آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بچه ها استور اروپا یه سری تخفیفات متجاوزانه دیگه زد یه سر بزنید !!

Wolfenstein : The New Order شده 3 پوند !
the Wolf Among Us شده 5 پوند !
و ...

b9abe1c8-cb89-408a-a38d-f1a4673fe3e1.png

( میتونید برای 1 بار یه پلاس 2 روزه برا هر اکانت که میسازید بگیرید خودتون و باهاش از تخفیفات استفاده کنید )

• Like
Reactions: aliahmadi2

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
سلام به دوستان
من تو تخفیفات just dance 2017 gold edition خریداری کردم.الان تو استور بازی رو غیر قابل خرید زده و داخل لیست دانلودهام هم نسخه معمولی رو اورده.کسی میدونه قضیه چیه؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام به دوستان
من تو تخفیفات just dance 2017 gold edition خریداری کردم.الان تو استور بازی رو غیر قابل خرید زده و داخل لیست دانلودهام هم نسخه معمولی رو اورده.کسی میدونه قضیه چیه؟
درود
اگر نسخه گلد رو خریده باشید تمام DLC های بازی برای شما مجانی میشه !

• Like
Reactions: ehsan11

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان اين تخفيفي كه تو استور اروپا هستش و نوشته 2 For £25 قضيش چجوريه؟

يعني ميزاره با خريد يه بازي تو ليست يكي ديگشو مجاني برداريم؟ چون پارسالم همچين تخفيفي داشت.

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197

يعني ميزاره با خريد يه بازي تو ليست يكي ديگشو مجاني برداريم؟ چون پارسالم همچين تخفيفي داشت.

فکر کنم یعنی اگه دو بازی بخری جدا از اینکه هر قیمتی داشته باشه £25 پرداخت می کنی

• Like
Reactions: THE BEST BOY

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

منم اول فکر کردم به همین شکله ولی بعد دیدم منظورش اینه که 2 تا از بازیهای داخل لیست رو به شما 25 پوند میده .... مثلا 4 تا بازی از لیست انتخاب بکنید میشه مجموعا 50 پوند

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین

دوستان توضیحات رو دادن ولی بنظر بصرفه هم نمیرسه. چون 25 پوند الان در حدود 140 تومن قیمتش هست و تقریبا تمام بازی هایی هم که تو این بخش هستن به صروت فیزیکی 70 تومن پیدا میشن.
البته استثنا هم وجود داره، مثلا Prey و Alien: Isolation - The Collection هم سخت پیدا میشن و هم قیمتشون زیاد متعادل نیست. شاید اینطوری توجیه پذیر باشه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان بازی های جدید ساعت چند باید بیاد رو استور؟بازی های مجانی این ماه پلاس
همین الان صفحه تخفیفات جدید اومده برو چک کن:D منتهی درحال بروزرسانی هست و بهتره تا ساعت 9 نهایت 9:30 صبر کنی که لیست کامل شه

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
همین الان صفحه تخفیفات جدید اومده برو چک کن:D منتهی درحال بروزرسانی هست و بهتره تا ساعت 9 نهایت 9:30 صبر کنی که لیست کامل شه
اقا تشکر حله اومد زدم دانلود شه ببین این darksiders چیه
امیدوارم این همه ازش تعریف کردن درست باشه

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر