آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
یک سوال میپرسم به جوابش فکر کنید.
اون فروشنده ای که توی خارج گیفت میفروشه خودش از کجا سود میکنه؟
اونی که کنسول رو میفروشه 400 دلار از کجا سود میبره؟
کلا یه سیستمی هست توی ایران که دلار X قیمت محصول رو از فروشگاه خارجی حساب میکنن و یه قیمتی هم برای سود فروشنده روش میکشن.
مگه اون فروشنده احمقه که بره از فروشگاه بخره بعد فقط با همون سود 50 تومن روی قیمت دلاری کنسول ، اونو به من و شما بفروشه.
قیمت هایی که کمپانی داره به شمایی که کلی میخری و نقش فروشنده و داری با اونی که در مغازه میبینی فرق میکنه.

برای خرید های دیگه از امثال امازون هم خدا خیر بین کوین رو بده.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
قیمت پرشین تولز خوبه ، ولی از خرید اینترنتیو نماد الکترونیکی خبری نیست ، فیشو دریافت پیامه ، هر چقدرم مطمئن باشه توی فروم ، طرف با خودش موقع خرید میگه یک درصد بیاد ۲۰۰تومن پولمو بخوره کی جواب میده ! ، برا همین حاضره بیشتر هزینه کنه ولی خیالش راحت باشه . متاسفانه کشور ما این شکلیه ، به چشماتم نباید اعتماد کنی

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
@mgh2225
خب اگه بیاد بگه اونوقت اون طرف قیمتو میبره کم کم بالا وقتی مشتری هاش زیاد میشن و ایشون متضرر میشه!
کلا هم اینجا ایرانه دیگه. کسایی که به آدم میگن بهت کمک می کنیم را نمیشه روشون حساب کرد. ایشون که دیگه تکلیف خودشو همون اول مشخص کرد.

@.Amirone
پرشین تولز هم سیستم اعتبار سنجی خودشو داره. نظارت خوبیم میشه بهش. فروشنده معتبر میشناسم چون سفارش هاشو دیر تحویل میده تاپیکش مسدود شد. در کل هم از فروشنده های معتبرش بگیری مشکلی پیش نمیاد.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
صرفا جهت اطلاع این که اقا مهدی میاد میگه 5 ماه پیش من گفتم دارید گیفت گرون میخرید ولی به سی نگفتم از کجا بخرید اشتباهه
بعد از حرف من عده زیادی اومدن گفتن از کجا بخرید منم گفتم از پرشین تولز که خب چند نفر دیگه هم گفتن که من حوصله جواب دادن نداشتم چون هم تو پروفایلم و هم تو انجمن گفتم از کجا بگیرن دیگه نمیتونم چندبار تکرارش کنم
این که بعضیا هم انتظار دارن من براشون لینک مستقیم اونی که ازش دلاری 3000 تومن میگیرم رو بفرستم دیگه شرمنده بدبختانه ملت ما هم خدا رو می خوان و هم خرما رو خب برادر خودتم برو بگرد من نوکر کسی که نسیتم:D
در اخرم مهدی جان @ps34 اگه موردی که گفتم پیدا کردی و تاپیک نزدی دیگه واسه من حرف منطقی نزن حتی اگه درست باشه:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
قیمت پرشین تولز خوبه ، ولی از خرید اینترنتیو نماد الکترونیکی خبری نیست ، فیشو دریافت پیامه ، هر چقدرم مطمئن باشه توی فروم ، طرف با خودش موقع خرید میگه یک درصد بیاد ۲۰۰تومن پولمو بخوره کبچی جواب میده ! ، برا همین حاضره بیشتر هزینه کنه ولی خیالش راحت باشه . متاسفانه کشور ما این شکلیه ، به چشماتم نباید اعتماد کنی
دقیقا همینطوره.من اون موقع ها که گیفت 50 دلاری 180 تومن توی سایت های اینترنتی بود برای بار اول توی عمرم گول پرژین تولز رو خوردم اومدم 50 دلاری رو 150 تومن از پرژین تولز خریدم.بعد هرچی کد رو زدم ارور میداد استفاده شده.طرف رو یقه کردم تا پولمو پس داد.دیگه دستمو داغ کردم از اونروز و همیشه از سایت معتبر میخرم و همه کدها سالمن.
طرف توی عمرمش یه اگهی توی یه فروم دیده خودش رو بچه کف بازار میدونه که داره در توهماتش تجارت گیفت های خرید فروش کشور رو روی یه انگشتش میچرخونه.کسی پول من رو خورد کی میاد جوابگو باشه دستشو بکنه جیبش.

• Like
Reactions: sorrowful

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
@mgh2225
خب اگه بیاد بگه اونوقت اون طرف قیمتو میبره کم کم بالا وقتی مشتری هاش زیاد میشن و ایشون متضرر میشه!
کلا هم اینجا ایرانه دیگه. کسایی که به آدم میگن بهت کمک می کنیم را نمیشه روشون حساب کرد. ایشون که دیگه تکلیف خودشو همون اول مشخص کرد.

@.Amirone
پرشین تولز هم سیستم اعتبار سنجی خودشو داره. نظارت خوبیم میشه بهش. فروشنده معتبر میشناسم چون سفارش هاشو دیر تحویل میده تاپیکش مسدود شد. در کل هم از فروشنده های معتبرش بگیری مشکلی پیش نمیاد.
جیگرتو بخورم محمد کجایی نیستی بابا دیگه :D ، اعتباری که فروم میده محمد تا اعتباری که نشان الکترونیکی در اختیار خریدارا میزاره خیلی فرق میکنه ، فروم نهایتش میگه اگه ایشون قصوری کرد ما جوابگوییم ، نهایتش اینه که آمارشو بهت میدن بری شکایت کنی ، ولی پولی که از طریق اینترنت میره به حساب فروشگاه آنی که واریز نمیشه به حساب طرف ! ، تا ۲۴ ساعت دست بانکه ، اگه اتفاقی بیفته با یه پیگیری ساده پولت بر میگرده ، پشتت گرمه .

یه مسئله دیگه هم که هست اعصاب خوردیه ! ، یه کاری با مشتری میکنن ، گیفتم میدنا ، ولی انقده لفت لفت میکنن طرف میگه شکر بخورم دیگه اینطوری خرید کنم ، ارزش اعصاب خورد کردن نداره ، میره گیفتو آنی از سایتای معتبر اصلا با قیمت بالا میخره ولی میگه آخیش حال داد :D
تعارف که ندارم بازیسنتر هم مطمئنه ، ولی روش گیفت دادنش نباید سنتی باشه ! ، نه اینکه معطل کنن ، ولی با این شیوه چند بار ازشون خرید کردم پشیمون شدم . اینترنتیم هست تازه خرید از فروشگاه بازیسنتر ولی همونجا سیستمی نداره کد رو ارسال کنه .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
جیگرتو بخورم محمد کجایی نیستی بابا دیگه :D ، اعتباری که فروم میده محمد تا اعتباری که نشان الکترونیکی در اختیار خریدارا میزاره خیلی فرق میکنه ، فروم نهایتش میگه اگه ایشون قصوری کرد ما جوابگوییم ، نهایتش اینه که آمارشو بهت میدن بری شکایت کنی ، ولی پولی که از طریق اینترنت میره به حساب فروشگاه آنی که واریز نمیشه به حساب طرف ! ، تا ۲۴ ساعت دست بانکه ، اگه اتفاقی بیفته با یه پیگیری ساده پولت بر میگرده ، پشتت گرمه .

یه مسئله دیگه هم که هست اعصاب خوردیه ! ، یه کاری با مشتری میکنن ، گیفتم میدنا ، ولی انقده لفت لفت میکنن طرف میگه شکر بخورم دیگه اینطوری خرید کنم ، ارزش اعصاب خورد کردن نداره ، میره گیفتو آنی از سایتای معتبر اصلا با قیمت بالا میخره ولی میگه آخیش حال داد :D
تعارف که ندارم بازیسنتر هم مطمئنه ، ولی روش گیفت دادنش نباید سنتی باشه ! ، نه اینکه معطل کنن ، ولی با این شیوه چند بار ازشون خرید کردم پشیمون شدم . اینترنتیم هست تازه خرید از فروشگاه بازیسنتر ولی همونجا سیستمی نداره کد رو ارسال کنه .
بگذریم همون سایتی که داره گیفت ها رو با نشان الکتریکی و تحویل انی میده با قیمت افسانه ای از کسی میره به قیمت همکار میخره که خودش داره تو سایت پرشین تولز فعالیت میکنه:D

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
اصلا این چه بحثیه هرکسی از هر جایی با هر قیمتی که دوس داره خرید کنه معرفی کردنم بنظرم جالب نیست پس فردا یه مشکلی پیش میاد اولین نفر که میاد جلو چشمات اون کسیه که معرفی کرده :D
بحث تاپیک یه چیز دیگست !
تخفیف درست حسابی کی میخوره یه بازی بخریم ما ؟
مناسبتی چیزی نیست ؟:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اصلا این چه بحثیه هرکسی از هر جایی با هر قیمتی که دوس داره خرید کنه معرفی کردنم بنظرم جالب نیست پس فردا یه مشکلی پیش میاد اولین نفر که میاد جلو چشمات اون کسیه که معرفی کرده :D
بحث تاپیک یه چیز دیگست !
تخفیف درست حسابی کی میخوره یه بازی بخریم ما ؟
مناسبتی چیزی نیست ؟:D
منتظر چیز درست حسابی هستی باید صبر کنی تا آذر که تخفیف های کریسمس بیاد :D
وگرنه این تخفیف های هفتگی و یا فلش سل که چیز دندون گیری ندارن :D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد

سلام امیر. چطوری؟:D هستم منم ولی فعلا به ورشکستگی خوردم بازی نخریدم جدیدا:D
حرفات کاملا درسته. ولی خب یه چیزی هست. بعضی وقتا ادم باید یه ریسک کوچیک را بکنه. من خودم اکثرا از پرشین تولز گیفت میگیرم. اما از کسایی که بررسی کردم دیدم طرف هم سریع گیفتو میده.هم اینکه معتبره.انصافا هم مشکل نداشتم تا حالا خوشبختانه. در کل هم سیستم رسمی نداریم دیگه. بعضی وقتا ادم باید قید یه سری چیزا(تایم، اعتبار رسمی،...) را بزنه. ربطی به بحث نداره اما من الان دسته ناکون گرفتم از کسی که میدونستم ارزون تر از بقیه میده. اما یه ماه دیر بهم تحویل میده:D واقعا هم الان داره یه ماه میشه:D اما خب وقتی طرف فعالیت گسترده داره و قبلا هم ازش جنس خریدم(طرفای عید یه چند تا بازی سفارش دادم. یک ماه و نیم طول کشید تا تحویل داد اما خب روی 4 تا بازی 160 تومن سود کردم.:D (تو پرانتز بگم نقد پرسونا برا همین دیر رفت رو سایت:D))، همه هم دارن ازش خرید می کنن، دلیلی نداره من نکنم:D

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
resident evil code veronica
که نسخه ی کلاسیک هست برای ps4 تخفیف بزرگی خورده، 5.24 دلار و برای افراد پلاس زیر 4 دلار
برای فن های رزیدنت فرصت خوبی هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: jalyjonz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر