آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
ممکنه مشکل از وی پی ان هم نباشه
طبق قانون جدید سونی:
"هر کس که دوست دارد در این برنامه حضور یابد باید از اول برای کسب تروفی تلاش کند و در واقع تروفی‌هایی که قبلاً کسب کرده‌اید جزو این برنامه محسوب نمی‌شوند "

با این حساب پوینت های قبلی ما نمایش داده می شن اما محاسبه نمی شن برای بررسی این موضوع با قند شکن به لینک زیر سر بزنید :

http://www.sonyrewards.com/en/earn/pass

8 تا گزینه Get Started وجود داره که سه تاش مربوط به تروفی نقره ای ، طلائی و پلاتینیوم هستم وقتی روی اینا کلیک می کنید یه جمله مشابه جمله زیری نمایش داده می شه:

به طور مثال برای طلا:

You’re on your way! You have 0 out of 25 Trophies

از روزی که این طرح راه افتاده من یه تروفی نقره ای گرفتم جالبه گزینه نقره از تو لینک بالا حذف شده و رفته داخل تب In Progress و وقتی گزینه نقره رو چک می کنم جمله زیر نوشته شده:

You’re on your way! You have 1 out of 100 Trophies.

در نتیجه از این به بعد هر چی تروفی بگیرید محاسبه می شه و قبلیا اندازه چوب خشک هم ارزش نداره
اصلا بحث این چیزا منظورم نبود. من همین الانشم 2200 امتیاز دارم که می تونم گیفت 20 دلاری باهاش بگیرم. امتیازش ثبت شده برام اما به خاطر سیستم امنیتی پرداخت سونی تو مرحله اخر پرداخت ارور میده در صورتی
که اگه داخل امریکا بودم ارور نمی داد. منظورم این بود نه بحث تروفی و امتیازاتش.

• Like
Reactions: rezvideo

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
اصلا بحث این چیزا منظورم نبود. من همین الانشم 2200 امتیاز دارم که می تونم گیفت 20 دلاری باهاش بگیرم. امتیازش ثبت شده برام اما به خاطر سیستم امنیتی پرداخت سونی تو مرحله اخر پرداخت ارور میده در صورتی
که اگه داخل امریکا بودم ارور نمی داد. منظورم این بود نه بحث تروفی و امتیازاتش.

البته منم 1414 امتیاز دارم منتها تو اون قسمتهائی که اشاره کردم فقط یه تروفی نقره به حسابم منظور شده
امیدوارم برای اروپا زودتر عرضه بشه چون اونجا 27500 امتیاز دارم:D

• Like
Reactions: The Hound

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
بفرمایید:
3QNBC5AJB9

----------------------
تخفیف های جمعه سیاه واسه پلاس بیشتره یا پلاس و معمولی نداره؟؟؟
تا نیاد نمیشه مطمئن بود. بعضیاشون احتمالا یکسانه. بعضیاشونم برای پلاس کمتره قیمت.

• Like
Reactions: sharoshor

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
احتمالا ازین کدای تخفیف، یه 10 درصدی هم واسه جمعه سیاه بده دوباره. به نظرم خرید نزنید و بی اعتنا باشید به این تخفیف 20 درصدی.
پولو نگه دارید جمعه سیاه خیلی بهتره.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام
به نظر دوستان نسخه دلوکس for honor رو بخرم یا gold؟ رو استور آمریکا تخفیف مناسبی خورده. اختلاف قیمت نسخه معمولی با دلوکس هم خیلی کم هست.
دلوکس به هیچ عنوان نخر هیچی نداره.فقط گلد بگیر

• Like
Reactions: mehran2190

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
احتمالا ازین کدای تخفیف، یه 10 درصدی هم واسه جمعه سیاه بده دوباره. به نظرم خرید نزنید و بی اعتنا باشید به این تخفیف 20 درصدی.
پولو نگه دارید جمعه سیاه خیلی بهتره.
اره دقیقا سونی میدونه چی کار کرده.تاریخ انقضای کدهای تخفیف بیست درصدی فعلی رو تا امشب اخر وقت گذاشته تا ملت سریع حساب هاشونو خالی کنن که از جمعه برای بلک فرایدی مجبور باشن مجدد حساب هاشونو پر کنن.
اما من چون دو بازی ww2 و بتلفرونت2 رو پیش خرید کردم جایزه بهم یه کد تخفیف بیست درصد داد که تاریخ شروع اعتبارش 30 آبان و تاریخ انقضاش 28 آذره و راحت هم میتونم بلک فرایدی استفادش کنم هم تخفیفات کریسمس

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
c7ex_blackfriday.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر