آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
uncharted 4 چرا تو ریجن امریکا تخفیف نمیخوره؟ |: تا حالا سابقه داشته اصلا این بازی تخفیف بخوره؟ میگم قیمت بندی بازی ها تو ریجن های مختلف چرا اینجوریه؟ ||: مثلا همین uncharted 4 تو ریجن کانادا 80 دلار هست و کلا بازی های aaa 80 دلار هستند |||: wtf? یا مثلا انگلیس بعضی بازی ها ارزش قیمت بیشتری دارن نسبت به استور امریکا |:
معمولا بازی های پر فروش و معروف تر مثل Gta یا uncharted و fifa خیلی کم تخفیف میخورن و اگه تخفیفی هم باشه نهایت 30 درصده:D

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
از این کد های ده درصد تخفیف باید از کجا گیر بیاریم؟:D
بیست درصشو من دیدم بعضی سایت ها میفروشن
نکته اینکه این کدها فقط یکبار روی هر اکانت میشه استفاده کرد، و روی Pre-Orders ها هم اعمال نمیشه. بیشتر بدرد کسایی میخوره که چنتا بازی بطور همزمان با قیمت کاملشون بخوان بگیرن چون بار دومی درکار نیست :D

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
دوستان یک سوال
تو خبرها خوندم که بازی های رایگان این ماهی که گذشت بازی های:
Color Guardians
.Invisible, Inc
Stories: Path of Destinies
Tiny Troopers: Joint Ops

ولی واسه من که پلاس امریکا دارم فقط دوبازی زیر رایگانه
.Invisible, Inc
Stories: Path of Destinies
جریان چیه؟؟؟؟؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
واقعا مزخرف ترین شبکه گیمینگی دیدم همین psn هست! به طرز خارق العاده طوری برنامه ریزی کردن یعنی هر چقدر بخری به نسبت قیمتش ارزش نداره! مثلا همین الان خواستم Diablo III رو بخرم ولی نسخه معمولی اف نخورده و بجاش نسخه ایی بابسته الحاقی هاش تخفیف خورده. یا مثلا خیلی از بازی های دیگه یا نسخه های Ultimate Edition یا Complete Edition یا Collection یا Bundle یا Deluxe یا و. و. و. و. |:
تنها بازی خوبی که تخفیف خورده بود ویچر بود اونم که دیگه همه شیرشو کشیدن.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان Unravel رو 5$ بخریم ارزش داره بازیش ؟
خیلی دوست داشتم این آنچارتد کالکشن رو تخفیف بزنن بخرم تا آخر بمونه تو اکانتم ولی نامردا نزدن8-|

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان Unravel رو 5$ بخریم ارزش داره بازیش ؟
خیلی دوست داشتم این آنچارتد کالکشن رو تخفیف بزنن بخرم تا آخر بمونه تو اکانتم ولی نامردا نزدن8-|

اره خیلی بازیه خوبیه Unravel، یکی از بهترین بازیها این سبکه، فیزیک بازی خیلی خوبه، نزدیک 4 ساعت گیم پلی داره حدودا و کلا بازی خوبیه

• Like
Reactions: Mohammad®eza

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
اقا من حرف قبلیمو پس میگیرم (((: Diablo III نسخه کاملش از 60 دلار شده بود 30 دلار که خیلی عصبانی بودم که چرا نسخه معمولیش تخفیف نخورده :/ بعد با اکانت وارد شدم پلاس داشت بازی شده بود 19 دلار O______________________O ایجوری شده بود بعد چشمام (((: بعد هو تو یک صدم ثانیه خریدمش <3 در کل پلاس واقعا خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر