آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
فلش سیل فوریه شروع شده. قیمت Titanfall® 2: Ultimate Edition شده 10 دلار، بنظرتون خوبه؟ هنوز آنلاینش بازیکن داره؟
سینگل پلیر بازی فوق العادست، گیم پلی درجه 1 با لحظه های به یاد موندنی ، یکی از بهترین گان پلی ها رو داره تایتان فال 2
مولتی پلیرش هم همه مودی داره و پلیر هاش هم زیادن، لوت باکس و... هم نداره و این باندل همه Pilot ها و Titan ها از همون اول بازه.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
عجیبه!!!
من هفته پیش اونم دونفره تموم مراحل رو با دوستم رفتم و لگ اصلن نبود تو هیچ شماره ای.
البته من رو پرو رفتم و بوست مد فعاله همیشه.
شاید به خاطر اونه.
لگ که نه ٬ اینپوت لگ داره ینی وقتی دکمه ای رو میزنی با مدتی تاخیر اعمال میشه . با ساپورت حرف زدم ازم شماره تلفن خواست بیخیال شدم:-w

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
مس افکت رو بی خیال بشید. اگه تا حالا این سری رو نرفتید نزدیکش نیاید، اگه با 3گانه حال کردید اسمش رو هم تو ذهنتون نیارید. 100درصد کردن بازی حدودا 100تا110 ساعت طول میکشه، و از کل این زمان نهایتا 10-15 ساعت ارزش داره. روند بازی هم به شدت کنده، شاید 30 تا 40 ساعت طول میکشه که بازی بیفته رو دور و روندش جون بگیره، و خیلی احتمال داره که همون اوایل ولش کنید.

10 دلار هم نمیصرفه. پولتونو نگه دارید واسه یه بازی بهتر.
خواهشا رو بازی عیب نذارید به خصوص الان که خیلی از مشکلاتش برطرف شده من خودم بازی رو تو 80 ساعت پلات کردم چجوری میگی 110 ساعت؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خواهشا رو بازی عیب نذارید به خصوص الان که خیلی از مشکلاتش برطرف شده من خودم بازی رو تو 80 ساعت پلات کردم چجوری میگی 110 ساعت؟
بله مس افکت به این قیمت به نظر منم می ارزه
آپدیت های اخیر مشکلات چهره و ... رو تقریبا کامل برطرف کرده
تیتان فال 2 هم قطع یقین می ارزه

هر بازی هم خواستید ببینید ارزش خریدش چجوریه توی تاپیک خودش بپرسید و چند صفحه نظرات رو بخونید کامل متوجه میشید

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
فلش سیل فوریه شروع شده. قیمت Titanfall® 2: Ultimate Edition شده 10 دلار، بنظرتون خوبه؟ هنوز آنلاینش بازیکن داره؟
بازی نکردیش؟ مفته بازی شاهکاره واسه ی fps بازا.
انلاینشم من‌میزنم‌ اوکیه بازیکن داره

• Like
Reactions: Bone Crusher

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
من بازیو موقع عرضه گرفتم و کامل کردنش همون حدود برام طول کشید. رفع مشکلات گرافیکیش هم خیلی برای شخص من مهم نیست، چون کوچکترین مشکل بازی ایرادات گرافیکی بود. آندرومدا به عنوان یه مس افکت یه فاجعه ی تمام عیاره. شاید اگه به دید یه اکشن/ادونچر سطحی و کم عمق بهش نگاه کنیم بازی بدی نباشه.

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
سلام
کدوم ایالت های امریکا مالیات نداره؟
بین uncharted 4 ، injustice 2 ultimate edition، infamous second son کدوم می ارزه بگیرم؟
البته قسمت های قبلی هیچ کدوم بازی نکردم:|

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
سلام
بین uncharted 4 ، injustice 2 ultimate edition، infamous second son کدوم می ارزه بگیرم؟
فلوریدا.
سبک ها کاملا متفاوت هستن. اگر به فایتینگ علاقه دارید اینجاستیس گزینه خوبی هست.
اما انچارتد در اکشن ادونچر یه بازی شاهکاره گیم پلی و گرافیک عالی داره که حدود 20 25 ساعت گیم پلی داره(پر فروش ترین بازی ps4)
اینفیموس هم بازی خیلی خوبی بود. داستان جالبی داشت در کنار گرافیک خیلی خوب. تنها ایراد وارده بهش مدت زمان کم گیم پلی هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dark_knight

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
سلام
نیویورک
اینجاستیس یکی از بهترین فایتینگ های این نسله و داستان خیلی خوبی هم داره اگه از بازی های فایتینگ خوشت میاد حتما بخرش ولی قبل از شروعش کمیک اینجاستیس 1 رو تموم کن به نظرم، چون داستان هاشون بهم پیوسته است. و البته کمیکش کامل ترجمه شده و ارزش خوندن هم داره.
اینفیمس هم بازی خیلی خوبیه. داستان خوبی داره، گرافیکش هنوز عالی و چشم نوازه، گیم پلی موسیقی خفنی هم داره درکل ارزش اون هزینه رو داره و کاملا لذت میبری.
آنچارتد 4 یکی از شاهکارهای این نسله ولی به نظرم نخرش چون حتما قبل از 4 باید سه شماره ی قبلی رو بری تا بتونی لذت کامل و کافی رو از این شماره ببری. سه شماره ی قبلی تو یه پک کالکشن هست الانم حدودا با 70 تومن دیسک دست دومش گیر میاد که واقعا ارزش داره.

• Like

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
نیویورک
اینجاستیس یکی از بهترین فایتینگ های این نسله و داستان خیلی خوبی هم داره اگه از بازی های فایتینگ خوشت میاد حتما بخرش ولی قبل از شروعش کمیک اینجاستیس 1 رو تموم کن به نظرم، چون داستان هاشون بهم پیوسته است. و البته کمیکش کامل ترجمه شده و ارزش خوندن هم داره.
اینفیمس هم بازی خیلی خوبیه. داستان خوبی داره، گرافیکش هنوز عالی و چشم نوازه، گیم پلی موسیقی خفنی هم داره درکل ارزش اون هزینه رو داره و کاملا لذت میبری.
آنچارتد 4 یکی از شاهکارهای این نسله ولی به نظرم نخرش چون حتما قبل از 4 باید سه شماره ی قبلی رو بری تا بتونی لذت کامل و کافی رو از این شماره ببری. سه شماره ی قبلی تو یه پک کالکشن هست الانم حدودا با 70 تومن دیسک دست دومش گیر میاد که واقعا ارزش داره.

شماره های قبلی آنچارتد از نظر گیم پلی و گرافیک چطوره؟ با میارهای الان هنوز قابل بازی هستن؟

یه جا مطمئن برای خرید گیف کارت معرفی می کنید؟

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
شماره های قبلی آنچارتد از نظر گیم پلی و گرافیک چطوره؟ با میارهای الان هنوز قابل بازی هستن؟

یه جا مطمئن برای خرید گیف کارت معرفی می کنید؟
از نظر گیم پلی شماره اول یکم خامه ولی با این وجود لذت بخشه. ولی دو شماره ی دیگه گیم پلی فوق العاده ای دارن حتی با معیارهای الان، مخصوصا شماره ی دوم.
گرافیک هم خب ریمستره بازی نسل پیشه نمیشه انتظار گرافیک فوق العاده ای داشت ولی بازم به نظرم اشکال خاصی ندارن، از شماره دوم وضعیت گرافیک به مراتب بهتر هم میشه.

گیفت کارت هم جایی که ازش میخریدم تموم کرده بقیه ی سایت ها هم همه دلاری 5 تومن حساب میکنن:D

• Like

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
من بازیو موقع عرضه گرفتم و کامل کردنش همون حدود برام طول کشید. رفع مشکلات گرافیکیش هم خیلی برای شخص من مهم نیست، چون کوچکترین مشکل بازی ایرادات گرافیکی بود. آندرومدا به عنوان یه مس افکت یه فاجعه ی تمام عیاره. شاید اگه به دید یه اکشن/ادونچر سطحی و کم عمق بهش نگاه کنیم بازی بدی نباشه.
بله به شاهکاری مس افکتای قبلی نبود مثلا تو بخش شخصیت پردازی لیارا تسونی کجا پیبی کجا ولی اون فاجعه ای هم که شما میگی نبود با اون بخش کرفتینگ گسترده و آپگرید های متنوع چجوری میگی سطحی بود ؟ من که به شخصه از کشف کردن سیاره های جدید خیلی لذت بردم

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر