آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
یه سوال
این بازی گریم فاندانگو بیشتر دیالوگ و مکالمه انگلیسی هست درسته ؟ یعنی زبانت خوب نباشه بهت مزه نمیده درسته ؟
ببینید این بازی رو من سالها قبل شاید 14-15 سال قبل روی کامپیوتر بازی کردم 3 دفعه هم تمومش کردم...فوق العاده فوق العاده عالی هست یعنی از جریان ساز ترین بازی ها در ژانر خودش بود....بازی به شدت فکری هست و زمان بر...ضمن اینکه باید زبان شما هم خوب باشه تا کلا متوجه بشید بازی چی چیه و ازش لذت ببرید...ولی توصیه میکنم حتما بازی کنید واقعا بی نظیر بود و هست.//

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
دوستان انچارتد کلکشن و کیلزون شادو فال ارزش خرید دارن؟؟
ایا این هفته اخر تخفیف هاست؟ بخریم یا منتظر بازی های جدید باشیم؟
کیلزون شادوفال اصلا بازی خوبی نبود و شکست خورد
ولی آنچارتد کالکشن عالیه ارزش داره 3 تا بازیه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
توی استور آمریکا Bastion رو زده Free ... من اشتباه میبینم یا همینطوره؟:-"
این بازی رو خریده بودم ولی یادم نیست با اکانت آمریکام یا انگلیسم،ولی به هر حال اگر خریده بودم باید جلوش مینوشت Purchased ! :-"
شما هم یه چکی کنید ببینید قضیه چیه:-"
Holiday Sale Week 4 | Official PlayStation™Store US

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
این بازی رو خریده بودم ولی یادم نیست با اکانت آمریکام یا انگلیسم،ولی به هر حال اگر خریده بودم باید جلوش مینوشت Purchased ! :-"
الان چک کردم قیمتش 3.74 دلاره البتع با تخفیف کاربران پلاس.

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
واسه من زده 5,24 دلار:D

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
4 دلار قیمت زده

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
دوستان بازی inFAMOUS Second Son قبلا برا پلاس رایگان شده بود ولی تا بحال بازیش نکردم. سئوالم اینه که بازی inFAMOUS First Light هم قبلا برا پلاس رایگان شده بود یا نه؟
این inFAMOUS First Light چطور بازی ایه و ارزش خرید داره؟
ممنون

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
دوستان بازی inFAMOUS Second Son قبلا برا پلاس رایگان شده بود ولی تا بحال بازیش نکردم. سئوالم اینه که بازی inFAMOUS First Light هم قبلا برا پلاس رایگان شده بود یا نه؟
این inFAMOUS First Light چطور بازی ایه و ارزش خرید داره؟
ممنون
اره رایگان شده بوده. قبل از بازی اصلی. خود بازی رو تموم کردم. جز کوتاه بودن نقطه ضعفی نداره. بازی قشنگی هست. دی ال سی هم در مورد یکی از شخصیت ها و گذشته شه. به نظر من باید جالب باشه.

• Like
Reactions: jalyjonz

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
دوستان انچارتد کلکشن و کیلزون شادو فال ارزش خرید دارن؟؟
ایا این هفته اخر تخفیف هاست؟ بخریم یا منتظر بازی های جدید باشیم؟
سلام. آنچارتد که اگر آنچارتد دوست باشی اصلا نیاز به سوال کردن نداره چون بالاخره سری آنچارتد یکی از بهترین و به یاد موندنی ترین بازی های انحصاری پلی استیشن هست. قیمتش به نظر زیر 10 دلار بود و با توجه به این که 3 تا بازیه به نظرم میرزه بگیره آدم. البته به اینم دقت کن بالاخره آنچارتد برای نسل قبل هست و از لحاظ گرافیکی و انیمیشن در حد بازی های امروزی AAA نیست. من خودم چون قبلی ها رو بازی نکردم و میخواستم یه چیزایی قبل از نسخه 4 دستم بیاد گرفتم و بازی کردم و به نظرم خوب بود.
کیلزون رو هم خیلی قبل بازی کردم و درست یادم نیست ولی یادمه گرافیک خوبی داشت. اونم فکر کنم 4 و 5 دلار بود که شاید اون هم بیرزه بگیری.
به هر حال پیشنهاد من اینه که : هم از کیلزون و هم از آنچارتد یه سری گیم پلی ببین ، ببین چه طوریه بعد تصمیم بگیر ولی اگر پول و وقت بازی داری فکر کنم جفتش سرگرمت کنه. ( سلیقتو نمیدونم و کیلزون رو هم خیلی قبل بازی کردم و آنچارتد رو هم نمیدونم چرا میخوای بگیری مثلا دوباره بازی کنی یا اصلا بازی نکردی یا مثل من اینو بازی کنی بعدش 4 رو بازی کنی به خاطر همین نمیتونم نظر قطعی بگم خیلی خوبه حتما بگیری یا نه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر