آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
بازی های خوبی اف خوردن الان...فقط مشکل من اینه که الان گرونن هنوز...برای جیب من البته...من بیشتر توی بلک فرایدی و کریسمس دنبال اون اقلامی ام که جا مونده و نخریدم هنوز....اف 80 ---90 % ای میخورن....وگرنه دیگه 45 دلار با دیسک دست دوم چه فرقی میکنه!!!>؟

• Like
Reactions: James Sunderland

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
فیفا برا کاربرای معمولی تخفیف بخوره من به مرادم میرم :D
بقیش مال خودتون
البته باید اشتراکی بگیرم،بسوزه پدر بی پولی :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
کال اف مگه قرار نبود نسخه عادیشم تخفیف بخوره؟الان فقط 100 دلاریه تخفیف خورده اونم 10 دلار!
تصمیم داشتن نسخه ی استاندارد رو 40 درصد تخفیف بزنن اما اون پانصد میلیون دلار سود سه روز اول ریلیز بازی مزش جوری بود که انگار پشیمون شدن.حالا ممکنه سه شنبه شب که موج اصلی تخفیف بلک فرایدی شروع میشه گذاشتن

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
برای پلاس معمولاً آمازون و گیم استاپ تخفیف میدن و اشتراک یکساله رو 40 دلار یا کمتر میدن گاهی. نمیدونم با کارتهای اعتباری دیجیتالی و آدرس فیک بشه ازشون خرید کرد یا نه، خودم تست نکردم تا حالا.

• Like
Reactions: James Sunderland

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
برای پلاس معمولاً آمازون و گیم استاپ تخفیف میدن و اشتراک یکساله رو 40 دلار یا کمتر میدن گاهی. نمیدونم با کارتهای اعتباری دیجیتالی و آدرس فیک بشه ازشون خرید کرد یا نه، خودم تست نکردم تا حالا.
فکر کنم با گیفت آمازون بشه...

کسی خرید داشته از امازون؟!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
فکر کنم با گیفت آمازون بشه...

کسی خرید داشته از امازون؟!
آمازون و یه سری سایت دیگه واسه خرید گیفت کارت جدا از اینکه باید پیپال یا کردیت کارت داشته باشید
باید هویت خودتونو بهش ثابت کنید و یه عکس از چهره اتون در کنار کارت اعتباری که باهاش خرید میکنید واسشون بفرستید
و این با اون مورد اول (داشتن کردیت کارت و پیپال) متناقض هست چون این حساب ها رو شما مجبورید به اسم و ملیت یه کشور دیگه بسازید
پس رسما این قضیه خیلی خیلی سخت هست

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اگه کسی جایی میشناسه که محصولات دیجیتالی رو از آمازون یا گیم استاپ با قیمت معقول بخره لطفاً به دیگران هم معرفی کنه.
این سایتای خرید از آمازون محصول دیجیتالی رو هم مثل محصول فیزیکی در نظر میگیرن و قیمتشون رو هم بدون تخفیفی که هست در نظر میگیرن بعد محصولی که مثلاً تخفیف خورده و شده 40 دلار رو میخوان باهات 500 هزارتومن حساب کنن:))

• Like
Reactions: aliahmadi2

Nightmare_AW

کاربر سایت
Dec 26, 2014
45
قطعا اضافه میشه بازیای بیشتر ب لیست ...مث سال سال قبل شاید به اسم خود شرکت ها بزنن ... همزمان یا دقیقا بعد از بلک
مایکروسافت که خدایی ترکونده ...مث هر سال هزارتا بازی تو لیستشه با تخفیفای خفن ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر