آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
الان فهمیدم بتل ۱ پریمیوم پس اش فایده نداره باید بازیشم جدا خرید
شاید lord of fallen رو بخرم .
شایدم صبر کردم تخفیفات جدید
خب هميشه همينه
پرميوم پس يا سيزن پس جدا از بازي هستن مگر اينكه نسخه گلد بگيريد
پرميوم پس بتل هم ارزشش رو داره كلي مپ و امكانات جديد اضافه ميشه
LORd of fallen هم زياد بازي جالبي نبود از نظر من

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
خب هميشه همينه
پرميوم پس يا سيزن پس جدا از بازي هستن مگر اينكه نسخه گلد بگيريد
پرميوم پس بتل هم ارزشش رو داره كلي مپ و امكانات جديد اضافه ميشه
LORd of fallen هم زياد بازي جالبي نبود از نظر من
من تازه رفتم تو کار انلاین از این جور دزدی هاشون خبر نداشتم .باید مواظب باشم پولم رو نخورن
Evolve بازی خوبیه؟
کلا کسی میدونه ارزونترین قیمت ها چه زمانیه؟

• Like
Reactions: Ps42014

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من تازه رفتم تو کار انلاین از این جور دزدی هاشون خبر نداشتم .باید مواظب باشم پولم رو نخورن
Evolve بازی خوبیه؟
ربطي به دزدي نداره : |
بازي با سيزن پس معمولا زمان لانچ صد دلاره
حالا يكي بخواد كلا ديجيتالي بگيره نسخه صد دلاريو ميخره يكي هم فيزيكي ميگيره دي ال سي هاشو ميخواد سيزن پس جدارو ميخره
قيمتا هم بستگي داره معمولا تو مناسبت ها و فلش سيل ها تخفيفات بهتر نباشه حداقل بيشتره و بازياي بهتري پيدا ميشه
EVolve هم اصلا فكر نكنم كسي بازي كنه
خيلي وقت پيش رو استيم f2p شد

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
Evolve بازی خوبیه؟

البته صحبت شما درباره ی (دزدی) در مجموع درسته! واقعن بعضی ناشرها و شرکت ها همه رو مسخره کردن با این تعریف سیزن پس و غیره، همه اش به بهانه های مختلف میگن بیا dlc بخر، سیزن پس های جدید یوبی که 40 دلار شده ! همین EA هم در این زمینه بسیار به پول پرستی و طمع کاری مشهور هست! در پایان یه نکته میگم، dlc ها و سیزن پس ها توی استور با گزینه ی Add on و بازی ها با عبارت full game یا psn game (بازی هایی که عرضه فیزیکی نداشتن) مشخص شده به این نکته دقت کنید که یه وقت خرید اشتباه انجام ندید

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Ostad fariborz

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
البته صحبت شما درباره ی (دزدی) در مجموع درسته! واقعن بعضی ناشرها و شرکت ها همه رو مسخره کردن با این تعریف سیزن پس و غیره، همه اش به بهانه های مختلف میگن بیا dlc بخر، سیزن پس های جدید یوبی که 40 دلار شده ! همین EA هم در این زمینه بسیار به پول پرستی و طمع کاری مشهور هست! در پایان یه نکته میگم، dlc ها و سیزن پس ها توی استور با گزینه ی Add on و بازی ها با عبارت full game یا psn game (بازی هایی که عرضه فیزیکی نداشتن) مشخص شده به این نکته دقت کنید که یه وقت خرید اشتباه انجام ندید

به نظرت دور بعدی تخفیف ها کی میاد
الان داشتم نگاه میکردم فهمیدم که سر این shadow of mordor هم ۲دلار گول خوردم .قبلا تو تخفیف قبلیش ۸ دلار بوده
ولی واقعیتش من هر چی نگاه میکنم این ها حتی یکسری بازی های قدیمیps2 رو دارن به قیمت روز میفروشن
ایا این بازی ها تغییری دارن نسبت به قبل من که هرچی نگاه میکنم همونن و چیز خاصی نمیبینم.
در اخر این هیتمن نسخه کاملش ارزش خریدش تا چند دلاره؟

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
الان داشتم نگاه میکردم فهمیدم که سر این shadow of mordor هم ۲دلار گول خوردم .قبلا تو تخفیف قبلیش ۸ دلار بوده
ولی واقعیتش من هر چی نگاه میکنم این ها حتی یکسری بازی های قدیمیps2 رو دارن به قیمت روز میفروشن
ایا این بازی ها تغییری دارن نسبت به قبل من که هرچی نگاه میکنم همونن و چیز خاصی نمیبینم.

تخفیف ها به مناسبت های مختلف میاد ، قبل از نمایشگاه های بازی، جمعه ی سیاه (که امسال گذشت) و فلش سیل ها و...
گاهی اوقات هم شده ناشرها تصمیم میگیرن همین طوری تخفیف بدن بدون هیچ مناسبتی !
حالا سر یکی دو دلار کم تر و بیشتر ناراحت نباشید
اون بازی های کلاسیک هم قیمت پایه شون 15 دلار هست! در هر سری تخفیفات هم که تمام بازی ها به یه اندازه تخفیف نمی خورن
ارزش هم کاملن به سلیقه ی افراد داره مثلن یه بازی برای به نفر اون قدر ارزش داره که میره پیش خرید می کنه ولی برای شخص دیگه ممکنه حتی ارزش رایگان بازی کردن هم نداشته باشه!
؟

همین طوره بازی های کلاسیک ps2 هیچ گونه تغییری ندارن جز hd شدن (که تأثیری روی محتویات و گیم پلی بازی نداره ) و اضافه شدن تروفی (که برای دوستان علاقه مند می تونه جالب باشه)

• Like
Reactions: Ostad fariborz

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

هفته آینده از 3 شنبه شروع میشه:)

دوستانی که گیفت قیمت مناسب میخان یه سر به کانال بنده بزنند O:-)

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان ی سوال:
من به شدت از بازی های سبک بقا خوشم میاد.
الان The Long Dark تخفیف خورده(ریجن1)اما همچین مال نیست تخفیفش(34.99$ با 23% تخفیف شدش 26.94$)...نظرتون چیه؟ بیخیالش شم؟توی کریسمس تخفیفاش بیشتر میشه؟ یا نه الان نخرم میره تا چند وقت دیگه؟

• Like
Reactions: Persona.Q

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
دوستان ی سوال:
من به شدت از بازی های سبک بقا خوشم میاد.
الان The Long Dark تخفیف خورده(ریجن1)اما همچین مال نیست تخفیفش(34.99$ با 23% تخفیف شدش 26.94$)...نظرتون چیه؟ بیخیالش شم؟توی کریسمس تخفیفاش بیشتر میشه؟ یا نه الان نخرم میره تا چند وقت دیگه؟
بالای 10-12 دلار باشه من نمیخرم چخبره 26 تا.. اگه دیگه خیلی بازی شاخی باشه اره میصرفه تا 20 دلارم..

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان درباره overwatch نظرتون چیه؟ با این اوضاع بگیرم؟ یا بیشتر آف میخوره؟
59.99$ با 40% شده 35.99$
نسخه GAME OF THE YEAR هست.!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان درباره overwatch نظرتون چیه؟ با این اوضاع بگیرم؟ یا بیشتر آف میخوره؟
59.99$ با 40% شده 35.99$
نسخه GAME OF THE YEAR هست.!
برای اعضای پلاس در واقع شده 30 دلار و شما برای آنلاین بازی کردنشم حتما پلاس میخواید.
هیچ وقتم بیشتر از 30 دلار تخفیف نخورده و همیشه همینقدر بوده.بازیش که قطعا فوق العادست چون طرفدارهاش و فروشش سر به آسمون میزنه.اما من نتونستم بیشتر از 2ساعت تحملش کنم چون من به سبکی که خارج از قوانین فیزیک باشه علاقه ای ندارم و بازی هایی مثل رینبوسیکس که محدود به قوانین طبیعی هستن رو بازی میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر