آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
دوستان انچارتد کلکشن و کیلزون شادو فال ارزش خرید دارن؟؟
ایا این هفته اخر تخفیف هاست؟ بخریم یا منتظر بازی های جدید باشیم؟
کیلزون بازی کردم مزخرف به تمام معناست
اشتباه نکن پولتو نریز سطل آشغال
---
من تو این تخفیفات dragon age خریدم و بتل 4

• Like
Reactions: all4u

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
به نظرتون RE7 با قیمت 24$ ارزش داره بگیرم ؟ از این کمتر میشه مثلا تا 6 ماه دیگه؟

من خیلی وقته منتظرش بودم تخفیف بخوره بخرمش، الان کمترین تخفیفش هست

اگه عجله نداری که صبر کن شاید تا 6 7 دیگه ارزونتر شه ولی بعیده از 20 بیاد پایینتر

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
به نظرتون RE7 با قیمت 24$ ارزش داره بگیرم ؟ از این کمتر میشه مثلا تا 6 ماه دیگه؟
بله این قیمت قطعا ارزشش رو داره.در مورد 6 ماه دیگه هم خب بازی های سینگل پلیر به مرور زمان کاهش زیادی دارن ولی مشخصم نمیکنه.ممکنه تا اون موقع تا 15 دلار هم تخفیف بخوره ولی قیمت 24 تا هم کامل ارزشش رو داره

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
Gravity Rush 2 با این قیمت 20 دلار ارزش خرید داره ؟
تا حالا بیشتر تخفیف خورده ؟
تاحالا بیشتر تخفیف که نخورده ولی من یکشو بازی کردم و خوب بود حالا هرکی اینو بازی کرده گفته خیلی بهتر از یکش هست! زمان عرضه یه عده تا حدی از عملکرد دوربین شاکی بودن! حالا نمیدونم پچی چیزی دادن براش یا نه! 2رو خودم نگرفتم متاسفانه!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
تاحالا بیشتر تخفیف که نخورده ولی من یکشو بازی کردم و خوب بود حالا هرکی اینو بازی کرده گفته خیلی بهتر از یکش هست! زمان عرضه یه عده تا حدی از عملکرد دوربین شاکی بودن! حالا نمیدونم پچی چیزی دادن براش یا نه! 2رو خودم نگرفتم متاسفانه!
۱کشو تو ویتا بازی کردم زمان خودش عالی بود
اما ۲ ش نه اگه حوصله باشه باید بازی کرد

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
۱کشو تو ویتا بازی کردم زمان خودش عالی بود
اما ۲ ش نه اگه حوصله باشه باید بازی کرد
نقداشو حقیقتا نخوندم ولی یه مدت تاپیکشو همینجا دنبال میکردم بچه ها میگفتن همه جوره پیشرفت داشته جز دوربین که یه نمور مورد داره ظاهرا!

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
نقداشو حقیقتا نخوندم ولی یه مدت تاپیکشو همینجا دنبال میکردم بچه ها میگفتن همه جوره پیشرفت داشته جز دوربین که یه نمور مورد داره ظاهرا!
دوربیین فقط میره رو اعصاب❊البته دوموشم میتونن بازی کنن و بعد بخرن ولی خوب زیاد انگار نفروخت
انگار تو ساختش عجله داشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر