بهترین بازیهای سال 2016

بهترین بازی سال 2016

• Civilization VI

• Dark Souls III

• Dishonored 2

• Doom

• Forza Horizon 3

• Gear of War 4

• Overwatch

• Ratcht & Clank

• Titanfall 2

• Uncharted 4: A Thief's End

• Battlefield 1

• INSIDE

Results are only viewable after voting.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خب بازم اخر سال شد و با بازی های خوب امسال رقابت پر فشاری پیش رو داریم ... و قطعا تاپیکی پر سوز و گداز .

رقابت هم قطعا بین انچارتد و اورواچ و اینساید هست.
دارک سولز با اینکه منتقدا تو نمرات خیلی تحویلش میگیرن .. تو انتخاب گوتی اصلا جدیش نمیگیرن .. حداقل تو نسخه های قبل این ثابت شده ...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
خب بازم اخر سال شد و با بازی های خوب امسال رقابت پر فشاری پیش رو داریم ... و قطعا تاپیکی پر سوز و گداز .

رقابت هم قطعا بین انچارتد و اورواچ و اینساید هست.
دارک سولز با اینکه منتقدا تو نمرات خیلی تحویلش میگیرن .. تو انتخاب گوتی اصلا جدیش نمیگیرن .. حداقل تو نسخه های قبل این ثابت شده ...
عمو اونقدرام پرفشار نیستا!:D همه ی فشاری که امسال قرار بود باشه رف برا سال دیگه!:| حالا سال دیگه بازیشون نگیره محکم بندازن بره برا سال بعدشم صلوات که یه حرکتی در راستای جلوگیری از این اتفاق شوم کرده باشیم بسی تاثیر گذار!:|

• Like
Reactions: Adidas95

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یکسری دوستان فکر میکنن همه چی متا هست این Mgs v یادتون نره مشخصا U4 تعداد گوتی زیادی میبره ولی به نظر من بیشترین نمیتونه بگیره
ولی خوب به نظر من تو این قحطی Titanfall2 ، Overwatch dishonored 2 شانس خوبی دارن کنار U4

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
یکسری دوستان فکر میکنن همه چی متا هست این Mgs v یادتون نره مشخصا U4 تعداد گوتی زیادی میبره ولی به نظر من بیشترین نمیتونه بگیره
ولی خوب به نظر من تو این قحطی Titanfall2 ، Overwatch dishonored 2 شانس خوبی دارن کنار U4

به انچارتد فن ها که خودشون قبلا حماسه tlou رو تجربه کردن نیازی نیست بگید .. متای بالاتر تضمین گوتی شدن نیست .
بیشتر کسایی که انچارتد رو گوتی امسال میدونن خود بازیه نه متاش ...

پارسال mgs v رقبایی مثل ویچر ..فال اوت و بلودبورن بودن ...
امسال دو سه تا شوتر متمرکز روی بخش انلاین .. یه ایندی و دیس انورد هستن . خیلی فرقشه .
هر چند منم موافقم بازی که امسال گوتی میشه بعیده مثل ۲۰۱۳و ۲۰۱۵ با اختلاف باشه و رقابت نزدیکه

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
راستی الان یادم افتاد کلا FF XV نرسید یا نه چه طوریه ؟ اهل این سبک بازی نیستم ولی بهش میخوره زیاد جایزه بتونه بگیره اگر به مراسم ها برسه
10 روز دیگه میاد.
به گیم ادواردز نرسید اما به بقیه می رسه. :D

• Like
Reactions: Ali Venom

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
pOGfR.png

درود به کاربران بازیسنتر.بازم رسیدیم آخر سال و داستان GOTY:Dتا الان یه چند تا سایت و کنفرانس انتخاب هاشون رو انجام دادن که زمان مناسبی برای باز کردن تاپیک هست.پیشاپیش به GOTY سال و طرفداراش شادباش میگیم:D
---------------------------------------------------------------------

Stuff Gadget Awards (UK) : Uncharted 4: A Thief's End

TrustedReviews (UK) : Overwatch

Golden Joystick Awards (UK) : Dark Souls III

Golden Joystick Awards Critics Choice (UK) : Titanfall 2

HLN.be / De Morgen (BE) : Dishonored 2

فعلا هر کسی 1 چیزی برده titan fall خیلی هستم forza هم حیف رسینگه تا به حال ریسینگ goty نشده. سال خوبی برای انچارتد هست رقیب سر سخت عین سال های پیش نداره

• Like
Reactions: J. Constantine

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
نظرسنجی اضافه شد، امیدوارم چیزی جا نیفتاده باشه :D البته بیشتر از این نمیشد گزینه گذاشت وگرنه مثلا XCOM 2 هم حقش بود باشه یا Deus Ex. نظرسنجی رو هم روی 3 گزینه گذاشتم، ولی فکر کنم اگه کسی بخواد میتونه فقط به 1 بازی رای بده (یا 2 بازی).

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
یه زمانی روو صفحه ی اصلی سایت مقاله مینوشتین، بازیهای مورد انتظار رو معرفی میکردین، راجبشون دو خط مینوشتین، نظر سنجی میزاشتین ولی الان خیلی وقته خبری از این مقاله ها نیست. کلا حذف شدن یا نیروی انسانی کم شده؟! این تاپیکم خوبه اما روی صفحه ی اصلی سایت که بود، یه لذت دیگه ای داشت.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نظرسنجی خوبیه ولی Frobary با اغماض خواسته Geow4 هم باشه در حالی که بازی با تمام خوبیاش بازی بی نقصی نیست و مشکلات دارد و نمیتونه کاندید بازی سال باشه

• Like
Reactions: Oakenshield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر