آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
فلش سیل فوریه شروع شده. قیمت Titanfall® 2: Ultimate Edition شده 10 دلار، بنظرتون خوبه؟ هنوز آنلاینش بازیکن داره؟
بخش مولتیش که قاعدتا باید پلیر داشته باشه بخش سینگلش هم به نظر من یکی از بهترین سینگل های چند وقت اخیر بود که حتما باید تجربه بشه....

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
فلش سیل فوریه شروع شده. قیمت Titanfall® 2: Ultimate Edition شده 10 دلار، بنظرتون خوبه؟ هنوز آنلاینش بازیکن داره؟
من یه هفته پیش دوباره رفتم سراغش پلیر داره ولی مثل قدیم سریع به بازی وصل نمیشه بین 2 تا 5 دقیقه برای پیلیر پیدا کردن باید صبر کنی به جاش mass effect رو بگیر

• Like
Reactions: Bone Crusher

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
این دفعه تقریبا بهترین تخفیفاتی که من تا حالا دیده بودم رو زده
الان وقتش بود اون کد تخفیف 20 درصدی رو بده نه اون موقعی که چیزی واسه خرید نبود !!!!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
جز Mass Effect چی خوبه بگیرم ؟!
surge فکر نمیکنم خیلی بد باشه. شده 20 دلار و تجربه بدی فک نکنم باشه. حودم که از قبل کنجکاو بودم ببینم چطوره الان دیگه گرفتم. مس افکت برای منی که بازی نکردم این سری رو میارزه بنظرتون؟ راستی فصل یک و دو ماینکرفت تلتیل هم خیلی تخفیف خورده کلا فکر کنم 13 دلار شده دو فصل کامل

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
مس افکت رو بی خیال بشید. اگه تا حالا این سری رو نرفتید نزدیکش نیاید، اگه با 3گانه حال کردید اسمش رو هم تو ذهنتون نیارید. 100درصد کردن بازی حدودا 100تا110 ساعت طول میکشه، و از کل این زمان نهایتا 10-15 ساعت ارزش داره. روند بازی هم به شدت کنده، شاید 30 تا 40 ساعت طول میکشه که بازی بیفته رو دور و روندش جون بگیره، و خیلی احتمال داره که همون اوایل ولش کنید.

10 دلار هم نمیصرفه. پولتونو نگه دارید واسه یه بازی بهتر.

anima066

کاربر سایت
Jul 20, 2008
60
سلام دوستان به نظرتون uncharted 4 با قیمت 20 دلار ارزش خرید داره؟
با اینکه بازی 8 تا 10 ساعت بخش داستانیش هست اما به نظر من 60 دلارم ارزش داره
چه برسه به 20 دلار (بخش مولتی هم داره انگار اما من بازی نکردم)

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
من rocket league و metal slug anthology رو گرفتم متاسفانه metal slug به شدت اینپوت لگ داره و تقریبا غیر قابل بازیه. گفتم که یه وقت نخرید . امیدوارم بشه ریفاندش کرد :|

• Like
Reactions: J. Constantine

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
من rocket league و metal slug anthology رو گرفتم متاسفانه metal slug به شدت اینپوت لگ داره و تقریبا غیر قابل بازیه. گفتم که یه وقت نخرید . امیدوارم بشه ریفاندش کرد :|

عجیبه!!!
من هفته پیش اونم دونفره تموم مراحل رو با دوستم رفتم و لگ اصلن نبود تو هیچ شماره ای.
البته من رو پرو رفتم و بوست مد فعاله همیشه.
شاید به خاطر اونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر