آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
اقا راستی این تم های مجانی شده ی انچارتد به مناسبت 10 سالگیش رو هر کس خبر نداره سریع بره سراغش بزنه دانلود حالشو ببره
6تا تم بود که همه هم خوب بودن و 2 روز بیشتر مهلت نداشت

• Like
Reactions: mgh2225 and ps34

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان احتمال داره انچارتد4 و دارک سولز 3 برای کریسمس از این بیشتر تخفیف بخورن؟

شخصا بعید میدونم ! معمولا چیز دیگه تخفیف میزنن ، اگه هم اینا رو بزنن کمتر تخفیف میزنن که بیشتر نمیزنن !

• Like
Reactions: db07

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
به به بازیهای خوبی تخفیف خوردن حالا یه چنتاشو میگم که ارزش بالایی دارن و قیمتشون عالیه\m/

EA SPORTS™ FIFA 18 and Need for Speed™ Payback Bundle 65$
UNCHARTED The Nathan Drake Collection 8$
Unravel 5$
BattleField 4 - BattleHard Line 8$
The Evil Within® 2 30$

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
دوستان احتمال داره انچارتد4 و دارک سولز 3 برای کریسمس از این بیشتر تخفیف بخورن؟
نسخه ی فیزیکی هر دوی این عناوین رو الان شما می تونی کارکرده با قیمت مناسب تری بخری، اصلا هم صبر نکنی برای تخفیفات آینده، بعد هم می فروشی یا تعویض میکنی. هرچند آنچارتد قبلا تخفیف بهتری خورده بود (شده بود ۲۰ دلار) که شما همون بیست دلار الان می تونی نسخه ی فیزیکی رو بخری. دارک سولز هم در بدترین حالت نسخه ی گوتی فیزیکی اش حدود ۱۱۰ تومنه.

• Like
Reactions: all4u and db07

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
تخفیف گذاشته
یکساله شده 40 دلار
من تو سایت چک می کنم یک ساله هنوز همون ۶۰ دلاره، دوستان می گفتن کد دیجیتالی اش تو امازون ۴۰ دلاره که اونم مثل اینکه تموم شده، چون اونجا هم چک کردم در دسترس نیست

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
فيفا 18 تكيش شده 36 دلار، اونقت باندل فيفا 18 و ان بي اي لايو شده 40 دلار. يعني فقط 4 دلار تفاوت:| يا يه چند مورد ديگه هم هم توش به غير از بازياي ديگه فيفا 18 هم هستش. يعني كاملا مشخصه كه EA خواسته به اسم فيفا 18، يه چند تا بازي ديگه را هم بچپونه توش.

اين بازي Agents of Meyhem هم با توجه به اين كه دست دومش اصلا نيستش تخفيف خوبي خورده و شده 20 دلار ولي چون تو ايران نميدونم چرا ملت روي خوشي به اكانت آكبند نشون نميدن ( در حالي كه فرقي با بازي فيزيكي نداره ) موندم بخرمش يا نه.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
راستي از دوستان اگه كسي حاضر بود فيفا 18 را اشتراكي بخريم، من هستم. ( خودم ظرفيت 3 ميشم. )

چون 36 دلاري وجود نداره، بايد دو تا 20 دلاري بگيريم كه در حدود 144 هزار تومن ميشه.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من تو سایت چک می کنم یک ساله هنوز همون ۶۰ دلاره، دوستان می گفتن کد دیجیتالی اش تو امازون ۴۰ دلاره که اونم مثل اینکه تموم شده، چون اونجا هم چک کردم در دسترس نیست
از تو قسمت خود تخفیفا باید بری توش ها وگرنه منم اول از قسمت PS Plus رفتم دیدم همون قیمته.

• Like
Reactions: darkzside

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
از طریق امازون بگیر...بچه ها لینکش رو ضصفحه 118 دادن...خودم الان گرفتم...

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فيفا 18 تكيش شده 36 دلار، اونقت باندل فيفا 18 و ان بي اي لايو شده 40 دلار. يعني فقط 4 دلار تفاوت:| يا يه چند مورد ديگه هم هم توش به غير از بازياي ديگه فيفا 18 هم هستش. يعني كاملا مشخصه كه EA خواسته به اسم فيفا 18، يه چند تا بازي ديگه را هم بچپونه توش.

اين بازي Agents of Meyhem هم با توجه به اين كه دست دومش اصلا نيستش تخفيف خوبي خورده و شده 20 دلار ولي چون تو ايران نميدونم چرا ملت روي خوشي به اكانت آكبند نشون نميدن ( در حالي كه فرقي با بازي فيزيكي نداره ) موندم بخرمش يا نه.
فکر کنم باندل FIFA و NFS PB هم زدن که چند دلار گرون تر از اون یکی باندل هست( 5-6$ فکر کنم) اون برای هرکی فیفا رو میخواد فکر کنم با ارزش تر هم باشه :D

• Like
Reactions: THE BEST BOY

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
تو استور امارات یک ساله شده $44.99
تو استور انگلستان یک ساله شده £37.49

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر