آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بیخودی خودتون رو درگیر تخفیفات استور اروپا مخصوصا UK نکنید
بطور مثال الان BF4 استور UK زده 16 پوند که به پول ما میشه 100 تومن الان 50 درصد تخفیف هم بخوره میشه 50
ولی تو استور US بازی BF4 زده 20 دلار به پول ما حدودا 80 تومن با 50 درصد تخفیف میشه 25
با این تفاوت قیمت میشه یک کارت 10 دلاری خرید الیته تقریبا

میبینید که تو شرایط مساوی کلا استور اروپا به صرف نیست

من کل تخفیفات Journey رو بررسی کردم بالاتر از 60 درصد تخیفیف که کلا نداره بازیهای جدید هم تخفیف نخوردن فقط TLG که 40 درصد تخفیف خورده تازه به پول ما میشه 180 تومن
تخفیف فک برانداز هم که کلا استور اروپا نداره بکل

من خودم اکانت اصلیم UK هست ولی تا الان توش تقریبا هیچی نخریدم ، برا خرید از اکانت دومم که US هست استفاده میکنم

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
mqe_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B1-%DB%B2%DB%B0-%DB%B2%DB%B3-%DB%B4%DB%B2-%DB%B3%DB%B8.png

من اینا رو add کردم برای سه پلتفرم .. چطورن؟ ... در مورد trine و rogue galaxy زیاد مطمین نیستم. نک و اوردر هم بودن که دیدم حجمشون بالاست .. راحتم برای کرایه کردن گیر میان بیخیال شدم . تامب رایدر ریمستر هم وسوسه کننده است

کاش ni no kuni هم بود تو این تخفیف.

موضوع هم اصلا پولش نیست ... زمانشه .. ارزش وقت گزاشتن دارن یا نه جز پرسونا ۳ و جورنی و دارک کلود که قطعا میگیرم؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
mqe_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B1-%DB%B2%DB%B0-%DB%B2%DB%B3-%DB%B4%DB%B2-%DB%B3%DB%B8.png

من اینا رو add کردم برای سه پلتفرم .. چطورن؟ ... در مورد trine و rogue galaxy زیاد مطمین نیستم. نک و اوردر هم بودن که دیدم حجمشون بالاست .. راحتم برای کرایه کردن گیر میان بیخیال شدم . تامب رایدر ریمستر هم وسوسه کننده است

کاش ni no kuni هم بود تو این تخفیف.

موضوع هم اصلا پولش نیست ... زمانشه .. ارزش وقت گزاشتن دارن یا نه جز پرسونا ۳ و جورنی و دارک کلود که قطعا میگیرم؟
پلنت ورسوس(:(( :D ) زامبیز خیلی کوله.ولی نسخه دوش اومده و معلوم نیست سروراش چقدر کاربر داشته باشن الان.خود بازی هم کلا مولتی پلیره.ولی خیلی کوله.
بیاند گود اند ایول هم که عالیه شک نکن در خریدش(اینو به یه دلیلی میدونم صد در صد ازش خوشت میاد.:D )
روگ گلکسی هم بازی ps2 هست.بگیر بره.:D بازیا اون دوران در بدترین حالت خوب بودن.:D
تراین را هم حتما بگیر.خیلی خیلی خوبه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
پلنت ورسوس(:(( :D ) زامبیز خیلی کوله.ولی نسخه دوش اومده و معلوم نیست سروراش چقدر کاربر داشته باشن الان.خود بازی هم کلا مولتی پلیره.ولی خیلی کوله.
بیاند گود اند ایول هم که عالیه شک نکن در خریدش(اینو به یه دلیلی میدونم صد در صد ازش خوشت میاد.:D )
روگ گلکسی هم بازی ps2 هست.بگیر بره.:D بازیا اون دوران در بدترین حالت خوب بودن.:D
تراین را هم حتما بگیر.خیلی خیلی خوبه.
PvZ بخش کمپین یا داستانی نداره ؟ تو تریلراش داشتا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر