آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام از چه طریق وارد سایت میشید؟ من با pc میرم ارور میده
من با سایفون وارد می شم البته با الترا سرف (U Surf) هم می شه

این ارور برای چیه دیگه
this code is not valid on this platform
موقع زدن تخفیف
ریجن کد تخفیف با ریجن اکونت شما یکی نیست به همین دلیل نمی تونید استفاده کرد.

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان داخل بلک فرایدی معمولا بازیهای جدیدی که اومده چقدر تخفیف میخوره؟مثل ولفن اشتاین 2 و کال اف دیوتی و اساسین کرید

آخرین ویرایش:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان داخل بلک فرایدی معمولا بازیهای جدیدی که اومده چقدر تخفیف میخوره؟مثل ولفن اشتاین 2 و مال اف دیوتی و اساسین کرید
احتمال تخفیف خوردن بازی های جدید وجود داره ولی
اگه فروش خوبی داشته باشن معمولن خیلی تخفیف نمی خورن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: db07

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان اين فيفا تو بلك فرايدي معمولا بهش تخفيف بزرگي ميخوره؟ چون نسخه دست دومش يا نيست يا اگه هست از لحاظ قيمت هنوز گرونه.

اگه ميشه كه منتظر بمونم. چون همين حول و حوش عيد هم فيفا 17 را كه 20 دلار شده بود با يكي از دوستان شريكي خريديدم.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
دوستان اين فيفا تو بلك فرايدي معمولا بهش تخفيف بزرگي ميخوره؟ چون نسخه دست دومش يا نيست يا اگه هست از لحاظ قيمت هنوز گرونه.

اگه ميشه كه منتظر بمونم. چون همين حول و حوش عيد هم فيفا 17 را كه 20 دلار شده بود با يكي از دوستان شريكي خريديدم.
اگه درست یادم باشه تو بلک فرایدی پارسال فیفا 17 رو با 60-70 درصد تخفیف خریدم:-?

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

اشتباه نکنم پارسال 17 20دلار تخفیف خورد
update: قیمتش $35.99 بود

آخرین ویرایش:

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
سلام
به نظر دوستان نسخه دلوکس for honor رو بخرم یا gold؟ رو استور آمریکا تخفیف مناسبی خورده. اختلاف قیمت نسخه معمولی با دلوکس هم خیلی کم هست.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
به نظر دوستان نسخه دلوکس for honor رو بخرم یا gold؟ رو استور آمریکا تخفیف مناسبی خورده. اختلاف قیمت نسخه معمولی با دلوکس هم خیلی کم هست.
نسخه deluxe چيز خاصي معمولا نداره اگه ميخوايد هزينه كنيد گلد بگيريد كه سيزن پس داره نميخوايد هم نسخه معموليو بگيريد

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
نمیشه. سیستم امنیتیش وحشتناک قویه.
ممکنه مشکل از وی پی ان هم نباشه
طبق قانون جدید سونی:
"هر کس که دوست دارد در این برنامه حضور یابد باید از اول برای کسب تروفی تلاش کند و در واقع تروفی‌هایی که قبلاً کسب کرده‌اید جزو این برنامه محسوب نمی‌شوند "

با این حساب پوینت های قبلی ما نمایش داده می شن اما محاسبه نمی شن برای بررسی این موضوع با قند شکن به لینک زیر سر بزنید :

http://www.sonyrewards.com/en/earn/pass

8 تا گزینه Get Started وجود داره که سه تاش مربوط به تروفی نقره ای ، طلائی و پلاتینیوم هستم وقتی روی اینا کلیک می کنید یه جمله مشابه جمله زیری نمایش داده می شه:

به طور مثال برای طلا:

You’re on your way! You have 0 out of 25 Trophies

از روزی که این طرح راه افتاده من یه تروفی نقره ای گرفتم جالبه گزینه نقره از تو لینک بالا حذف شده و رفته داخل تب In Progress و وقتی گزینه نقره رو چک می کنم جمله زیر نوشته شده:

You’re on your way! You have 1 out of 100 Trophies.

در نتیجه از این به بعد هر چی تروفی بگیرید محاسبه می شه و قبلیا اندازه چوب خشک هم ارزش نداره

• Like
Reactions: mikelwar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر