بهترین بازیهای سال 2016

بهترین بازی سال 2016

• Civilization VI

• Dark Souls III

• Dishonored 2

• Doom

• Forza Horizon 3

• Gear of War 4

• Overwatch

• Ratcht & Clank

• Titanfall 2

• Uncharted 4: A Thief's End

• Battlefield 1

• INSIDE

Results are only viewable after voting.

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
انچارتد 4 بهترین بازی سال 2016 از نگاه New York Video Game Awards

The Winners

Best eSports Team: Cloud9

Best Handheld Game: Severed

Best Remake: The Legend of Zelda Twilight Princess HD

Best World: Hitman

Best Kids Game AND Best Mobile Game: Pokemon Go

Best Music: Thumper

Best Indie Game: Inside

Best Acting: Famous Mad Man Rich Sommer for Firewatch

Best VR Game: Superhot

Best Games Journalism: David Wolinsky

Best Writing: Mafia III

Andrew Yoon Legend Award: Richard Garriott

Game of the Year: Uncharted 4

Relive the Magic of the 2017 New York Video Game Awards - Geek.com

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,963
نام
محمد
دوستان یه سوال مگه Goty توی Game awards معرفی نشد؟ پس جریان این goty چی هست؟ ببخشید بنده اطلاعی ندارم.
این گوتی با اون گوتی فرق داره.
کلا هر سال مراجع مختلف گوتی خودشون را اعلام می کنند که گیم اواردز فقط یکی از اون هاست.در نهایت تعداد جوایزی بهترین بازی سال را که هر بازی می بره جمع می زنن و به بازیی که بیشترین جوایز را برده میگن بیگ وینر یا گوتی.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
البته همونطورهم که2011حریف BethesdaوValve وRocksteadyنشد:D
۲۰۱۱ دستپخت نیل و بروس نبود.

شما بیشتر از این که دنبال لذت بردن یا بازی کردن U4 باشید دنبال اینین که ت یک سایتی یک جایزه داد یا نظر مردمی جوری شد بیاین سریع تیکه بندارین و مسخره کنین حالا خوبه همون دوستمون که این همه سنگ جوایز U4 به سینه میزد و هی میگفت اوایل این سایت چرا ثبت نمیکنه و.. الان خودش جه نمره ای داد به4 حسابی ناراحتم شده وقتی بازی کرده

من بازیا رو تو توضیحات و نمراتم ارزش یابی نکردم فقط از انتظاراتم و لذتی که تک تک اون چهار تا بازی بهم دادن نوشتم و نمره دادم ... مثلا به دووم بیشتر انچارتد ۴ نمره دادم ... ولی خواه نا خواه به خاطر بخش داستانی که تقریبا وجود نداشت ... نمیتونم بگم حقش بیشتر از انچارتده برای گوتی ... به اینفاموس بیشتر نمره دادم چون اصلا انتظار نداشتم همچین بازی خوبی باشه .. وگرنه اگه میشستم جز به جز بررسی میکردم و ایراد میگرفتم که پوست بازی رو میکندم .یه بازی برای گوتی شدن به سطح اول بودن در تمام بخش ها نیاز داره که انچارتد ۴ همچین بازی هست ... حالا من هنوز اورواچ و tlg نزدم ... که بگم انچارتد ۴ کامل ترین و بهترین بازی ۲۰۱۶ هست یا نه . ولی محتوای غنی خود بازی فارغ از رقباش شایستگیش رو داره .. هر چند اون هایپ و انتظارات منو اصلا براورده نکرد . که فقط یه نظر شخصیه .

به طور مثال من هر وقت جایی جلد ۱۰۰ سال تنهایی رو میبینم کهیر میزنم و چند تا فحش و نفرین و لعنت هم نثار خودم و نویسنده میکنم ...
و مثل چی پشیمونم از خوندن کتاب ... ولی ایا صد سال تنهایی کتاب بدیه؟ شاهکار نیست؟

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
RtJxJ.jpg

NeoGAF Games of the Year 2016 Awards

01. Uncharted 4: A Thief's End
02. Doom
03. Overwatch
04. Dark Souls III
05. The Last Guardian
06. Final Fantasy XV
07. Titanfall 2
08. The Witness
09. Inside
10. Hitman

یعنی حالا دیگه باید در تاپیک رو تخته کنند :D بزرگترین فروم گیم که گیمرهای زیادی از سراسر جهان توش فعالیت دارن. هیترهای ND خیلی بخ خودشون فشار آوردن. خیلی بالا پاین پریدن و خیلی به ریسمان Inside و OW و ... آویزون شدن ولی ND ثابت کرده که همیشه میتونه گیمرها و منتقدها رو راضی کنه و صد البته خیلی از اون سایتهایی که OW رو به عنوان goty انتخاب کردن همین U4 انتخاب دومشون بود. صد البته که OW بازی کم نظیر و هنرمندانه ای است که شاید مثل اون به راحتی تکرار نشه ولی در حضور چنین رقیب قدرتمندی که بلیزارد و OW باشه بهترین بازی سال 2016 شدن و کسب این همه جایزه مخصوصا از سوی گیمرها بیش از پیش ارزشهای ND رو نشون میده

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
واقعا به انتخاب هاي نيوگف بايد تبريك گفت .
يه مراسمي چرت مياد در حضور يه بازي كامل بهترين اون بخش رو ميده به يه دي ال سي و يكي هم مثل اعضاي نيوگف به همون بازي كامل جايزه رو ميده . نشان از اعتبار بسيار بالاي اين جايزه داره .
اين دو جايزه اخر انچارتد بسيار با ارزش بودن و جاي تبريك داره به نيل و بروس كه حقشونه اين افتخار افريني ها . كارگردان هايي كه هر موقع بازي دادن افتخار اون سال رو به نام خودشون زدن .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین

Mamad7564

کاربر سایت
May 13, 2016
66
یه سری دوستان دیگه دارن الکی ترول میکنن من خودم امسال طرفدار بازی خاصی تیستم ولی واقعا این ریدرز پیک های بی ارزشن
در ضمن تو سال 2011 به این دلیل انچارتد ریدرز پیک زیادی نگرفت که درسته انچارتد طرفدار زیادی داره ولی دیگه الدر اسکرولز طرفدارای خیلی بیشتری داره به همین دلیل بیش تر از بقیه بازیای اون سال ریدرز پیک گرفت

• Like
Reactions: Hamid Payne

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اولی که تاپیک زده شده بود امدم تا الان سر نزده بودم چه گردوخاکی به پا شده بود اینجا .:D
دوم اگه به طرفدار بیشتر باشه overwatch فقط روی PC حدود 20 میلیون فروش داشته بگزریم از اینکه روی کنسول ها هم فروش داشته فروش Uncharted 4 عمرا به 15 میلیون برسه چه برسه به 20 میلیون .
اگه بحث طرفداری و فروش بیشتر باشه که الان باید overwatch مثل اسکایریم تعداد بیشتری پیک میداشت .
کلا انتخاب مردم نشان دهنده سلیقه کلی ملت در مورد بازی داره نظر ملت روی کدام بازی مثبت تر هستش درست مثل امتیاز کلی بازی نه نقد یکی دوتا سایت امتیاز کلیه سایت ها نشان دهنده نظر کلی هستش اما یکی نشان دهنده سلیقه یک شخص هستش که بازی نقد کرده پس دلیل نمیشه نظر کلی ملت بریزیم تو جوب چون با نظر ما شاید مخالف باشه یا نظر کلی سایت ها رو بندازیم دور چون نظر یک سایت با نظر ما متفاوت باشه .

در آخر هم مهم اینکه شما با کدام بازی بیشتر حال کرده باشی وگرنه یک لیست مثل تمام لیست های دیگه وقتی شما بازی نکرده باشی و لذت نبرده باشی از بازی ها ارزش ... هم نداره .

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
دیگه الدر اسکرول هرچقد هم طرفدار داشته باشه پیش GTA عظیم که چیزی نیست ،TLOU هم یه IP جدید بود بازم بیشتر گرفت .

یا سال پیش که فالوت ( که دقیقا دستپخت همون سازندگان الدر اسکرول بود ) دیگه فن بیس و طرافدرش از اسکرول هم بیشتر که تو انتخاب طرفدرا تحقیر شد مقابل ویچر .

اگه به فن بیس و طرفدار باشه اصولا الان باید کال اف دیوتی و بتلفیلد هر ساله چایزه بیشتری بگیرن .

اصولا مردم نگاه میکنن و به بازی که بیشتر شایسته بهترین هستند جایزه میدن .

اینکه تو سال 2011 انچارتد 3 کم رای اورد هم به خاطر خود انچارتد بود و نبود کارگردان های اصلی ناتی داگ . والا تاریخ نشون داده هر موقع نیل و یروس بازی میسازن هیچ رقیبی جلوش دوام نمیاره :D

و اینکه بگیم انتخاب مردم ارزش نداره هم حرفی از بیخ بی ارزش و بی خود هست . اتفاقا بسیار مهم هست و بهش ارزش زیادی داده میشه در همه جای دنیا و در همه مراجع .

به قول دوستی : اگه ارزش ریدر پیک ها صفر هست ارزش اشخاصی مثل من و شما هم صفر هست . که من به شخصه فکر نمیکنم ارزشم صفر باشه و در الویت هست برام نظر خودم بر هر منتقدی .

گرچه انچارتد تو کریتیک ها هم الان فعلا پبش افتاده . همه این حرفا توچیه اشتباه و غیرمنطقی هست .

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
در جواب اون دوستانی که میگن آنچارتد کمتر از OW فروخته باید بگم که آنچارتد چون انحصاری هست کل فن بیس سونی پشتشه و ممکنه کسایی که اصلا تجربش نکردن هم بهش رای داده باشن (البته برای همه بازی ها این احتمال وجود داره) برای همین این Readers' Picks قابل استناد نیست:D
عنی بلیزارد بعد این همه سال ۴تا فن پشت خودش نداره ؟ 8-|
Criticsهم که یو۴ ۳عدد جلو هستش
من خودم تو نظرسنجی بالا به U4 هم رای دادم بحثی رو اون قضیه ندارم ولی خواستم بگم این RP در حد همون یوزر اسکور متاکریتیکه:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hamid Payne

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
در جواب اون دوستانی که میگن آنچارتد کمتر از OW فروخته باید بگم که آنچارتد چون انحصاری هست کل فن بیس سونی پشتشه و ممکنه کسایی که اصلا تجربش نکردن هم بهش رای داده باشن (البته برای همه بازی ها این احتمال وجود داره) برای همین این Readers' Picks قابل استناد نیست:D

یعنی بلیزارد بعد این همه سال ۴تا فن پشت خودش نداره ؟ 8-|
Criticsهم که یو۴ ۳عدد جلو هستش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر