آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
فکر کنم باندل FIFA و NFS PB هم زدن که چند دلار گرون تر از اون یکی باندل هست( 5-6$ فکر کنم) اون برای هرکی فیفا رو میخواد فکر کنم با ارزش تر هم باشه :D

كاشكي با اين وضع تخفيف بيشتري را 18 ميزدن.

حالا اين تخفيفات كريسمس با بلك فرايدي قضيش فرق داره؟‌و امكانش هست دوباره فيفا 18 تخفيف بخوره؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب

حالا اين تخفيفات كريسمس با بلك فرايدي قضيش فرق داره؟‌و امكانش هست دوباره فيفا 18 تخفيف بخوره؟
پارسال فکر کنم فیفا 50% توی بلک فرایدی اف خورده بود بعدش شد 40% کریسمس...
بلاخره dlc دوم ویچر تنهایی اف خورد...

• Like
Reactions: THE BEST BOY

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
من الان 20 دلار تو اکانتم دارم ... تمام بازیهای جدید رو هم دارم
به نظرتون چی بگیرم ؟ خودم تو فکر Prey هستم ... به نظرتون ارزش داره؟ بازی خسته کننده نمیشه؟

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
درود
اقا راستی این تم های مجانی شده ی انچارتد به مناسبت 10 سالگیش رو هر کس خبر نداره سریع بره سراغش بزنه دانلود حالشو ببره
6تا تم بود که همه هم خوب بودن و 2 روز بیشتر مهلت نداشت
آقا من پیدا نکردم این تم ها رو٬اکانت ریجن 1 دارم

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان injustice 2 ارزش خرید داره؟ بازیش چطوره خوبه؟
قطعا ارزش داره ... بازی نسبت به نسخه اولش کاملا پیشرفت داشته ... یکی از بهترین فایتینگ های چند سال اخیر هستش ... متاش هم 87 شده
اینم یک جمله از منتقد گیم اسپات :
عنوانی عالی که چه برای حرفه‌ای و چه برای تازه‌کار ها لذت‌بخش خواهد بود. Injustice 2 به خوبی از تمامی عناصر موجود در سبک مبارزه‌ای استفاده کرده است.

• Like
Reactions: hrdpc1

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

آره اون تخفیف ها فرق داره، ولی هیچی نمیشه گفت! شاید تخفیف خورد رو بازیه مورد نظر، شایدم نخوره! هرچیزی ممکنه!:-"
شاید اگر به لیست تخفیف های سال های گذشته نگاه بندازید بشه نتیجه ای گرفت!
فکر کنم ریجن2 تخفیف میزد فیفا رو معمولا!

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
UNCHARTED 10th Anniversary رو داخل استور سرچ کن یک پک میاد که داخلش 6 تا تم و 4 تا آواتار هستش
البته مدت دانلودش محدود بود
فکر کنم دو روز، دیشب باید تموم شده باشه! ولی خوب...سرچ کنند شاید هنوز بود:-"

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
پلاس آمریکا تغییری نکرده راه دیگه ای به غیر از آمازون و فروشگاه های خارجی نبود؟ چون مستر کارت و حساب پی پال میخوان
با این اوصاف باید منتظر باشیم سایت های ایرانی تخفیف بزنن

آخرین ویرایش:

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان این بلک فرایدی تا کی هستش؟ تخفیفات کریسمس چه تایمیه؟
میشه ازیه اکانت ریجن امارات ساخت و از استور امارات مثلا یه بازی رو که تخفیف خورده گرفت و بعد روی اکانت ریجن امریکا بازی کرد؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
تخفیفا همیناس یا اضافه میشه باز؟کسیم تخفیفای کریسمسو بگه کی هست ممنون میشم
نه دیگه همین هام تموم شد و اضافه نمیشه.
تخفیف های کریسمسم یا طبق پارسال از سه شنبه هفته ی آینده به مدت 4 هفته پشت سر هم قرار میگیرن و عناوین مختلفی توی 30 روز پیاپی تخفیف میخورن(هر هفته چند عنوان متنوع) یا اینکه فقط توی یک هفته ی خاص همشون توی آذر قرار داده میشن

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
پلاس آمریکا تغییری نکرده راه دیگه ای به غیر از آمازون و فروشگاه های خارجی نبود؟ چون مستر کارت و حساب پی پال میخوان
با این اوصاف باید منتظر باشیم سایت های ایرانی تخفیف بزنن
کارت اعتباری نمیخواد. یه اکانت آمازون بساز با یه آدرس فیک آمریکا از ایالتهایی که مالیات روی خریدهای دیجیتال ندارن (نیویورک یا کالیفرنیا مثلاً) بعد هم گیفت کارت آمازون آمریکا رو اکثر سایتهایی که گیفت PS و Steam میفروشن دارن.
در مورد جملۀ دوم هم خونۀ بالاش 2-3 هزارتومن تخفیف میدن سایتای ایرانی، با وجود اینکه احتمالاً چیزی که می‌فروشن رو تو همین تایمهای تخفیف خریدن ولی با قیمت عادی می‌فروشن.
میشه ازیه اکانت ریجن امارات ساخت و از استور امارات مثلا یه بازی رو که تخفیف خورده گرفت و بعد روی اکانت ریجن امریکا بازی کرد؟
من هم اکانت UK دارم و هم اکانت US و اکانت آمریکام پرایمری هست ولی بازیهای اکانت UK رو بدون مشکل روش بازی می‌کنم. فقط برای نصب و دانلودش باید از طریق همون اکانتی که بازی توش خریده شده اقدام کنی ولی بعد که سوئیچ کنی روی اون اکانت دیگه بدون مشکل می‌تونی استفاده کنی.
در مورد امارات هم باید همین وضعیت باشه.

• Like
Reactions: johhny

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر