بهترین بازیهای سال 2016

بهترین بازی سال 2016

• Civilization VI

• Dark Souls III

• Dishonored 2

• Doom

• Forza Horizon 3

• Gear of War 4

• Overwatch

• Ratcht & Clank

• Titanfall 2

• Uncharted 4: A Thief's End

• Battlefield 1

• INSIDE

Results are only viewable after voting.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
اونو که میدونستم. بعد 291تای سال 2010 پرید به 403تای 2011 چی؟:Dضمنا فرضا مگه سال 2013 لینکها یا اسامیشون موجود نیست خب چرا برا سالهای بعدش اونا رو ثبت نکرده؟ یا اینم جز قوانینشه که کاربرا باید بهش اطلاع بدن و فقط این بنده خدا بیاد اوکی بده یا نده!:Dگرفتی ما رو محمد:D
گرچه به قول خودت همینکه این بنده خدا سایتها رو جمع آوری میکنه و نگهشون داشته دمش گرم چون از این طریق میتونیم با سایتهای جدیدی هم آشنا بشیم.
گفتم که :| :D یه سریشون بعد از ۲۰۱۳ اصلا جایزه ندادن. والا من خودم موندم یه سری از این سایتهای عجیب و غریب رو اصلا از کجا پیدا میکنن :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
مشکل چیه؟ :D من یه بار که این سایت رو گذاشتم خودم نگاه کردم، الان هم که اونجا ثبتش کرده و شما گذاشتی هم نگاه کردم، دقیقا مشکل کجا هست؟ :D آخر مقاله هم که اینو نوشته:

سال های قبل هم ثبت میشده و روند جایزه دادن هم به همین شکل بوده.

سایت Guardian که به Uncharted 4 جایزه داده هم ده تا بازی برتر رو لیست کرده:
The 10 best video games of 2016
یا اینجا:
The 25 Best Video Games of 2016 | Feature | Slant Magazine
یا اینجا:
The best games of 2016

البته منظورم در مورد ثبت شدن این مدل سایت ها هست، وگرنه اینکه لیستش رو چطوری انتخاب کرده و چه بازی هایی رو گذاشته، کاری ندارم :D

خود سایت من مشکل ندارم .. فقط اینکه انچارتد تو بیست تا بازیش نیست جای بسی تعجب داشت برام ...
اون جمله top 10 ,, نه goty جمله ای که خود آدمین گوتی پیک استفاده کرد برای ثبت نکردن بعضی سایت ها
......
یه ساله تو کف اوررواچ بودیم ... الان بیشتر از همیشه براش وسوسه شدم .. باید به فکری به حال این نت نفتی بکنم ..تا همچین شاهکار های انلاینی از دست آدم نپره ... خیلی خوبه این

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
UPROXX (US) : Pokémon GO
به خودم گفتم یعنی واقعا این سایت از بین بازی های انچارتد اورواچ اینساد فورتزا و ... رفته پوکمون گو رو انتخاب کرده ، دیدم بله کاملا درسته :D جلوتر با چیزی عجیب تر مواجه شدم بهترین بازی جهان باز no mans sky. بهترین های عجیب دلایل غریب! مثلا برای بهترین بازیه Testicular Trauma ) Testicular Trauma وقتی یه که بیضه با ضربه صدمه میبینه. یعنی چی اخه:D)
Deus Ex: Mankind Divided
دلیل
Adam, bro, ouch.
:D
مگه داریم همچین سایتایی!!

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
به خودم گفتم یعنی واقعا این سایت از بین بازی های انچارتد اورواچ اینساد فورتزا و ... رفته پوکمون گو رو انتخاب کرده ، دیدم بله کاملا درسته :D جلوتر با چیزی عجیب تر مواجه شدم بهترین بازی جهان باز no mans sky. بهترین های عجیب دلایل غریب! مثلا برای بهترین بازیه Testicular Trauma ) Testicular Traumaیک نوع مرض بیضه هست اگه اشتباه نفهمیده باشم. یعنی چی اخه:D)
Deus Ex: Mankind Divided
دلیل
Adam, bro, ouch.
:D
مگه داریم همچین سایتایی!!
بخاطر اینه که میگم جایزه مجموع سایتها رو بهش توجه نکنید. :D برای من که نقد و جوایز حداکثر 10 تا سایت مهمه. اونارو هم سعی میکنم بخونم واقعا.

مثل سینماست دیگه. هر سال شونصد تا جایزه سینمایی پخش میشه، اما حداکثر 15 تاشون خوبن و به درد بخور.

• Like
Reactions: A.Pato7 and stanley

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
لست گاردین نسل قبل اومده بود واقعا جایزه درو میکرد.

حیف شد. چند تا بازی مثل لست گاردین چوب تاخیر و تغییر نسل را خوردن.

با این حال عالیه.

نکته ای که من میبینم تو جوایز این هست که امار کاربرا به سمت انچارتده تا اورواچ.

به نظرم شانس پیروزی را افزایش میده.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
یک سوال
watch mojo ثبت می شود ولی easy allies ثبت نمی شود؟ :|
اينو ولش كن جالبش اينجاست ديروز براي ثبت نكردن The Auburn Citizen اينو نوشته
The Auburn Citizen - seems like The Associated Press' pick. the judgment on hold.
ولي الان برداشته همينو ثبتش كرده ، كلا فازش معلوم نيست :D
يا براي WatchMojo
WatchMojo - will be included soon. WatchMojo is an independent channel, it is neither a Multi-Channel Network nor part of one. It has one of the largest channels on YouTube but doesn't based on YouTube network.

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر