آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
resident evil code veronica
که نسخه ی کلاسیک هست برای ps4 تخفیف بزرگی خورده، 5.24 دلار و برای افراد پلاس زیر 4 دلار
برای فن های رزیدنت فرصت خوبی هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
اینو باید انصافن کراس پلی می ذاشتن که کسی که نسخه PS3 رو داره تو اکانتش بتونه رو 4 هم بازی کنه

• Like
Reactions: all4u

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
اینو باید انصافن کراس پلی می ذاشتن که کسی که نسخه PS3 رو داره تو اکانتش بتونه رو 4 هم بازی کنه

یه نکته ی جالب و البته تأسف بار ! وجود داره، این بازی ، ورژن کلاسیک ps2 هستش که با شبیه ساز بازی های ps2 برای ps4 اجرا میشه و اون نسخه ی ریمستر hd که برای نسل 7 بود، نیست
به عبارتی نسخه ی ps3 این بازی کیفیتش بیشتر هست از نسخه ای که حالا برای ps4 وجود داره! این هم دیگه از عجایب هست

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
یه نکته ی جالب و البته تأسف بار ! وجود داره، این بازی ، ورژن کلاسیک ps2 هستش که با شبیه ساز بازی های ps2 برای ps4 اجرا میشه و اون نسخه ی ریمستر hd که برای نسل 7 بود، نیست
به عبارتی نسخه ی ps3 این بازی کیفیتش بیشتر هست از نسخه ای که حالا برای ps4 وجود داره! این هم دیگه از عجایب هست

اگه اشتباه نکنم RE0 هم همینجوری از ps2 منتقل شده درسته ؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
کسی رو سراغ ندارید psn card بیست دلاری با قیمت مناسب موجود داشته باشه؟سورس های خودم موجود ندارن میخوام ویچر رو بخرم.

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
دوستان battlefield 1 revolution که الان 50 درصد تخفیف خورده بهتره خریداری بشه یا میشه منتظر black friday یا کریسمس برای تخفیف بیشتر موند؟
ارزش ریسک کردنو داره؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
دوستان battlefield 1 revolution که الان 50 درصد تخفیف خورده بهتره خریداری بشه یا میشه منتظر black friday یا کریسمس برای تخفیف بیشتر موند؟
ارزش ریسک کردنو داره؟
بیشتر از این دیگه احتمالش کمه! مگه یه بتله دیگه معرفی شه!:D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553

یه احتمال وجود داره . من ورونیکا رو رو 3 بازی کرده بودم و وقتی یه جاش گیر کردم و واسه تقلب رفتم یوتیوب جا خوردم. ورونیکای PS3 خیلی خیلی تاریکه . خیلی از جاها که بازی روزه تو نسخه اصلی تو ریمستر شب بود! و یه جاهایی تاریکیش دیگه می رفت رو مخ! احتمالا قسمتی از بازی رو که حال نداشتن تکسچر زنی کنن تو تاریکی فرو بردن و زرنگی کردن. الانم ورونیکای PS2 رو که تکسچرش کمتره ولی قابل بازی تره رو 4 پورت کردن.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
یه احتمال وجود داره . من ورونیکا رو رو 3 بازی کرده بودم و وقتی یه جاش گیر کردم و واسه تقلب رفتم یوتیوب جا خوردم. ورونیکای PS3 خیلی خیلی تاریکه . خیلی از جاها که بازی روزه تو نسخه اصلی تو ریمستر شب بود! و یه جاهایی تاریکیش دیگه می رفت رو مخ! احتمالا قسمتی از بازی رو که حال نداشتن تکسچر زنی کنن تو تاریکی فرو بردن و زرنگی کردن. الانم ورونیکای PS2 رو که تکسچرش کمتره ولی قابل بازی تره رو 4 پورت کردن.

آره من هم خوندم که گویا اون ریمستر ps3 خیلی کامل و جالب نبوده ولی باز برای افرادی که چشم هاشون به گرافیک نسل ششمی عادت نداره فکر کنم بهتر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر