آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان یه سوال خواستم بدونم با این پلاس دو روزه بازی تخفیف خورده بخری بعد ازاینکه پلاس تموم شد بازی قفل نمیشه؟؟ بگه مثلا پلاس تمدید کن یا بقیه پول بازی بریز تا باز بشه؟؟
چون یکی از دوستام یه اکانت درست کرده پلاس 2 روزه روش فعال کرده بعد اساسین با نید فور اسپید گرفته حالا امشب پلاسش تموم میشه اون دوتا بازی قفل میشن یا نه؟؟
دوستان اگه مطمینن جواب بدین چون خیلی مهم برام خودم میخوام استفاده کنم ببینم میشه یا نه؟

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوستان یه سوال خواستم بدونم با این پلاس دو روزه بازی تخفیف خورده بخری بعد ازاینکه پلاس تموم شد بازی قفل نمیشه؟؟ بگه مثلا پلاس تمدید کن یا بقیه پول بازی بریز تا باز بشه؟؟
چون یکی از دوستام یه اکانت درست کرده پلاس 2 روزه روش فعال کرده بعد اساسین با نید فور اسپید گرفته حالا امشب پلاسش تموم میشه اون دوتا بازی قفل میشن یا نه؟؟
دوستان اگه مطمینن جواب بدین چون خیلی مهم برام خودم میخوام استفاده کنم ببینم میشه یا نه؟
اگر بخری نه قفل نمیشه بازیهای رایگان پلاس که هرماه معرفی میشن اونا قفل میشن.

• Like
Reactions: mehran2190

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
اگه کسی جایی میشناسه که محصولات دیجیتالی رو از آمازون یا گیم استاپ با قیمت معقول بخره لطفاً به دیگران هم معرفی کنه.
این سایتای خرید از آمازون محصول دیجیتالی رو هم مثل محصول فیزیکی در نظر میگیرن و قیمتشون رو هم بدون تخفیفی که هست در نظر میگیرن بعد محصولی که مثلاً تخفیف خورده و شده 40 دلار رو میخوان باهات 500 هزارتومن حساب کنن:))
دوستان گفتن نمیشه خرید از امازون ..الان امازون امریکا پلاس کرده 40 دلار بنده دیشب خریدم یه ایمیل حاوی کد برام امازون ارسال کرد اکانتمم با گیفت امازون شارژ کردم..البته اکانت من خیلی قدیمی هست و یادم میاد همون موقع ها برای ثبت نام از یه سایت یه شماره تقلبی مستر کارت گرفته بودم زده بودم..عکسم نخواسته تا حالا از من.خلاصه گفتم شاید بدردتون بخوره

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
آمازون و یه سری سایت دیگه واسه خرید گیفت کارت جدا از اینکه باید پیپال یا کردیت کارت داشته باشید
باید هویت خودتونو بهش ثابت کنید و یه عکس از چهره اتون در کنار کارت اعتباری که باهاش خرید میکنید واسشون بفرستید
و این با اون مورد اول (داشتن کردیت کارت و پیپال) متناقض هست چون این حساب ها رو شما مجبورید به اسم و ملیت یه کشور دیگه بسازید
پس رسما این قضیه خیلی خیلی سخت هست
خود آمازون هم گیفت کارت داره که می تونید اکانتتون رو باهاشون شارژ کنید، که اگر بگردید تو همین ایران هم به فروش می رسن، دقیقا مثل فرایندگیفت کارت های پلی استیشن استور، نیازی هم نیست حتما کارت اعتباری داشته باشید.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خود آمازون هم گیفت کارت داره که می تونید اکانتتون رو باهاشون شارژ کنید، که اگر بگردید تو همین ایران هم به فروش می رسن، دقیقا مثل فرایندگیفت کارت های پلی استیشن استور، نیازی هم نیست حتما کارت اعتباری داشته باشید.
من حتی گیم استاپ هم دیدم گیفت کارت. سختی کار فقط یه آدرس فیک تو آمریکا و یه فیل شکنه. با قیمت گیفتهای آمازون که چک کردم، تو زمانهای تخفیف پلاس یک سالۀ آمریکا 50-60 تومنی به نسبت پلاس یه ساله‌ای که سایتها می‌فروشن ارزونتر در میاد که خوبه در کل.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,531
اروپا برای NieR تخفیف آنچنانی نزده ، توی فلش US چند ماه پیش NieR همین قیمت میفتاد ، الان کارکرده بازی هم شما به قیمت شیرین میتونین بخرین ، تخفیفای ارزشمند اروپا LIS BTS ه ، UC TLL ،GOTY BB آخریش هم GR Rه ، بقیش یا بوده و هست برا US ، یا هم دیگه عناوین قدیمین .

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
دوستان راهی هست بشه بدون مستر کارت پلاس 14 روزه یا 2 روزه رایگان رو اکانت گرفت؟ برای خرید بازی نیاز دارم ولی مستر کارت و ریدیم کد میخواد

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستان راهی هست بشه بدون مستر کارت پلاس 14 روزه یا 2 روزه رایگان رو اکانت گرفت؟ برای خرید بازی نیاز دارم ولی مستر کارت و ریدیم کد میخواد
بازیایی که مالتی پلیر دارن رو هر اکانت 2 روز پلاس رایگان میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر