسور تو خیلی از بازی ها شایعه هست و چرت و پرت های فروشنده های ما واسه گرون فروختن دیسک های ریجن 1 که تازه ارزونتر هم هست به نسبت ریجن های دیگه و این مدلی دو سره سود میکنن.

COD چیزی نداره که بخواد سانسور بشه ولی یه تعداد انگشت شماری هستن که تو یه مناطق خاص مثل استرالیا یا المان* سانسور میشن ، در مورد فروشنده ها هم که هیچی ..... بعضی وفتا یه چیزایی میگن که نمیگنجه :|
*طبق قوانین المان محتوایی که توش علامت صلیب شکسته نازی باشه اجازه انتشار نداره...

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

البته بطور کامل که بی پایه و اساس نیست برای مثال بازی معروفی مثل ویچر 3 یا TLOU در بخش مولتی
مثلن یادمه یکی از کاربران همین انجمن میگفت توی بازی تومب رایدر (خودم تجربه نکردم) ریجن عربی خاورمیانه واژه ی prophet به معنی پیامبر رو سانسور کرده بودن! یعنی تا این حد که احتمال میرفته صرف وجود یک واژه می تونسته حساس برانگیز باشه! و سانسور شده بوده
ویرایش:
خوب شد سریع اقدام به خریدش نکردم! این کده از اون سری کد های اولیه هست که برای اجرا نیاز به دیسک iw داره توی توضیحات نوشته :
(اجرا نیاز به دیسک بازی Call of duty infinite Warfare است.) یعنی عملن فقط برای دوستانی فایده داره که دیسک iw احتمالن اون هم ریجن امارات رو داشته باشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام. کسی plants vs zombies grand warfare 2 رو بازی کرده ؟ الان شده 5 دلار ارزش داره بگیرم ؟
از نظر خوب بودن که خوبه ولی مشکلی که داره اینه که بازی های تمام آنلاین بعد از یه مدت دچار ریزش بازیکن میشن و دیگه اون حس و حال روز های اول عرضه رو ندارن بخش داستانیش هم بیشتر تمرینه برای مولتی

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام. کسی plants vs zombies grand warfare 2 رو بازی کرده ؟ الان شده 5 دلار ارزش داره بگیرم ؟
من همین یک ماه پیش داشتم نسخه اول رو میزدم واسه پلات کمبود بازیکن اونقدر محسوس نبود که اذیت کنه
این که نسخه دوم ـــه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
من نسخه 2 رو دارم بازیکن زیاد داره اصلا از این بابت مشکلی نداره. گیم پلی هم نسبت به شماره اول پیشرفت خوبی داشته. خودم توی تخفیفای قبلی 10 دلار خریدم. تا الان 5 دلار نشده بوده به نظر من ارزشش رو داره.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
دوستان من امروز مهلت پلاسم تموم شد بعد خودش خود به خود تمدید کرد و ده دلار نازنیمم رو برداشت... میخواستم ببینم راهی هست که به سونی پیام بدم و ده دلارمم رو برگردونه؟
به جز این چطور و از کجا باید تمدید خودکار رو بردارم؟
پ.ن: شرمنده نمیدونستم تو کدوم تاپیک باید این سوال رو بپرسم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
دوستان من امروز مهلت پلاسم تموم شد بعد خودش خود به خود تمدید کرد و ده دلار نازنیمم رو برداشت... میخواستم ببینم راهی هست که به سونی پیام بدم و ده دلارمم رو برگردونه؟

من اینو تا حالا نشنیده بودم که تمدید پلاس خودکار باشه!!!

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
همدردیم داداش 10دلار مال من هم ماه قبل پرید نمیدونستم باید تمدید خودکار رو لغو کنم متاسفانه دیگه برگشتی در کار نیست.

• Like
Reactions: Max Blood

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر