The Grand Tour

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
خب ٢ قسمت ويژه رو من ديدم
قسمت اول كه خداييش كشكي بود
هيچي نداشت، يعني ٤٥ دقيقه ميخواستن طولش بدن تا برسن به قسمت دوم!
اما قسمت دوم كم كم برنامه جون گرفت و آخراش بهتر هم شد
در كل يكي از ويژه برنامه هاي متوسطي بود كه از اين ٣ نفر ديدم
اون حس و اضطرابي كه در آخرين ويژه برنامه هاشون مثل پاتاگونيا و سفر به آفريقا كه در فصل ١٩مرحوم تخت گاز! بود رو نداشت
٥ قسمت به اتمام فصل اول گرند تور مونده
و اگه بخوام تا الان نظرم رو بگم ميگم كارشون بد نبوده،
لااقل از فصل هاي آخر تخت گاز جون بيشتري داشت

اگه يه بار ديگه اين ٨ قسمت رو مرور كنيد متوجه ميشيد كه نبود يه پيست خوب حسابي حس ميشه

يه تيزر از فصل٢٤!! تاپ گير اومده

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من از قسمت چهار پریدم 7 که پارت اول قسمت ویژه کریسمس هست! در کل بنظرم خیلی خوب و باحال بود! اینم بگم من تا الان فک می کردم این برنامه باید مستند باشه ولی با دیدن این قسمت علاوه بر اینکه متقاعد شدم تو چنین شرایطی اصلا امکان مستند بودن وجود نداره علاوه بر این نیازی هم نیست اینطور باشه همین حالت به قول معروف اسکریپت شده خوبه ساختار تاپ گیر هم یادمه همینطور بود.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
قسمت دوم ویژه برنامه رو هم دیدم و باید بگم خیلی خوب بود
البته درسته اون حس ویژه برنامه تاپ گیر رو نداشت ولی در کل راضی ام
از ی طرفی هم بخوان مثل تاپ گیر ویژه برنامه بسازن ک خود bbc ازشون شکایت میکنه همین هم ک تا حالا اتفاقی نیفتاده جای شکرش باقیه.

• Like
Reactions: bayern_vahid

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
پارت اول سفر به آفریقاشون یا همون اپیزود 7 رو الان دیدم. من که کاملا راضی بودم و بسیار لذت بردم. اصلا فکر نمیکردم اینقدر اینجا بچه ها ناراضی باشن ازش. :D دیگه انتظاراتون رو هم باید با شرایط وفق بدین. اینا هم دارن پیر میشن (پیر شدن!) و دیگه نمیشه انتظار کارهای گذشتشون رو ازشون داشت. حتی با در نظر گرفتن این موردم این اپیزود واقعا خوب بود و چه شوخی هاشون و چه اتفاقاتی که افتاد براشون و حتی لوکیشنی که توش بودن هم بسیار جذاب و دیدنی بود.
در کل برنامه روند رو به رشدی داشته و حتی اون فرم اسکریپت شده اوایلش رو هم نداره دیگه و به مراتب کم رنگ تر شده و به یه تعادل نسبی رسیده.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
پارت اول سفر به آفریقاشون یا همون اپیزود 7 رو الان دیدم. من که کاملا راضی بودم و بسیار لذت بردم. اصلا فکر نمیکردم اینقدر اینجا بچه ها ناراضی باشن ازش. :D دیگه انتظاراتون رو هم باید با شرایط وفق بدین. اینا هم دارن پیر میشن (پیر شدن!) و دیگه نمیشه انتظار کارهای گذشتشون رو ازشون داشت. حتی با در نظر گرفتن این موردم این اپیزود واقعا خوب بود و چه شوخی هاشون و چه اتفاقاتی که افتاد براشون و حتی لوکیشنی که توش بودن هم بسیار جذاب و دیدنی بود.
در کل برنامه روند رو به رشدی داشته و حتی اون فرم اسکریپت شده اوایلش رو هم نداره دیگه و به مراتب کم رنگ تر شده و به یه تعادل نسبی رسیده.
منم از قسمت هفت خوشم اومد یه ویژه برنامه کلاسیک بود عجیبه که اینجا بچه ها خوششون نیومده

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,415
گرند تور رو با صدای حسین عرفانی (جرمی کلارکسون) ، کسری کیانی (ریچارد هموند) ، محمد عبادی (جیمز می) دوبله کردن!!! :D
چیز جالبی شده فکر می کنم مال تلویزیون هم نیست سایت های اینترنتی خودشون انجام دادن :D
تو گوگل سرچ کنید پیدا میشه.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
بهترین صحنه grand tour تا الان=))
zn86_12323.png

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
کریسمس کلا P-0r-n بود! حسابی دستشون رو باز گذاشته آمازون که به خودش هم گیر میدن! :D

مثلا ؟
+
@rahyarpaul
همتون میگین یه چیزایی! چند تا نمونه بیارید ببینیم شاید از قلم افتاده باشه!
در مورد زیرنویس تا جایی که میتونید دنبالش نرید! هر جایی متوجه نشدید خودتون یه سرچ کنین دستتون میاد!
پ.ن : من متاسفانه وقت کافی ندارم وگرنه مثل Top Gear زیرنویس میکردم.فقط زور زدم قسمت 2 رو تونستم انجام بدم که به لطف سایت های دانلود کلا اسم مترجم ویرایش میشه! :D
عزیزم منظور من از شوخیهایی هست که با اشخاص میشه و مربوط به اون شخص میشه یا یه خواننده ،که چون اونا رو نمیشناسم برام مفهومی پیدا نمیکنه
مثلا داره یه ماشین میرونه و اهنگ یه خواننده هم گوش میده برا من چیز خاصی نیست ولی تماشاچیا میزنن زیر خنده
یا مثلا میگه روندن این ماشین مثل اینه که برنامه فلانی رو ببینی
و ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر