آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
چرا بعضی وقتا از خود کنسول که چک کنیم چیزی نمیبینیم ولی از تو سایت هست؟:| اشکال از دستگاه منه یا کلیه؟الان نزدیک دوماهه دی ال سی afterbirth + بازی the binding of Isaac اومده و من فکر میرم تازه قراره بیاد چون آپديت اش رو خیلی وقته دادن و هرچقدر چک میکردم نبود تا اینکه امروز از داخل سایت دیدم مدت هاست اومده :|

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
چه قدر بازی های گولاخ تخفیف خورده !!!! یه جوری شده ادم دوست داره همه شونو بخره :D
حالا اینا به کنار تخفیفای مربوط به نامزدای The game awards 2017 که تقریبا اوایل دسامبر و از اون مهم تر تخفیف های گولاخ کریسمس و سال نو رو کجای دلم بزارم !!!! ( الان مسئله اصلی اینه که تو این مقطع باس خرید کرد یا وایساد برا سال نو ممکنه اونجا گولاخ تر بشه :-? )
کلا پاییز تازمستون یه صفای دیگه ای داره!!! خیلی خوب میشد اگه برا عید نوروز هم یه حرکتی میزدن که البته امکانش در حد خواب و خیاله!!!8-|

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
یه نکته ی خنده دار اینکه نسخه ی معمولی و نسخه ی گوتی ویچر ۳ طوری تخفیف خوردن که هر دو شدن بیست دلار، مسئولین حواسشون نبوده خب با قیمت یکسان همه نسخه ی گوتی رو میخرن

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
هر وقت the last of us و the order و God of war تخفیف خوردن، یه ندا به منم بدین...
یه نظرتون تخفیف میخورن این سه تا؟
یا فلن امیدی نیس؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
هر وقت the last of us و the order و God of war تخفیف خوردن، یه ندا به منم بدین...
یه نظرتون تخفیف میخورن این سه تا؟
یا فلن امیدی نیس؟
هر سه تاشون زیاد تخفیف خوردن و میخورن!
TLOU همین یکی دو هفته پیش هم فکر کنم تخفیف خورده بود:D

• Like
Reactions: IMANOKA

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
به نظر دوستان گرن توریسمو نسخه استاندارد به قیمت $27.49 در استور امارات ارزش خرید داره یا صبر کنم شاید بعدا تخفیف بیشتری بخوره؟

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
چقدر سوني خسيس بازي در مياره nier و دستني بايد بشن ١٥'دلار بزنيم به بدن حالا تا كريسمس صبر كنيم شايد بهتر بشه /:) تيكنم خيلي زياده ، فقط بهترين تخفيف ها رو بتل فيلد و انچارتد كالكشنه :D

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
اخه جدا جدا هر کدوم ۸ دلاره؟مطمعنید؟میخوام بخرم الان
خیلی جالبه جدا هردکدوم 7.99 دلارن باندلش 7.49 دلار
و بله مطمین خرید کنید نوشته شامل
Battlefield 4™
1 Player
Network Players 2-64
DUALSHOCK®4
1080p HD Video Output
Online Play (Optional)
Battlefield™ Hardline
1 player
Network Players 2-66
50GB minimum save size
DUALSHOCK®4
Remote Play
1080p HD Video Output
Online Play (Optional)
و حجمش 79.75 GB که مطمینا دو تاشونن

• Like
Reactions: all4u

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
یه نکته ی خنده دار اینکه نسخه ی معمولی و نسخه ی گوتی ویچر ۳ طوری تخفیف خوردن که هر دو شدن بیست دلار، مسئولین حواسشون نبوده خب با قیمت یکسان همه نسخه ی گوتی رو میخرن

البته این خودش میتونه یه شگرد تبلیغاتی باشه و افراد رو به خرید نسخه ی گوتی ترغیب کنه -حتی مورد داشتیم در تخفیفات که نسخه ی معمولی بازی ها هیچ تخفیفی نمی خوره
چیزی که برام عجیبه اینه که چرا سیزن پس های لعنتی رو تخفیف نمی دن! الآن سیزن پس واچ داگز 2 از نسخه ی گلد گرون تره موندم چیکار کنم میخوام سیزن پس رو بخرم ولی وقتی می بینم اوضاع اینطوره حرصم میگیره که بخوام الکی 40 دلار خرج کنم خداییش ظلمه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر