آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
به همه کسایی که یه بازی پیش خرید کرده بودن داده؟اخه اساسینو من پیش خرید کردم ولی کدی نداده شانسو ببین:|حالا که یه کد شدید نیاز دارم نه میشه گیر اورد نه خودش میده یبارم تا حالا کد نداده
شرط بدست اوردن کد تخفیف 20درصدی پیش خرید کردن حداقل دو بازی بود نه یدونه:Dبعد تازه همون دو بازی هم باید بین بازه ی زمانی اواخر شهریور تا 13 آبان پیش خرید میشدن و اگر قبل ترشم کسی هزارتا بازی پیش خرید کرده بود فایده ای نداشت:D حتی بازی های پیش خریدی باید جزء بازی هایی باشن که توی لیست مخصوص سونی بودن یعنی حدود 30 عنوان بازیه تماما جدید که البته اساسینزم جزءشون بود.در کل دنگ و فنگ زیاد داشت کدش:D

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان شما که بازیها رو دیجیتالی میخرید از روش PSX برای دانلود دیتا استفاده میکنید؟ با چه سرعتی؟ یک بازی حجم بالا چقد زمانش برای دانلود صرف میشه؟ لطفا توضیح مختصر در این مورد بدهید؟؟؟؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان شما که بازیها رو دیجیتالی میخرید از روش PSX برای دانلود دیتا استفاده میکنید؟ با چه سرعتی؟ یک بازی حجم بالا چقد زمانش برای دانلود صرف میشه؟ لطفا توضیح مختصر در این مورد بدهید؟؟؟؟
بستگی به سرعت دانلودت داره ولی مثلا من هر بازی رو توی سه شب دانلود میکنم وتوی 1 ساعت هم انتقالش میدم به کنسول البته میتونی هاردت رو بدی مغازه دارا تا برات دیتا رو کپی کنن قیمتش هم بین 5 تا 10 تومن درمیاد

• Like
Reactions: soheilarfaei

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
سلام کسی از دوستان هست که از آمازون پلاس 1 ساله خریده باشه با قیمت 39$?
من میخوام گیفت آمازون بگیرم و اکانت آمازون هم ساختم با آدرس آمریکا که اصلا عکس نخواست که یکی از دوستان گفتن برای ساختنش باید عکس خودتم کنار ATM کارتت باشه
حالا با گیفت میخوام حساب رو شارژ کنم و پلاس 1 ساله رو بگیرم فقط در مورد پلاسه مطمئن نیستم که ماله آمریکا هست یانه
بعد کدی که آمازون برام میفرسته تاریخ انقضا نداره یعنی هروقت بخوام میتونم ازش استفاده کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Hojjat

کاربر سایت
Apr 13, 2015
20
باندل فیفا و ان بی ای لایو 40 دلار، انگار ان بی ای رو سر جهیزیه عروس دادن:D ما که خریدیم.
unravel هم منتظرش بودم 5 دلار خریداری شد.
نید فور اسپید 2015 به نظرتون ارزش خرید داره؟ بازی تکراری نمیشه زود؟ 10 دلار شده . نمی دونم قبلنا تخفیف بیشتر هم خورده یا نه!

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
باندل فیفا و ان بی ای لایو 40 دلار، انگار ان بی ای رو سر جهیزیه عروس دادن:D ما که خریدیم.
unravel هم منتظرش بودم 5 دلار خریداری شد.
نید فور اسپید 2015 به نظرتون ارزش خرید داره؟ بازی تکراری نمیشه زود؟ 10 دلار شده . نمی دونم قبلنا تخفیف بیشتر هم خورده یا نه!
آنلاینش با دوستان واقعا سرگرم کنندست

• Like
Reactions: Hojjat

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
پرسونا 5 قیمتش مناسبه الان یا باز صبر کنم ؟
داداش این بازی اونقد عظیمه که من هم پری اوردر کرده بودم هم وقتی تموم کردم استیل بوکشو خریدم. اگه مشکلی از نظر پولش نداری مطمئن باش اونقد بزرگه بازی که ارزش نداره سره پولش بحث کنی...

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
سلام کسی از دوستان هست که از آمازون پلاس 1 ساله خریده باشه با قیمت 39$?
من میخوام گیفت آمازون بگیرم و اکانت آمازون هم ساختم با آدرس آمریکا که اصلا عکس نخواست که یکی از دوستان گفتن برای ساختنش باید عکس خودتم کنار ATM کارتت باشه
حالا با گیفت میخوام حساب رو شارژ کنم و پلاس 1 ساله رو بگیرم فقط در مورد پلاسه مطمئن نیستم که ماله آمریکا هست یانه
بعد کدی که آمازون برام میفرسته تاریخ انقضا نداره یعنی هروقت بخوام میتونم ازش استفاده کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
بله
امریکاس
انقضا نداره
موفق باشی

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
دوستان عزیز یه بار کامل توضیح میدم تا به هر شخصی تک تک جواب پیغام خصوصی ندم و کسی به مشکل نخوره.
برای خرید پلاس 40 دلاری از وب سایت امازون امریکا
1-اکانت میسازید با ادرس امریکا با یه شماره فیک
2-از طریق وب سایت های مختلف اطلاعات یه کارت اعتباری فیک پیدا میکنید.
3-از وب سایت هایی که فروش گیفت امازون دارن 2 عدد گیفت 20 دلار میگیرین.
4-وارد اکانت خودتون میشید تو سایت امازون و کد هایی که گرفتین redeem میکنید
5-از طریق این لینک کارت 40 دلاری تو سبد کالاتون تو سایت امازون اضافه میکنید
6-این قسمت از شما اطلاعات یه کارت اعتباری میخواد که مهم نیست فیک باشه فقط باید استاندارد باشه الگوریتم شماره کارت
7-مراحل اخر تایید کنید و لینک به ایمیلتون ارسال میشه
چند نکته مهم:
حتما همه مراحلی که به سایت امازون ربط داره با ایپی امریکا وارد سایت بشین
عکسی چیزی نمیخواد
مالیات نمیخوره
کد هایی که ارسال میشه انقضا نداره
موفق باشید

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
عجب داستانی شد این خرید از امازون..0 اومدم برای یکی از دوستان(خارج از انجمن) این خرید انجام بدم رفتم اشتباهی 40 دلار گیفت ایتونز گرفتم~X(..حالا نمیدونم چی کارش کنم..20 دلار سر پلاس سود کردم 40 دلار سر این خرید اشتباه، ضرر..هر کی ایتونز خواست 4 تا ده دلاری دارم..و موقع خرید گیفت هم دقت کنین
خوب برادر با ضرر خوب ازت خریدارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر