بهترین بازیهای سال 2016

بهترین بازی سال 2016

• Civilization VI

• Dark Souls III

• Dishonored 2

• Doom

• Forza Horizon 3

• Gear of War 4

• Overwatch

• Ratcht & Clank

• Titanfall 2

• Uncharted 4: A Thief's End

• Battlefield 1

• INSIDE

Results are only viewable after voting.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Overwatch - 81 Critics Picks
Uncharted 4: A Thief's End - 77 Critics Picks
---------------------------------------------------
Uncharted 4: A Thief's End - 52 Readers Picks
Overwatch - 7 Readers Picks

تعداد ریدر چوزها چقدر زیاده ... فک کنم تقریبا 95% شون هم واسه Uncharted 4 ثبت شده باشه... من خیلی دقت نکردم ولی فک کنم این بین سایت هایی هم باشن که فقط یه نظرسنجی گذاشته باشن بدون تحریریه و نویسنده ای...

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
Overwatch - 88 Critics Picks
Uncharted 4: A Thief's End - 77
Critics Picks
---------------------------------------------------
Uncharted 4: A Thief's End - 52 Readers Picks
Overwatch - 7 Readers Picks

تعداد ریدر چوزها چقدر زیاده ... فک کنم تقریبا 95% شون هم واسه Uncharted 4 ثبت شده باشه... من خیلی دقت نکردم ولی فک کنم این بین سایت هایی هم باشن که فقط یه نظرسنجی گذاشته باشن بدون تحریریه و نویسنده ای...
اشتباه نوشتی
Overwatch تا الان 81 Critics Picks داره و در کل 88 تا

اوه اوه ناتي سومي رو هم گرفت گوتي رو ايشالله چهارمي براي tlou part 2 و ركورد اين حرفا
مگه همین الان با سه تا گوتی رکورد نزده ؟ :D البته گوتی انچارتد 4 هنوز قطعی نیست :D

• Like
Reactions: SPILL and pxc33

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
کاری ندارم به جنگ بی ارزش و با ارزش بودن ریدرچویسها اما اینکه اکثرشون آنچارتد رو انتخاب کردن یکی از چندین پیامی که انتقال میده همون مطلبیه که اوایل این تاپیک مطرح شد اینکه اکثر گیمرها بازی با کمپین و داستان رو ترجیه میدن به بازی آنلاین خیلی شاخ

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,968
نام
محمد
فالوت ۳ رو هم همون استودیو ساخته که اسکایریم ها رو ساختن ؟ اخه مثل اینکه استودیو های بتزدا همشون با یه اسم شناخته میشن
اره هر سه تا بازی ساخت خود بتزداست(یه سوال:اسکایریم ها؟:D)خود بتزدا هم زیر مجموعه زنیمکسه که بتزدا،اید سافت ویر،ماشین گیمز،تنگو سافت ورکس و استدیو آرکین را تحت مالکیت داره.این وسط برای عرضه بازی ها،از لیبل بتزدا استفاده می کنند(مثل تیک تو که شرکت مادر راکستار و 2k هست و بازیهای این دو تا با اسم خودشون میاد بیرون و نه با اسم تیک تو)
ابلیویون(:( یادش بخیر :( )
فالاوت 3
اسکایریم
این سه تا بیگ وینر شدن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مشخص نیست کی پرونده گوتی بسته میشه؟ بازه زمانی مشخصی نداره؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
نتیجه امسال که تقریبا قطعی شده ... ولی تا اواسط مارچ ادامه داره ... تا می هم تک و توکی اضافه میشه ... ولی اوجش دیگه تا همون مارچه .. به خصوص اینکه کامنت ها رو هم بسته ...اول مارچ که باز کنه کلی سایت میزارن براش که ثبت کنه ..شاید اون موقع نتایج تغییر کنه که بعیده .... تا وقتی ریدر چویس ها قاطعانه سمت u4 هستن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اره هر سه تا بازی ساخت خود بتزداست(یه سوال:اسکایریم ها؟:D)خود بتزدا هم زیر مجموعه زنیمکسه که بتزدا،اید سافت ویر،ماشین گیمز،تنگو سافت ورکس و استدیو آرکین را تحت مالکیت داره.این وسط برای عرضه بازی ها،از لیبل بتزدا استفاده می کنند(مثل تیک تو که شرکت مادر راکستار و 2k هست و بازیهای این دو تا با اسم خودشون میاد بیرون و نه با اسم تیک تو)
ابلیویون(:( یادش بخیر :( )
فالاوت 3
اسکایریم
این سه تا بیگ وینر شدن.
بتسدا اگه بیخیال Creation Engine بشه و قسمت داستان و روایت و دیالوگ و مبارزات رو 1-2 لول ببره بالا راحت تا 10-20 سال آینده می تونه بازی خفن بده بیرون. با همین فرمول ادامه بده؟ رو همین 3 تا می مونه. اینکه جنگ داخلی به اون عظمت کلا 50 نفر تو هر قسمت مبارز داره و اینکه بزرگ ترین شهر هاش نهایت 100 نفر جمعیت دارن خیلی Immersion Breakerـه و فقط با تغییر انجین درست می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر