آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان نسخه کامل nioh رو بگیرم یا معمولیش رو؟ بسته های الحاقیش کیفیت بازی اصلی رو دارن؟

من میخوام Hellblade رو بخرم ولی نمیدونم ارزشش رو داره یا نه.کسی بازیش کرده اینجا؟؟؟؟بعد مشخص هست این سه شنبه تخفیفات کریسمس میاد یا نه؟؟؟
خودمم موندم بگیرمش یا نه ار یه طرف یکی از بهترین ایندی های ساله وساخت دست کسایی که enslaved رو ساختن از اون طرف گیم پلی 8 ساعتش آدمو مردد میکنه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خودمم موندم بگیرمش یا نه ار یه طرف یکی از بهترین ایندی های ساله وساخت دست کسایی که enslaved رو ساختن از اون طرف گیم پلی 8 ساعتش آدمو مردد میکنه
دقیقا منم همین حس رو دارم.شده 22 دلاررو خورده ای.یه کد تخفیف بیست درصدم دارم که بزنمش فکر کنم بشه 18 دلار

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دقیقا منم همین حس رو دارم.شده 22 دلاررو خورده ای.یه کد تخفیف بیست درصدم دارم که بزنمش فکر کنم بشه 18 دلار

به نظرم گرونه هنوز ممکنه ارزونتر شه، من خودم بازیو 30 دلار که بود خریدم ولی صبر کنین بازم تخفیف میخوره این بازی

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که nioh complete edition را خریدم ۴۰ درصد اف داشت به نظرم ۳۰ دلار با تمام dlc هاش واقعا میارزه .همون موقع ریلیز من بازی را گرفتم تموم کردم اما از همون موقع مزه شیرینش زیر زبونم مونده بود حالا دیگه با همه دی ال سی هاش میرم برای پلات. Hellblade هم یکم هنوز به نظرم قیمتش بالاست اگه اف ۵۰ درصد بخوره میگیرم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان
منم یک بازی می خوام بخرم یکم پول کم دارم و این کد تخفیف 20 درصد داشته باشم می تونم بازی رو بخرم
کسی داره و به کارش نمیاد ممنون میشم برام بفرسته

• Like
Reactions: sadeghbb

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
اين همه منتظر مونديم اين Hellblade يه تخفيفي بخوره و بياد قيمتش حداقل رو 20 دلار.

حالا هم كه خورده جوري شده كه بايد چند تا گيفت بخرم كه قيمتش نهاييش تفاوتي با قيمت اصلي بازي نمي كنه.

از شانسمونم سوني تا حالا يدونه كد تخفيف هم بهمون نداده كه حداقل با وارد كردنش بازي بشه حداقل 20 دلار:(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliahmadi2

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
از دوستان اگه يه جوانمردي كد تخفيفي داشت كه نميخوادش، لطفشو شامل حالمون كنه ممنون ميشيم.:x

اين Hellblade را با بيچارگي بشه خريد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر